Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Gość NIewydażony facet
No Ty ze mną, Pestko i z Pomorzanką. Co Ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIewydażony facet
A ja jestem ja. Dzień dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj pestka i facet :) Nikogo ze starej ekipy nie ma?? Pomorzanko czyzbyś dzisiaj pracowała ? hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Fanaberio :) 🌻- rzadko do nas zaglądasz :( Pestuś - no nie - czy my mamy trójkacik w planie ?:D:D:D ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem...ale raczej nie jestem za trójkątami ;) poza tym nie lubie pomarańczowego koloru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanka jestem ostatnio troche w takim zawieszeniu że robie wszystko mechanicznie bo tak trzeba :( TZn pracuje, jem śpie-to tak w skrócie...Macie coś na wykrzesanie z siebie chociaż odrobiny energii??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanaberia - na mnie w sumie w dobry sposób działa kafeteria ;) A tak na poważnie może więcej spacerów by się Tobie przydało , jakis mały wypadzik z przyjaciółmi do knajpki i tym podobne rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przebiśnieg!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ale ja jestem strażakiem choć nie sikam na stojąco i jestem kobieta..... Jestem funkcjonariuszem Państwowej Straży Pożarnej , stopień kapitan!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bez takich mi tu ;) witam wszystkich hahahahahahahahhaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanka niestety nie mam czasu na znajomych, przyjaciół bo większość mojego życia spędzam w pracy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co............ :P 7 lat jeździłam na wozie strażackim do pożarów,teraz juz pracuje w Komendzie Wojewódzkiej- to ze względu na dzieci-praca 8 godzin i do domu,na jednostce pracowalam 3-4 razy w tygodniu ale 24/48 słuzba i dwa dni wolne......... także nie mówcie że kobiety nie mogą być strażakami hahahahahahaahahaaaaaaa,jest nas coraz więcej i ponoć lepiej sie sprawdzamy w akcjach..... a co....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baba z jajami
To mamy coś wspólnego, Makarenko. Ja również jestem oficerem, ale nieco innej służby, tej wiesz, związanej z karabinami i armatami. Swoją drogą uważam, że kobieta w mundurze, to kompletne nieporozumienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baba z jajami
"Ponoć lepiwej..." - dobre sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baba z jajami
Lepiej, lepiej... Lepiej w poprawianiu makijażu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po co wy z nim rozmawiacie????????????????????????????? wczoraj wszystkie miały go olać a ten nadal dzięki wam zaśmieca ten topik,proszę was.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baba z jajami
:-) Bieda tylko, Makarenko, że mnie się nie da zignorować. Napisz lepiej o tych Twoich "akcjach". Chętnie zapoznam się ze szczegółami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baba z jajami
Ale wrócisz tu jeszcze, kochana Pestko. Nie w tej chwili, oczywiście. Wrócisz. Moje serce czuje, że wrócisz. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestka to nie ty idx,tylko zlejcie gościa,da sobie spokój wkońcu jak przestaniecie na niego zwracać uwage,przeciez on dzieki temu tu siedzi,bo podejmujecie z nim rozmowę,juz go kojarze z innych topików,to samo sie działo.... ale szkoda czasu na niego... nie idź..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanaberia - musisz znaleść troszkę czasu na własne przyjemnosći . Ze "starych "tylko jest Przebiśnieg , Makarenka i ja . Wiekszość dziewczyn chyba porezygnowała z pisania :( Makarenka Cieszę sie zę widzę Ciebie w formie :)🌻 Pestuś , nie idż🌻 ja przyszłam ...choć rozumiem powody .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×