Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

trombocycik

szumi w uszach, zatykaja sie, ratunkuuuuu

Polecane posty

mam pytanie: czy mial ktos cos takiego, ze podczas wiekszego przeziebienia-katar, kaszel, chrypa- mial tez tak, ze zatykaly sie uuszy tak jakby np z zacisnietym nosem polykal sline?i szumy jakis takie w uszach?? od tyg tego nie moge sie pozbyc, przeziebienie ustepuje a uszy zatkane...:O ...co robic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasami to lubi potrawać dłużej, ja poprostu uzbrajałam się w cierpliwość, samo w końcu przechodziło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm bo ja tego nigdy nie mialam i jakies dziwne to mi sie wydaje. lekarz powiedzial ze mam tez powiekszone wezly chlonne wiec myslalam ze to mzoe od tego... dziwne to jest i strasznie denerwujece ehhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zrób sobie świecowanie uszu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukss
krople do uszu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukss
a ja musiałam chodzić z tym do pracy, było ciężko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosisz i masz
Przypuszczalnie masz woskowinę w uszach. Na wszelki wypadek zrób tak: kup w aptece krople otinum, zakropl wg ulotki idź pod prysznic, namydl uszy, wlej wodę i przytkaną dłonią kręć małżowinę uszną by wymyć woskowinę przytkaj słuchawkę prysznica do ucha i ciepłym strumieniem wody wypłucz każde ucho osobno idź do laryngologa na kontrolę powodzenia, odpisz czy pomogło. adres na: www.vademecum.zdrowia.prv.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam to przy kazdym przeziebieniu :( zatkaj nos i z calej sily wydmuchnij nim powietrze. mozesz miec wrazenie, ze Ci lada chwila oczy wyskocza :P ale pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja nie wiem czy to ta woskowina bo akurat zaczelo sie przy przeziebieniu..a jezeli ludzie mowia ze tak sie dzieje przy przeziebieniach to mozliwe ze to od przeziebienia...kurcze czasmai mam zatkane a za chwile sie odtykaja....ciekawe jak bedzie za kilka dni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilly_Rose
Ja tak miałam z tymi zatkanymi uszami, ale szybko mi to przechodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osiasia
Mam do sprzedania Metazydynę 2 x 60 tabletek (2 opakowania), ważna do września 2011 roku. Metazydyna była kupiona dla mojej babci, ale ma jaskrę i nie może brać tego leku, kupiona za 27 zł za 1 opakowanie, proponuję 35 zł za dwa opakowania wskazania do zastosowania to: - Zapobieganie napadom bólów dławicowych - Wspomagająco w leczeniu zawrotów głowy i szumów usznych - Wspomagająco w zmniejszonej ostrości wzroku i zaburzeniach pola widzenia pochodzenia naczyniowego kontakt 695 412 256

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolciaaaak
Ja właśnie jestem dość mocno przeziębiona i tak mam:):) masakraaaa, ale widzę, że nie tylko ja tak mam:) i to prawda, miewam tak przy przeziębieniach i wszystko wraca do normy po 2,3 dniach:D Wiec smaile:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emil234
Słuchaj ja tak mam ale umiem odetkać poprostu ziewnij.Albo szczęką suwaj do góry i do dołu.Mi pomaga,ale ziewanie musi być mocne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×