Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

no z płyty:) babel ogladalm wtamtym roku i mnie nie zajal szczegolnie. zastanaawialm sie dlaczego piali nad nim z zachwytu. mnie tez boli brzuszek :( przebisniegu..masz racje te dowcipy sa nie smieszne pestka33...🖐️ gdzie sie zmywasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały - sama nie wiem skąd ta złość . No wiesz - sytuacja była bardzo trudna , ale mimo wszystko wierzę że jeszcze wszystko u Małego się poukłada . Tak będzie najlepiej dla wszystkich . Stonoga - mam nadzieję ze Ciebie ta paskudna grypa nie dopadnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze stonoga jak to Cię nie zajął? to jakie lubisz filmy? mnie się generalnie podobał bardzo - mnóstwo zazębiających się historii - jak w życiu hm. To na jaki miałabyś ochotę? grypa śląska (vel żołądkowa) zaczyna się zwykle od mega gorączki - brzuch dochodzi później - stonoga się przejadła pewnie ;) :) pomorzanka Maleństwo powinno spać jak najwięcej i pić ciągle, wycierpieć swoje musi - nie ma siły, ale choroba minie jak wszystko na tym świecie ;) ja mam generalnie uczulenie na żarty tego typu... brrryt, za dużo tego ostatnio ... heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały - ale nie rośnij juz więcej ;) bo będzie trzeba na specjalne zamówienie futryny do drzwi dla Ciebie zakładać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie Przebiśniegu - w dzień mi pod 40 podjęchał :( Na szczęscie dużo pije wiec chyba nie będzie problemu . Dziewczyny ja mam takie zaległości w filmach że az wstyd się przyznać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fz filmami jest jak z muzyka.wszystko zalezy od nastroju.teraz ogladam jakas bzdurna historyjke milosna. Ogladam wszystko co nie jest z gatunku horrorow. ja w koncu dzis najadlam sie sernika:) a ze nabialu nie moge spozywac to boli :) taka stara a glupia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak - innymi drogami doszło do mnie że Przebiśnieg też chyba już do nas nie zajrzy ;) Znowu zostałam sama 😭;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak dobrze że zdążyłem :P powiedzieć Dobranoc kurcze nawet tego nie mam już komu powiedzieć :( Ale nic tak sobie krzyknę a co wszyscy poszli i tak nikt mnie nie usłyszy DOBRANOC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śpiochy wstawać :) ja tu liczyłem na nocne szaleństwo a tu co cisza nie ma nikogo :( wstawajcie ale jesteście :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstawać śpiochy !!! Ale Ty Mały pośpij jeszcze troszeczkę , zaszalałeś wczoraj chyba coś bardzo ;) Miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Przebiśniegu🌻- ja sie nie zerwałam o świcie - zostałam brutalnie o tej porze obudzona ;) A nawet z deko wcześniej ;) Ale są plusy tego - jak na razie intensywnie zajęłam się obowiązkami domowymi ;) - szybciej będę miała je z głowy :) A Ty bidulko juz w pracy :( P.S. Mały już całkiem dobrze się czuje :) - przynajmniej jak na razie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miał jednodniówkę? to dobrze, że już mu lepiej :) czasem też tak nawet lubię sobie wstać skoro świt - faktycznie czas jakoś inaczej płynie i dosyć przyjemnie się pracuje w domu :) noo ja już godzinę walczę z przeciwnościami losu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×