Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Możliwe jest, że się jemu jej tyłek znudził, za to twój wacek żadnej nie dogodził i nie jesteś w stanie żadnej dogodzić dlatego piszesz z zawiści bo jedyną dupę, jaką oglądasz, to twoja własna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
skoro tak twierdzisz :D :D :D :D Nooooooo ale gdzie ta stara wywłoka z Pomorza :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psełdonim -> dziwny jesteś. O co ci chodzi z pomorzanką ? Zawiodłeś się na niej ? Czujesz do niej urazę, żal ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc jedno pytanie mam: Po co wdawac sie w rozmowe z kims,kto wyslawia sie jak zul i \"rzuca miesem \"?? Pomorzanko...:) dzis mam słonce, mimo wiatru jest ładnie a u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Stonogo 🌻 U nas mgła , mżawka , ogólnie nieciekawie jest .Dobrze ,że jest już piątek , zmęczona strasznie jestem . Dzisiaj malo mnie będzie , ale nie z powodu tego co tutaj się dzieje , mam wyjazd służbowy i idę na indywidualną rozmowę do szkoły z wychowawcą .Oj to moje ziółko , jest genialne :O ;) Od jakiegoś czasu nie zapisywał w zeszytach , ćwiczeniach że ma coś zadane i nałapał jedynek . I trzeba coś z tym fantem zrobić . ;) Cos mi podpadało ,że od dłuższego czasau nie ma nic zadawane - no i wyszło szydło z worka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh to fajny uczen:) ale wiesz uczen bez jedynek to jak zolnierz bez karabinu :) kurde tylko chyba za wczesnie,zeby sie tak lenil:) mam w koncu nowe lampy taka jasnosc nastala w pokoju,ze chyba sie opale od tych jarzeniowek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety - ewidentnie przegina :O Dobrze , że jestem regularnie w szkole , to za dużo przed wścibskiemi oczami mamuśki się nie ukryje ;) Ja właśnie wróciłam z przejażdżki ale zamorduj mnie Stonoga , na śmierć zapomniałam o kremówkach :O ;) Wymarzłam za to nieziemsko , coś ta wiosna stanowczo nawala ;) Za to Ty masz fajnie :) przynajmniej masz jakąś namiastkę ciepełka ;) Woda - nie zawsze tak tu bywa :) Chociaż te śmieci na śmietnik pewnie wypadało by wyrzucić , żeby w oczy nie raziły :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zartujesz?? kremowek nie kupilas??? niedobra :D nie mam ciepleka:( kurde chmury przyslonily mi slonce i jest szaro, ale przezyje:) zwlaszcza ze dzis piatek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale zaraz będę jechała , drugi raz może nie zapomnę ;) Brrr- zimno , ponuro i w wogóle . Też sie cieszę z tego piatku , bo myślałam ,że juz dzisiaj nie podniosę się z poduszki. Mam nadzieję , że w następnym tygodniu będzie lepsza pogoda , mam zamiar poszaleć sobie troszkę po Gdańsku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
pomorzanka to dupodajka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
i nieudacznik życiowy :) nawet dzieciaka nie umie przypilnować!!!!!!!!!!!!! Tak to jest jak na kafe się się i bolca szuka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
i nieudacznik życiowy :) nawet dzieciaka nie umie przypilnować!!!!!!!!!!!!! Tak to jest jak na kafe się siedzi i bolca szuka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóś jakoś spokojnie się zrobiło ostatnio... Ciekawe, dlaczego? Ja już ze trzy razy wydobywałem ten \"topik\" z otchłani Chadesu, niczym Orfeusz swoją ukochaną Eurydykę. :-) Co mi zresztą nie zostało poczytane. Ale nie szkodzi. Przywykłem do CZARNEJ niewdzięczności. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dla Pomorzanki mam dobrą radę, oraz pociechę - nie zwracaj na obrzydliwe uwagi tego buca - Psełdonima. Ona ma jakieś emocjonalne problemy. Zresztą, pełno tu jemu podbnych. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia - pewnie pobiegłaś gdzieś na randkę ;) A ja po ciężkim tygodniu wypiję sobie lampkę wina :) Choć pewnie zaraz alkoholizm zostanie mi zarzucony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jestem wsciekla,najpierw dostalam sms z info,ze mi anulowali lot, pozniej glupi facet przyslal mi oblesnego smsa a na koniec nie moge sie dodzwonic do lini lotniczych,bo gada w sluchawce =,ze polaczenie nie moze byc zrealizowane!! kurwa co to znaczy? pierwszy raz slyszalam taki komunikat w sluchawce. nie wiem czym ale pobrudzilam sobie rekaw kurtki i nie odepralo sie i mam dosc! wyczulam wino i po chamsku wpraszam sie na lampke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stnoga sprawdz loty w necie , może tam będzie coś napisane na temat odwołanych lotów . Resztą się nie przejmuj - szkoda nerwów ;) A lampka z winem już na Ciebie czeka , wiedziałam ze nie zawiedziesz i zajrzysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie nic nie ma na stronie, w marcu na poczatku odwolywali loty ze szczecina,poznania ale nie myslam,ze dojdzie do stolicy !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narazie to musze czekac albo na ich telefon albo mi sie uda dodzwonic. nie mam problemu z urlopem :) najwyzej kolezanka pozmienia plany ale musze wiedziec co oni oferuja zeby podjac jakies decyzje. nie cche rezygnowac ale i doplacac nie mam zmaiaru do tego interesu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może jeszcze się uda załatwić jakis lot w terminie :) Na odpoczynek jedziesz ?:) Jeśli tak weż mnie z sobą w walize ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak:) plan byl taki,ze mam sie odstresowac,odpoczac,zapomniiec,podjac decyzje i wrocic silniejsza:) tak mi przepowiadala kolezanka_wiedzma:) a mialam leciec do przyjaciolki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecisz jeszcze Stonoga :) - może w innym terminie ale na pewno odwiedziny dojdą do skutku .Ależ Ci zazdroszczę , dla mnie chyba teraz chwilką wytchnenia będzie to szkolenie . Już nie mogę się doczekać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj bo teraz ten niepotrzebny stres ... Ale jak już wszystko pozałatwiasz z ulgą wsiadziesz w samolot :) Zmykam ... mam jeszcze coś do zrobienia . Miłego wieczorku Stonoga i wszystkim pozostałym też :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×