Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Patrze przez okno i widze sliczna pogode. Pewnie za jakas godzinke wezme swoja psiunie i pójde na spacer koło lasu. On sie wybiega a ja poodycham czystym powietrzem. Żeby tak jeszcze spotkac na tym spacerze jakiegos przystojniaka, który takze by spacerowal ze swoim psem... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic strasznego pomorzanka :) a ten na pawdę sprawiał wrażenie wyluzowanego :) dziś idę na drugą... chyba mnie powaliło ;) lubuszanka, psie znajomości bywaja bardzo ciekawe - wiem coś o tym ;) rozglądaj się bacznie :) u mnie też świeci pięknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebiśnieg - starszy synek nie chce sie z tatą spotykać . On już dużo rozumie i widzi ,że tata nie specjalnie sie nimi interesuje . I chyba w ten sposób odmawiając spotkań chce wzbudzić w ojcu większe zainteresowanie - tylko ja wiem ze to do niczego dobrego niedoprowadzi bo za dobrze znam eksa . On juz zaczął starszego synka ignorować tak jak i mnie . Lubuszanka - ja niestety z pieskiem na momencik tylko byłam . Nie wiem kto szybciej uciekał do domu .... ja czy ona ;) No i niestety żadnego pana nie spotkałam ;) - choć parki mam pod nosem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja wiem, że porażka, ale urodziny to jednak urodziny - szczególnie, że w tym przypadku starszy chciał iść z ojcem - przynajmniej tak zrozumiałam - nie wiem ja mam chyba za małą głowę żeby to zrozumieć ... eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Podczytująca 🌻 Dzisiaj wybitnie z rana jesteśmy w damskim gronie ;) Panowie pewnie odsypiają nocne szaleństwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebiśnieg - mojego eksa sie nie zrozumie , a starszy synek też łatwego charakterku raczej nie ma ... Podczytująca - a ja chetnie poproszę o serniczek ;) Co prawda kawkę juz dawno wypiłam , ale do herbatki też serniczek wyśmienicie pasuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepsze jest to, ze mój pies juz obok mnie tańcuje bo chyba cos wyczuwa spacer. Zreszta pomimo ze to wziety ze schroniska psiak jest naprawde mądry. I bardzo kochany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze! Dziewczyny no i jak w Waszym gronie pilnowac sie ze slodyczami?! Wiecie, ze ja mam bardzo słaba wole i po błyskawicznym namysle podjęłam decyzje - dawajcie i mnie sernika!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubuszanka - te ze schroniska pieski są najfajniesze :) Też miałam .... Niestety na tą co obecnie mam mogę tylko narzekać ;) Wredota straszna :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja nakroje tego serniczka i zaraz podam :) ehhh a te urodziny Pomorzankowego synka zamiast byc miłym udanym dniem to przez frajerskie zachowanie jednego dorosłego faceta zostawią niemiłe uczucie ehhh :/ ale ten swiat jest niesprawiedliwie urządzony ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie zwierzaki wzięte ze schroniska potrafią się pieknie odwdzięczyć i kochać na zabój :) czasami miewają trudne charaktery ze względu na przeszłe doświadczenia, lae przy odpowiedniej dozie cierpliwości i miłości zmieniają się cudownie :) jak mieszkałam z rodzicami mieliśmy psa i kota ze schroniska - cudowna para się z nich zrobiła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubuszanka - te słodycze wirtualne to bardzo dietetyczne są ;) Można jeść w nieograniczonych ilościach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie mój ostatni wpis to był żart i mam nadzieje że zrozumialas Pomorzanko moje, nieraz podbarwione krztyna ironii, poczucie humoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebiśnieg ja poprostu podejzewam że pojawiła się nowa pani w jego życiu i o tym że ma dzieci poprostu zapomina . Już to przerabiałam ... ale powiem Ci tak w tym wypadku najlepsze by było żeby zupełnie z naszego życia zniknął . Lubuszanka - pewnie do eksa moja sie upodobniła ;) Nie jestem chyba aż taka wredotą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu, jakie ja błędy robię :( Pewnie jeszcze nie doszłam do siebie po wczorajszym "nalocie" znajomych. Ale w sumie wieczorek był zajefajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na odwyku
Dzień dobry ja się tylko witam i już mnie nie ma. Miłej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No przeciez ja Twego exa mialam na mysli Pomorzanko :D A Wy od razu, ze niby ja o Pomorzance mówie! :) Pomorzanka i wredność to dwie odrębne bajki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×