Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

pomorzanka - ja się robię wtedy bardziej niemiła niż zwykle i delikwent ucieka nie mając ochoty zadawać się z wredną babą :D albo stosuję taktykę olewania :D oczywiście jeśli delikwent należy do gatunku mało ciekawego delikatnie mówiąc :) a która to strażak ?? tylko że mówiłam o takim strażaku gaszącym pożary a nie z biura, ale która to która?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a bardziej serio - pomorzaneczko - nie stresuj sie tym - myślę, że nikomu to nie przeszkadza, jeśli Tobie nie :) a jak się zrobi mały kwas (oby nie tfu tfu) to złapiemy chwilowy przestuj a potem znowu - wio :) no i widzisz pestucha na jakich ja trafiam facetów? :D:D:D a najgorsze jest to, że on to mówił poważnie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha.... sdkąd wiesz ze poważnie ? Moze ma specyficzne poczucie humoru? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIewydażony facet
Znaczy co, Przebiśnieg? Uważasz, że nie potrafiłbym Cię zbajerować a nawet uwieść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echhhh.... nie lubię takich facetów.... :P nadal nie wiem kim jest Pomarańcza :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIewydażony facet
Pomożanka Ci nie pomorze, Pżebiśnieg. :-) Jesteś zdana na moją łaskę. Prawda, jakie to przyjemne babskie uczucie? Oto jakiś facet zezuje w Twoją stronę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm... muszę się chyba cofnąć do wczoraj.... :O że co? że babochłopy ? dawaj mi go tu zaraz 😡 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa... już wiem.... a Ty to się nie pożegnałes czasem wczoraj z nami Pomarańczowy ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIewydażony facet
Pogratuluj sobie, Pestka, bystrpsci obserwacji i umysłu. Tak, to jestem ja. Chociaż może i nie ja? Któż może wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIewydażony facet
NAwet taki facet jak ja, Przebiśnieg? Ja tutaj nie cieszę się szczególną popularnością...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIewydażony facet
Wolę czytać wiersze, niż pomiędzy nimi, Przebiśnieg. Sama rozumiesz, ja mam dość wrażliwą naturę i czytywanie poezji nie jest mi czynnością obcą. W tajemnicy dodam, że liryka mnie bardzo zajmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczowy... sarkazm doprawdy nie jest potrzebny. nie śledzę przez cały dzień przebiegu rozmów na topiku bo nie mam na to czasu. żegnam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIewydażony facet
:-) Sarkazm nie. Ale stopień pewnego poddenerwowania jak najbardziej, Pestka. :-) Pamiętaj, nic gorszego, niż nudny facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w dodatku chamsko - narcystyczny :D:D:D czemu w emotach nie ma rotfla ??? ja chcę rotfla !!! pomorzanka ma jakieś chody u admina to może załatwi ;) :) - pomorzuś proszę - zapytaj czy by się nie dało 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIewydażony facet
A gdzież Wy widzicie chamstwo i upierdliwość, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie powiedziałam ze taki jestes.... :P wymieniłam tylko cechę jakiej kobiety nie lubią....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIewydażony facet
To dotyczy także mężczyzn, Pestko. Więc jak? Zawieramy bliższą znajomość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przychodzi kobicina do lekarza lekarz, nie podnosząc głowy znad dokumentów: -proszę się rozebrać. -ale... -proszę się rozebrać, potem będziemy dyskutować!! kobicina zbita z tropu poszła za parawan ii sie rozebrała, po chwili kekarz: -no to proszę wyjść i słucham panią. kobicina nieśmiało wystawiając tylko głowę: - ale ja chciałam zapytać tylko czy pan doktor będzie od nas w tym roku też brał ziemniaki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha... Kwiotuszek ... świetny :D PS. Pomarańczowy ... kto z kim ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebiśnieg - myślisz że mój urok osobisty pomoże i admin rozszerzy dostępne emotki ?;) Od lat niestety dostępne są tylko te emotki ogólnie wszystkim znane więc marna szansa że zdziałam coś więcej w tym kierunku i będą takie bardziej dosadne ;) Pestka .... chyba szkoda nerwów 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×