Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Witaj Środek 🌻- no niestety jak ja za długo sama w domu siedzę , też łapie dołki . Lepiej spędż czas po za domem , lub zaplanuj generalne porządki ;) Stonoga - a skarpety ciepłe wziełaś ? ;) Ty chyba też często łapiesz infekcje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co, mam dylemat, umówić się z facetem, w zasadzie nie wiem czy on nie oczekuje tylko seksu, czy czekać na rozprawę sądową, która nie wiadomo kiedy będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz Pomorzanka - po pierwsze boję się, że jeszcze mąż mnie zobaczy i będzie miał argument przeciwko mnie, po drugie on sie "stara" i sączy mi do ucha takie teksty jak bardzo ci ufam, ja cie nie zdradzę itp no i mam poczucie, że byłabym nie fer,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzieś, w jakimś artykule wyczytałam - planuj dzień nie planuj życia, jak tu się nauczyć korzystać z dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie tego sie bałam że eks będzie miał argument przeciwko mnie . Decyzję o rozwodzie podjełam jak jeszcze Go nie znałam . Wiesz , tak gdzieś w ustronnym miejscu możesz przecież się spotkać , a rozmowa , miło spedzony czas na pewno sprawi że poczujesz sie lepiej . Choć na chwile zapomnisz o problemach dnia codziennego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co zalezy czy kawa czy \" kawa\":) a jak tez mysle,ze oficlajnie to lepiej juz po sprawie. lapie infekcje, bo to przez to miejsce mojej pracy :( tak tu zimno,wzielam skarpety :) i grubsze wdzianko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonoga - dla mnie to kawa, on może chce żeby to była "kawa" ;) tak czy siak nie wiem co robić ;) baby to są jednak skomplikowane, facet to chyba by się nie zastanawiał tyle,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środek - tak czy inaczej trzeba sie spotkać ,żeby się o tym przekonać :) Stonoga - ja już mam skarpetki standartowo wkładane ... bluzę też . Jest niesamowita róznica miedzy temperaturą na zewnatrz i wewnątrz .Tu jest lodówka :O A jak idzie Ci z poszukiwaniem pracy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchaj srodek:) jestem po rozmowie z kolega,ktory chcial sie dzis umówisz na "Kawe" i wiesz co mi powiedzial?? ze ja sie za bardzo spinam,ze nalezy wyluzowac i ta kawe pic dla zabawy !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie nie idzie i to mnie zaczyna denerwowac. bo nie pojde so sklepu za 1200 brutto :( zaluje,ze nie jestem inzynierem jakims budowlanym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonoga - na pewno w którymś momencie jakaś posadka stanie się wolna i Ty na trafisz, i to będzie to, życzę cierpliwości i wytrwałości, ja szukałam pracy przez rok, nie wiem ile Ty już szukasz,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam zerwal sie taki wiatr,ze az sie wystraszylam. ale z nieba zadna woda nie poleciala. mam zwolnienie. boli mnie ucho a mam angine:( podobno jakas\" epidemia.\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonogo - strasznie mi przykro :( ... wykuruj się dobrze . I odpoczniesz na zwolnieniu . U nas jest to samo - angina szaleje , kurcze żeby tylko chłopcy mi sie nie pochorowali . Jutro mam chyba pierwszą randkę od dawna . I to do tego w ciemno :D Strach sie bać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomorzuś jakby to powiedzieć NUDA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomorzuśa co można robić w piątkowy ciepły wieczór :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No np . gdzieś iść na grilla , na spacer - (właśnie wróciłam :P )...wypić sobie winko (odwyk:P) i chyba znowu necik :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja pijępiwo nigdzie mi się nie chce iść jestem po tygodniu roboty może jutro się gdzieś wybiorę czyli kompik :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja grzecznie popijam herbatkę :P Jutro w całej Polsce ma lać tylko na Pomorzu słońce ma świecić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak znam moje city to nawet kropli desczu nie będzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×