Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MissUkraina

Czarne proste jeansy - modne sa?

Polecane posty

Chcialam zapytac - czy nosicie czarne jeansy, z prostymi nogawkami, z odrobina stretchu? Do czego pasuja najbardziej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarne proste jeansy ze względu na uniwersalny fason są i raczej będą modne przez najbliższy czas. ich kolor pozwala ci na wiele różnych opcji. do czerni dobrze wyglądają białe topy i koszulki, jak i również modne w nadchodzącym sezonie ostre kolory jak np. neonowy zółty, fuksja czy zieleń. powinnaś raczej unikać ciemnej góry oraz dołu, ponieważ będzie zbyt ciemno, poza tym sylwetka tak ubrana może i jest optycznie wyszczuplona, ale i jednocześnie niższa i w zależności od kroju góry może wydawać się nieproporcjonalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoninar
ostatnio byszowalam w sklepach i zauwazylam ze znowu dzwony wchodza:/ duzo dzwonow w kolorze czarnym widzilam ale ja sie na nie raczej nie skusze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej zamiast nad tym czy sa
modne to zastanow sie jak bedziesz w nich wygladac bo 3/4 dziewczyn w rurkach wyglada tragicznie-maja tylek jak szafa 3 drzwoiowa i tluszcz wylewajacy sie wszystkimi stronami... do rurek trzeba miec dosyc waskie biodra, byc wysokim i szczuplym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej zamiast nad tym czy sa
proste ze strechem to niby co jest?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiesz co to jest? To jak Ci wytłumaczyć? :O Ja się z takimi spotkałam, mam nawet jedne, więc jak Ty nie wiesz, to chyba za krótko żyjesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej zamiast nad tym czy sa
rurki jak sama nazwa wskazuje jakie sa?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:O tu nazwa nic nie wskazuje, UTARŁO SIĘ, że rurki to spodnie zwężane, więc nie czepiaj się czegoś całkiem innego :O:O Skoro nie wiesz, jakie to są proste spodnie ze stretchem to może się przejdź po sklepach i doznasz oświecenia. Po-wo-dze-nia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej zamiast nad tym czy sa
utarlo sie ?LOL chyba tobie sie utralo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze jedno. Nie daję się prowokatorskim pomarańczom :P więc możesz się do woli wyładowywać i rwać włosy z dupy, że nie zareaguję, papa całuski :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej zamiast nad tym czy sa
phi to nie chodzi o jechanie tylko po prostu rurki zawsze byly nazwa spodni o prostych nogawkach zwezane spodnie to sa tzw marchewy;) a jesli chodzi o to jak leza rurki....coz niestety tu jest ta sama zasada, im ktos ma szersze biodra tym gorzej wyglada w takich spodniach a to ze teraz wszystko co wyglada jak zrobione z pseudojeansu getry jest nazywane potocznie rurkami to inna sprawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oszustka ma rację. Utarło się że rurki to spodnie ze zwężanymi nogawkami. O marchewach nie słyszałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×