Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

haha... bosko!!!!! moja Mama robi zajebiste rzeczy szydełkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde :O zapomniałam Orzeszce powiedzieć zę się boję bólu... :O musi to delikatniutko robić.... aaaaałaaaaa... 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i oczywiscie obiecuje ze jak sie naucze to każdej na topiku zrobie .... STRINGII jak te panie koronczarki z Koniakowa :) bo szalik to zbyt banalne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejuuuuu...ale super... :D tylko nie wiem jak się robi na szydełku pod stołem :O chyba bedziesz tam miała za ciemno :O ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przebiśnieg no jasne,nie po to sie przyjmowalam do strazy żeby za biurkiem siedzieć,ale juz teraz siłą rzeczy,w każdym bądź razie nie zamieniłabym tych 7 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
makakrenko czytalaś wczesniej ??? ja pisałam ze chiałbym tak jak Ty ehhh jaką ja mam słabośc do munduru strazackiego :) słucahjcie juz mam metr łancuszka na szydełku teraz to juz chyba prosta droga do tych stringów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ tutaj erotycznie prawie sie zrobiło ... ;) Przepraszam czy ja pomyliłam topiki ? ;) Makarenka , mam Twoje gg .... odezwę się . Ale pewnie wieczorkiem , bo teraz jestem tylko z doskoku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja poproszę takie fajne bokserki ;) - a co wyłamać sie muszę troszeczkę :P strasznie nie lubie stringów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak mogłam sie wogóle nie pytać bo teraz bedziecie kombinować a tak bym zrobiła dla kazdej poróno i juz zadna by nic nie powiedziała jakby dostala gotowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiotuszku... takie rzeczy to się wie :) jak Podczytująca zrobi mi majtki to pogadam z nią o biustonoszu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linguś :) 🌻Wiedziałam że w końcu do nas zajrzysz :) Podczytująca nie byłabym do końca sobą żebym czegoś nowego nie wymyśliła oczywiście innego niż wszyscy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alescie są Baby... a ja tam chetnie się położe pod stołem :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×