Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pati1

Nie wiem czy jestem w ciąży

Polecane posty

Sami frustraci na tym forum, to czasem jest żenujące :) Tak właśnie leczy się własne kompleksy, a z siebie robi się kretyna...Aga oszczędź nam swojego kretynizmu i idź do psychologa podobno pomaga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_5657
zrob test w dniu spodziewanej malpy a nie zawracasz ludziom dupe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna75
pati, drogie dziecko, w d.. mam jakie błędy ortograficzne robisz, bo w dzisiejszych czasach rzadko kto ich nie robi (upadek edukacji języka polskiego). Natomiast co do ciąży to po pierwsze ciążę wykrywa się testem w dniu spodziewanej miesiączki, ponieważ przed tym terminem może spokojnie dojść do poronienia samoistnego ( co 4 ciąża tak się kończy i nawet my - kobiety o tym nie wiemy). Po drugie objawy ciąży u przeciętnej kobiety zaczynają być odczuwalne koło 6-stego tygodnia od zapłodnienia. Wszelkie wcześniejsze objawy są przeważnie tak podobne do przedmiesiączkowych, że nie można się tym kierować (bo tu może się pojawić kolejne rozczarowanie). Około tygodnia do 10 dni od momentu zapłodnienia, zapłodniona komórka jajowa zagnieżdża się w jamie macicy i może (ale NIE MUSI) pojawić się plamienie (wygląd: śluz, w którym widoczne są niteczki krwi) lub/i ból implantacyjny (podobny do owulacyjnego)... Nie chce mi się więcej pisać, bo już z tysiąc razy to pisałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wy wszystkie jesteście tępe !! :O dziewczyna jeden bląd zrobila a wy już, szczekaczki na baczność :O Ehh ile w was zawiści :O Zamiast pomoc dziewczynie to tylko gadacie pierdoly :O Ile wy macie lat? Zupelnie jak dzieci w przedszkolu, byle by doje.bać kolezance:O Wspolczuje wam, moze to nie wasza wina :O moze mąż nie dogodził, albo dziecko daje się we znaki, albo poprostu takie zawistne jestescie :) Nara buce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saga____38
kobieto znasz cos takiego jak test ciazowy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Agusiu Krzysia (ohh jakie to slodkie :O ) myslisz ze zablysniesz? :P Na ciaży i macierzynstwie Twoje malo smieszne zarty nie przejdą, ewentualnie mozesz iść na ogolną ale tam rowniez nie będziesz fajna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamka -> oczywiscie moj poprzedni post skierowany byl do osob ktore "rzucily" się na autOrkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna75
co do samych testów to rzadko się mylą, ALE, następny zrób w dniu spodziewanej miesiączki jak większość tu sugeruje. Pamiętaj, że tekst "wykrywa ciążę od 6 dnia od zapłodnienia" jest tu względnym tekstem dlatego, że ten szósty dzień od zapłodnienia jest realnie szóstym dniem od momentu ZAGNIEŻDŻENIA czyli: dzień zapłodnienia (którego nam nie określisz ze względu na to, że nie obserwujesz swoich cykli) + 7 do 10 dni (zagnieżdżanie, które może trwać chwilę...) + 6 dni (wspomniane na teście). TESTUJEMY więc od dwóch tygodni WZWYŻ od momentu zapłodnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daruj sobie swoj sarkazm deli czy jak ci tam:D do dzieci do garow sio a ode mnie wara:) paniala?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna75
*test a nie tekst

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deli tylko dla przyjaciół z Ogólnej :classic_cool: obiad już zrobiony a dzieci niestety nie mam, więc wybacz ale jeszcze troszke tu posiedze i sie posmieje z Ciebie ok? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati, masz 19 lat, do czego ci sie spieszy. to twoje zycie, ale moze najpierw sie ustatkuj, wyjdz za maz, popracuj, a za 2-3 lata zacznij myslec o dziecku. nie watpie, ze jestes dojrzala itd. ale choc przez chwile pobadz dorosla i samodzielna. ja wpadlam w wieku 20 lat, choc teraz sie z tego ciesze, to jednak na poczatku bylo bardzo ciezko. jesli w ogole wolno mi to pisac i ci radzic, poczekaj jeszcze troche. co do ciazy, to bladego pojecia nie mam, mnie dwa razy w 3 tyg. testy oszukaly, musisz poczekac. madrej decyzji zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna75
możesz też iść zrobić test krwi (bHCG), aby oznaczyć wzrost hormonu ciążowego trzeba go wykonać co najmniej dwa razy, żeby wiedzieć, że ciąża się rozwija i określić jej wiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiowa ale smieszka z ciebie hihi.musisz byc ogólnie fajna babką!!zazdrosze twojej rodzinie takiego debila w domu prosze nie odpisuj bo peniam(czy o to słowo ci chodziło?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga ze ci sie chce
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bUle - bóle zdaŻało - zdarzało wziąŚć - wziąć To trzy błędy a nie jeden. Zamiast się oburzać że ktoś zwrócił na to uwagę, to podziękuj. Może się czegoś nauczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim razie przepraszam za wszystkie zle slowa ktore kierowalam pod twoim adresem...samotnosc to chyba najgorsze co moze nas w zyciu spotkac.. pozdrawiam i uciekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o boże
Boże laski jakie wy jesteście tępe, naprawdę to aż mi szkoda jest, co z tego że ktoś napisał jakieś słowo z błędem no bez przesad, to nie jest dyktando, tylko zwykłe forum ehh :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj jest ostatni dzień, w którym mogłam dostać okres, ale go nie ma:) . Martwię sie tym, że robiłam test ciążowy i wyszedł po raz kolejny negatywnie:(:( Byłam u gin i mu powiedziałam o tym, a on stwierdził, że może mnie zbadać dopiero za 2 tygodnie bo teraz na usg nie wyjdzie czy jestem czy nie. Nie wiem już o co chodzi z tymi testami albo ze mną:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj jest ostatni dzień, w którym mogłam dostać okres, ale go nie ma:) . Martwię sie tym, że robiłam test ciążowy i wyszedł po raz kolejny negatywnie:(:( Byłam u gin i mu powiedziałam o tym, a on stwierdził, że może mnie zbadać dopiero za 2 tygodnie bo teraz na usg nie wyjdzie czy jestem czy nie. Nie wiem już o co chodzi z tymi testami albo ze mną:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezuuuuu ta jeszcze nie
zrozumiała :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce dzidzie
pati1, nie martw sie tymi zlosliwymi komentarzami, ja jestem dokladnie w tej samej sytuacji, czekam z nadzieja, ze sie udalo... tez robilam test, wyszedl negatywnie ale jak napisala katarzyna75 to troche za wczesnie zeby test cos pokazal. Wiec zostaje nam cierpliwie czekac i nie tracic nadziei :) a moze rzeczywiscie jestes w ciazy? Zycze ci tego (i sobie tez) z calego serca. a komentarze na temat bledow olej bo nie na tym zycie polega ;) pozdrawiam chce dzidzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×