Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Witaj Stonogo🌻- no właśnie wczoraj sie zastanawiałam gdzie sie podziewasz ;) Ale cieszę się ,że miło spędziłaś wieczór . Witaj Psełdonimie - raczej nie muszę sie Tobie tłumaczyć z moich decyzji :) Żegnałam siez tym topikiem dwa razy , raz jak ktoś tu ostro narozrabiał a ja byłam w samym centrum tej zawieruchy i teraz drugi raz . Niestety sprawy poszły inaczej niż się spoodziewałam :( A ja bez Ciebie i tego forum poprostu żyć nie potrafię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam słoneczko , ale nie tak piękne jak wczoraj . Na razie jest mgliście , ale może pózniej bardziej się 'wyklaruje" . Tylko na pewno jest chłodniej niż wczoraj .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PSedłonim
Ale ja się nigdzie nie wybieram, Stonoga. :-) Jestem Waszym wiernym towarzyszem. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PSedłonim
No widzisz, Pomorzanko? Lepiej się nie zarzekać. Różnie się człowiekowi w życiu układa, a zwłaszcza kobiecie. Na początku ze mną rozmawiałaś normalnie. Potem, wzorem koleżanek, których już tutaj nie ma, ignorowałaś moje istnienie. Potem się otrząsnęłaś z neichęci do mnie i zaczęłaś pisać, a nawet sama się do mnie odzywać. Jaka więc będzie przyszłość naszej znajomości? Co? I kim się dla siebie staniemy za trzy-cztery miesiące?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonoga - pewnie ja też zaraz pojadę , czekam na samochód służbowy . Ale wrócę chyba szybciutko .Choć zdecyzdownie dzisiaj do pracy mam stosunek negatywny :) Psełdonimie -za trzy , cztery miesiące nic sie w naszych stosunkach nie zmieni :) Jak przygotowania do ślubu , czy już się odbył ? Bo nie pamietam ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PSedłonim
Zadziwia mnie Twoja pewność, Pomorzanko. Bez urazy - zauważyłem, że brakuje Ci nieco stanowczości w zamianie przedlładanych deklaracji w zwykłe fakty. Dlatego uważam, że koniecznie powinniśmy się spotkać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam Stonoga - kremowek nie kupiłam , tylko jogurcik . A teraz jeszcze do tego będę musiała chwilkę popracować . Jutro też jadę , tym razem kupię te kaloryczne kremówki ;) Psełdonimie - moje życie , to teraz cholerna karuzela . I jeszcze Ty mi do szczęścia w tym wszystkim chyba nie bardzo jesteś mi potrzebny ;) No właśnie konkretne , stanowcze decyzje życiowe teraz tak mi mieszają w życiu . Dlatego pozwoliłam sobie w necie na brak stanowczości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boli ale przeżyje narazie jest ok wariata to dostane pewnie gdzies za dwa tygodnie jak bede tak siedziec narazie pracuje przy komputerze robie tłumaczenia wiec mam zajęcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie Podczytująca - wykorzystaj ten czas na łączenie przyjemnego z pożytecznym :) I będziesz miała moja rolę , bo ja na pewno przez najbliższe półtora tygodnia będę nawalała z pisaniem . Mam więcej pracy a w następnym tygodniu szkolenie w Gdańsku . Więc w ogóle mnie nie będzie . Będę miała przymusowy urlop od dzieci i netu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
W Gadńsku, Pomorzanka, powiadasz? Lubię Gdańsk. Może byśmy się tak umówili w Gdańsku? Albo w Sopocie? Pokażę Ci taki Sopot, którego zapewne nie znasz. No, chyba że sama zamieszkujesz w Sopocie...:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonoga - jednak i u nas pogoda się zepsuła :( Już pada i też mnie sen zaczyna ograniać . O jakim miejscu mówisz z tym sernikiem ? Znam bardzo dobrze Gdynię :) Psełdonimie - już jestem umówiona w Gdańsku , na spacer wspomnień i podejmowania decyzji :) Sopot uwielbiam - jednak zawsze poruszałam sie szlakiem turystycznym - wiesz pewnie o czym mówię . Nie jestem z Trójmiasta ...mam do niego kawałek ,ale tym razem Sopotu nie odwiedzę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
Kiedyś ze smakowitości słynęły gdyńskie Dekicje. Ze smakowitości oraz ze ślicznych kelnerek. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
Bo widzisz, Pomorzanko, ja Sopot znam zupełnie nieźle. Mieszkałem w nim przez pięć lat, stąd znajomość zakątków, do których człowiek z zewnątrz nigdy nie trafi. Poza tym nie wierzę, że przez cały tydzień będziesz miała zajęte wszystkie wieczory... A więc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pseldonim pudlo i to po trzydrzwiowej szafie swietojanska jest znana nie tylko w polsce :) ale polecam "cynamon" i domowe serniczki :)pychaaaa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
To było kiedyś, Stonoga. Dawno. Różne rzeczy mogły się zdarzyć w międzyczasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) ale dzisiaj beznadziejny dzień mam. Raz na ruski rok człowiek pojedzie samochodem, to nie dość że trafi na mega korek, to jeszcze po powrocie do domu, ktoś mu jego miejsce zastawi :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psełdonimie - będę w Gdańsku od środy , do piątku .Czwartek , piątek mam zajęte .A w środę jestem umówiona z koleżanką idziemy na pierogi na Piwnej . :) A skąd Ty w ogóle jesteś ? Stonoga - ja myśle ze myślałaś o tym pysznym seniczku ;) Inkwizycja🌻-nie martw sie jutrzejszy dzień na pewno będzie lepszy :) Choć korki i mnie doprowadzaja do szaleństwa ;) tak samo jak brak miejsca parkingowego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×