Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

z tego wynika że musisz być cały czas....a Ty ciągle po ten stół :P ja???? Małopolska :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podczytującą wywaliło z kafe :) ja się tez już zawijam - grzane mnie rozłożyło... :) dobrej nocki pestucha ❤️ myslałam, że gdzieś z okolic Śląska, ale i tak jesteś mi najbliższa ;) papa pomorzaneczka 🌻 papa herakles :) kolorowych makarenka 🌻 to jutro częściej się pokazuj - nie będzie awantur ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny i chłopkaki :) Myślałam że więcej napiszecie wczoraj ... ;) Na przyszłość proszę się ślicznie poprawić żebym rano miała sporą lekturę do poczytania ;) Teraz jeszcze przejrzę co na świecie się dzieje i zmykam na kawkę ;) Miłego dnia :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trujkątne jezioro
Dzień dobry. Pomorzanko, ja, niestety - musiałem wczoraj zawiesić moją działalność towarzyską, ponieważ czekała mnie pasjonująca debata na temat pomp ciepła. Zresztą, mnogość problemów, jakie mnie otaczają jest tak przytłaczająca, że i na przyszłość o systematycznym klepaniu w klawisze raczej mowy być nie może. Ale, co napiszę, to będzie do poczytania. :-) Więc jak? Co należałoby, co musiałbym, żebyś zechciała skłonić swoje zainteresowane oko ku mnie? Proszę o przedstawienie dezyderatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry... 🌻 bo wiesz Pomorzanko ...jakos dziwnym trafem jak Ty idziesz to wszyscy se ida za Tobą ;) no to też se poszłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trujkątne jezioro
Cześć, Przebiśnieg. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trujkątne jezioro
CZeść, Pestka. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trujkątne jezioro
Znasz, Pestka. :-) Jestem tutaj negatywnie popularny. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Psełdonimie .... masz mojego maila , napisz swój plan działania ;) :D Pestuś - ja tak myśle że chyba niedługo będę musiała zawiesić swoja działalnosć na kafe ;) Troszke oddechu ode mnie złapiecie ;) - a i mozę na topiku będzie z tej racji spokojniej ;) Przebisniegu - jak sie czujesz ?:) Grzeniec i aspirynka pomogły zwalczyć przeziębienie ? No właśnie chłopy - dajcie mi troszke oddechu ;) :D - chę jednego ale konkretnego ;) i realnego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie puściło tylko przerodziło się w zasiedziałą chorobę ;) ale kości przynajmniej mniej bolą - nie wiem czy z racji odpuszczenia gorączki czy naszpikowania się medykamentami :) e tam pomorzankowa - nie opuszczaj nas z powodu jakichś niewydażonych facetów 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIewydażony facet
Przyłączam się do apelu: Pomożanko, nie opuszczaj nas z powodu przypadkowych znajomości. Zostań z nami i zabawiaj na swoim poczuciem humoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIewydażony facet
Dziękuję za zaproszenie podjęcia prywatnej korespondencji. Chyba jednak nie skorzystam. Twoje koleżanki jednak mają rację. Ja jestem samolubny, pełen różnego rodzaju kompleksów i poczucia niższości, bufon. Nic tam we mnie ciekawego nie jest. Zanudziłabyś się na śmierć, czytając moje listy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę Kwiotuszku że bardziej chyba z powodu lekarstw 🌻 Pomorzanko.... nie nerwuj mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebiśniegu - ale dbaj o siebie :) Pestuś - wiesz ,ze na razie tu będę i tak nie mam co robić z sobą i z wolnym czsem który mam . Tylko lubię spokój a tu jest za dużo zamieszania z moja osobą ;) Psełdonimie - w końcu troszke samokrytyki napisałeś na swój temat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie zamieszanie? no proszę Cię 🌻 nie podoba mi się to co piszesz 😤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestuś 🌻- wspominalam Ci o tym w @ , było tu jedno głównie związane ze mną i już więcej nie chce takich akcji . Przebiśnieg- mamy tutaj jedną Panią Strażak :) Wiec kolega nie zna sie ;) Przebiśnieg - fakt ciekawie ;) zobaczymy jak na Tobie sie skupi uwaga jakiegoś pana ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×