Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

🖐️ tatuś :) lojka babskie wieczory są bardzo przyjemne i dobrze robia na cerę :) a'propos tematu (jeśli ktoś jeszcze pamięta ;) ) - dziś stwierdziłam, że czasem dobrze nie mieć faceta - można nie golić nóg ;) rhyme co z Tobą? wyprostuj plecy i wyjdź na plac ;) 🖐️ makarenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebiśnieg - ja mimo wszystko pilnuję sie ;) :D Dzisiaj też przeszłam na dietę ;) ... zjadłam dietetyczne wafle ryżowe grubo posmarowane czekoladą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babskie wieczorki są dobre ale coraz częściej chciałoby sie pogadać nie tylko z moimi dziewczynami... To chyba wpływ wiosny hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie mnie dzisiaj też jakieś tęsknoty dopadły ;) Lojka pewnie na wiosne wszystko można zwalić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szubrawiec nie smuć się zawsze można wszystko naprawić,nic straconego,tylko odrobina dobrej woli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutną minę masz Szubrawcu ale ni łam się :) Raz na dole raz na górze- tak to już jest. Z Tobą jest raczej wszytko ok skoro potrafisz dokonać autorefleksji nad swoim zachowaniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makarenka - ja jeszcze na Szubrawca nie trafiłam na swojej drodze ;) Ale pewnie się zrehabilituje i zaraz z jakimś bukietem tutaj przyleci ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatuś
Makarenka - nie wiem czy samotny, czy nie. Nie odczuwam samotności aż tak bardzo ;) Pomorzanka - chyba zajdę jutro do apteki, całą ją wykupię i się będę kurował na weekend ;) Jeszcze tylko jutrzejszy dzień i wolne ;) Rhyme - wszystko ok. Wracaj chłopie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po co ona do mnie pisała? na co ona liczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lojka to idzcie z dziewczynami do jakiejś knajpki :) a nuszsz widelecc będa jacyś samotni chętni do rozmowy czarowni młodzieńcy ;) pomorzanka, niestety nie dołączę do was jutro z moim nowym korkociągiem i pilnuj się pilnuj no :) a czemuż to szubrawiec się wykrzywia? tatuś powiesz mi chociaż raz 🖐️? :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tatuś pytam,bo nigdy nie spotkałam samotnego tatusia,tęskniącego za rodzina,dlatego pytam jak jest u ciebie????????? to nie złośliwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znów sie wszystko posypało nawet do roboty nie poszedłem dzis...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na chwilę muszę opuścić Wasze zacne grono, ktoś potrzebuje mojej pomocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rhyme - decyzję podjęłeś . Teraz rób szybko się wyleczyć . Tatuś ja myślę że Ty już poł apteki wykupiłeś;) ... A podejdż no w końcu do tego lekarza :) Zapewniam, nie gryzą ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie moge sobie z tym poradzic Pomorzanko. Powiedziałem jej ze nic z tego ale wobec samego siebie nie potrafie byc taki twardy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rhyme jezeli mogę i sie na mnie nie gniewasz....... to jest trudne poradzić sobie samemu ze sobą,ale ona tego nie widzi,a jej pokaz że ci nie zależy,uporasz sie z tym,przyjdzie czas,że bedziesz z siebie dumny,tak jak ja,uwierz mi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rhyme - wiem .Ale jeśli decyzja została podjęta to teraz musisz wszystko zrobić żeby jak najszybciej o niej zapomnieć . Wiem , łatwo powiedzieć ,swoje trzeba odcierpieć ale da się ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatuś
Makarenka - Rozumiem. Jestem rozwiedziony a córkę mam już dość dużą ;) Przebiśnieg - to zależy co się zapytasz ;) O sobie nie lubię za dużo opowiadać tym bardziej, że jestem od niedawna na kafeterii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego mam sie gniewac Makarenko? Nie gniewam sie. Po prostu nie umiem z tego wyjść. CZasem mi sie wydaje ze juz jest dobrze i funkcjonuje w miare normalnie a potem w jednej chwili dopada mnie dół. nie mozna, nie mozna kochac za bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tatusiu - fakt faktem , najbardziej tajemniczą osobą jesteś na forum ;) Makarenka zaraz zmieni ten stan :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatuś
Nie. Dlaczego miałbym żałować ? Sam wniosłem pozew o rozwód :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatuś
Pomorzanka - nie zmieni ;) Za stary szczur ze mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arturo...... uwierz w siebie,nie poddawaj się,jesteśmy tu wszyscy z toba,musisz walczyć o swoją przyszłość,jak się poddasz jej to zmarnujesz sobie zycie,ty wiesz o czym mówię..... skoro raz zraniła..nie wchodx drugi raz do tej samej rzeki.... bo zrani jeszcze bardziej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×