Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Wiesz Heraklesie - ale to zawsze występuje jakiś element rywalizacji jak jest dwóch mężczyzn wsród kilku kobiet ;) Oczywiście między nimi ;) Gnomuś niestety jest poza zasięgiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestus jesteśmy bardzo podobne - tyle że ja na co dzień nie szukam sobie problemów . Ale czasmi chyba za bardzo patrzę w przyszłość i tu częsciej właśnie uprawiam czarnowidztwo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę sie zbierała :) ... jutro i tak pewnie nie pośpię i o 7 zostane brutalnie z łóżka zrzucona ;) Pestuś 🌻 Herakles Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestuś mnie ostatnio też czarna seria dopadła ;) - ale nic to trzeba iść dalej :) Herakles - przecież nas aż tak dobrze nie znasz ;) Teraz juz zmykam .....dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nie zasłużyłem sobie na całusa od Pomorzanki :( Jakoś przeżyję dziś, ale jutro się o niego upomnę :) Dobranoc pomorzuś 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha... rozumiem.... :D z tego co napisałes wysnułam wniosek tylkoo dziiejszym dniu bez całusa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A trochę po prostu myślałem o pocałunkach, takich realnych oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmm.... pytasz od kiedy podglądam czy od kiedy się udzielam ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no więc wcale niedługo (tak mi się wydaje przynajmniej :O ) :D podlądac zaczęłam rok temu a "odezwałam " się w sierpniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To niedługo rzeczywiście. Ja od razu zacząłem pisać :) 33 lata masz ? Acha, byłbym zapomniał. Czytałem TWA i śmiać mi się chciało, jak łatwo stańczyk cię z równowagi wyprowadził :) Wczoraj, czy dziś to było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co.... Stańczyk w ogóle działa na mnie hmmm dosyć arelgicznie. Już sobie przechlapał na topiku o kotku mruczku. Fakt...dałam się wkręcić ale ... zreszta myslę że skoro czytałes to wszystko wiesz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Herakles...bo tak sobie myslę .... że skoro chciało Ci się smiać.... to znaczy że byłam śmieszna ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestka - zabawna pewnie, wykazałas się poczuciem humoru ;) ksywa kwiotuszek jest w dechę :D:D:D a randka... hmm... pierwsza w życiu w sumie :D jakos iskra nie poszła ;) miły, zabawny i strasznie gadatliwy :D mam nadzieję, że nie będzie mnie nękał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napiszę jeszcze coś ma jego temat i nie będę więcej bo nie warto. Czasem jest tak że wszystko idzie fajnie i miło.... on gada do rzeczy i w ogóle i nagle jak odpali .... to szlag człowieka trafia . Koniec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiotuszku cieszę się że Ci się podoba nowy nick haha :D ale zabawna było do czego napisane? [zastanawiam się ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×