Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Gość w51 bezlog
Witam :) Poszukujemy sympatycznych rozmówców, którzy umieją i chcą napisać więcej niż trzy zdania na naszym forum : www.swiatowid.fora.pl Zapisz ... w ulubionych :P Pozdrawiamy, zapraszamy do rejestracji i klawiatury:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Warszawie sadze, ze jest dosc dobrze z praca, tylko ja sie niepotrzebnie po tamtej wtedy zdolowalam :( a latek to mentalnie mam chyba 16, bo bywam klinicznie wprost naiwna... :o..no po 30ce jestem...:(🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orzeszku - nabyłaś nowe doświadczenie , wyciagnełaś wnioski - i teraz jesteś mądrzejasza o tą wiedzę :) To też jest ważne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie sadzilam, ze tyle czasu zajmie mi pozbieranie się a teraz jeszcze pewnie beda mnie pytac na rozmowach czy tyle miesiecy nie moglam znalezc pracy...ble ...to jest chore, ze ja tak o tym mowie tyle czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orzeszki może lepiej tego nie mówić . Nie wiem jak na to patrzą pracodawcy . Czy ktoś szuka na prawdę dobrej pracy , czy też nie bardzo podoba sie ewentualnym pracowcom .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
orzeszki.... byłam na wielu rozmowach i nikt nie pytal dlaczego mam przerwy w zyciorysie, raczej dlaczego nie pracuje nadal w ostatnim miejscu pracy. I radze nie przezywaj na zapas, bo tylko sie dolujesz a tego najmniej Ci potrzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gracja❤️ pomorzanka❤️ pomorzanko nie martw sie, ze nie masz mi jak doradzic...to raczej krzepiace, ze komus sie udalo, i ze nie musisz przezywac tej hustawki co ja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orzeszku - ja miałam poprostu fuksiorka ;) Stonoga - to niedługo pożegnasz sie z tą nieciekawą pracą :) Ale mam nadzieje ,że w tej nowej będzie necik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy sie pozegnam ale od kwietnia szukam nowej,bo moge do lipca zwariowac a tego nie chce. A necik?? czasem myśle,że dobrze byłoby zrobic sobie odwyk. W koncu kiedys trzeba wyjsc do ludzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi to wyjście do ludzi na pewno nie grozi ;) Najgorsze jest to że na trzy tygodnie muszę oddać laptopa do reklamacji ... i nie wiem co zrobię :( Umrę chyba z nudów :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sophia_79
no cóż jak przeczytałam niektóre komentarze to jakbym je sama napisała tez jestem sama, wokoło mam znajomych którzy mają pary lub są w związkach małżeńskich mają dzieci, a ja wciąż sama i coraz bardziej smutno mi z tego powodu, chociaż staram się ukrywać że mi z tym źle i wiem że to beznadziejne ale wmawiam innym a także sobie że dobrze mi samej choć to kompletna bzdura. Coraz bardziej wydaje mi się że nie ma szans kogoś spotkać bo i gdzie? pozdrawiam cieplutko wszystkie samotne przed i po 30-stce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha wiesz pomorzanko ja to samo mówie :) mnie nie grozi :) jakos zauwazyłam,że dośc skutecznie unikam wszelkich kontaktów i nie wiem co to zwiastuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...i chyba sie wnim nawet troche durzylam.... jak mozna byc takim monotematycznym, :o jak mozna byc takim monotematycznym, :o jak mozna byc takim monotematycznym, :o ...ja nie jestem normalna, przyznaje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sophia🌻 Stonoga - nie mogę sobie tak swobodnie wychodzić , nie ma właściwie z kim chłopcow zostawiać . Więc tylko necik mi zostaje i jak na razie to forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×