Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Gość Wszywka
Można i tak. Ale to wszystko, to niezbyt udane substytuty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wszywka
Wiesz co, Przebijśnieg? Wobec czego i ja postanowiłem stać się nowoczesny. Przestanę już całować kobiety w rękę, ale będę im ścislał dłoń jak facetom. A łapę mam jak bochen wiejskiego chleba. Nadto nie będę im ustępował w drzwiach, widział w nich kobiety ale "partnerów". Sądzę, że znajdziemy język porozumienia. Kiedy przyjeżdżasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wszywka
Nie czego, ale kogo, Stonoga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wszywka
Sęk w tym, że nie każda, Stonoga. Zwłaszcza, jeśli cel mętny, majaczący gdzieś w oddali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kultura chyba nie ma związku z płcią :D tak samo jak i zachowanie odpowiednie do sytuacji i jej uczestników :) dzieciom tez będziesz ściskał rączki bochnem chleba? :) a gdzie mam jechać bo jeszcze w sumie nie wiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
A czy kiedykowliek dzieciom czy mężczyznom na znak szacunku całowano dłonie? Przebijśnieg! Wczoraj miałem taką sytuację. Dwie panie w średnim wieku wyciągnęły ręce do uścisku. Trochę je pożałowałem, więc nie miały okazji poznać, co znaczy uczciwa, męska graba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
CZeść, Podczytująca. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Wiesz co, Przebijśnieg? Prawdfziwa kobieta pójdzie za ukochanym mężczyzną, nie pytając dokąd on ją zaprasza. Więc jak będzie z Tobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Dzień dobry, Pomorzanko. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Pomarańczowy kolor jest optymistyczny, dobrze nastraja, sprawia, że robotnik drogowy jest z dala widoczny. Same zalety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możesz podczytująca możesz :) czasem nawet komuś możesz małe QQ ;) oj pseudo, ale Ty nie jesteś moim ukochanym mężczyzną poza tym zgadzam się, że nie miejsce zamieszkania jest ważne - jeśli o to Ci chodziło, nie lubie po prostu kiedy ktoś dokonuje za mnie wyboru ja się witam z facetami normalnie, przez podanie ręki i jeszcze nie zdażyło mi się żeby sprawiło to ból czyli raczej po prostu dostosowują się do sytuacji a tak na marginesie to po co w ogóle tak ściskać na maxa? hi pomorzanka - jak tam na placu chorobowym? Małe śpi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
A więc, Pomorzanka, osiąga swój cel. Poza tym najwyższa pora zacząć czytać między wierszami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Przebijśnieg? Tak się nie da. Albo życie w związku, w charakterze kobiety płci męskiej, albo niezależność od mężczyzny, okyupiona ceną tego, czego kobieta nie znosi z całego serca, a więc zależność za cenę samotności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebisnieg -Mały śpi , u starszego kolega jest a ja zamiast wziaść sie za porzadki świąteczne siedzę w necie ;) Ale kawkę wypiję i spadam ... moze okna umyję bo w końcu na pomorzu słoneczko wyjrzało :) Orzeszki - brrr CV- na szczęscie nie mam zamiaru zmieniać pracy ;) Psełdonimie - nie jestem dzisiaj w nastroju do żartów , tudzież większego wysiłku myślowego :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×