Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mirelleczka211

problem

Polecane posty

Gość Mirelleczka211

miesiac temu wyszlo mi ze mam problemy z jajnikami i prolaktyna musze chodzic na naswietlania, mozliwe ze bnedzie operacja albo laser no i hormony na zbijanie prolaktyny bo inaczej moge pozniej by bezplodna lekarz jak na razie odradzil mi klasyczne wspolzycie bo po pierwsze jest duza szansa na wpadke jak co, antykoncepcji poki co nie moge, gumka moze mi uszkodzic i tak bolesne juz po zabiegach miescja w pochwie. nie wiem jak powiedziec to swemu facetowi jestesmy razem pare tyg, nie kochalismy sie jeszcze ale wiem ze on by chcial. wiem ze jest duzo rodzajow pieszczot i seksu chocby analny do ktorego nie mam nic przeciwko ale boje sie ze on mnie odtraci po tym...nie wiem jak mu to powiedziec, bo zdaje sie ze dla faceta ogolnie seks klasyczny jest wazny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej jak coś czuje do Ciebie to chyba Ty i Twoje zdrowie jest najważniejsze a nie seks... ... jednak zawsze mogę się mylic :-| pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ony
Mirella, jak napisał Ogórek, jeśli facet jest OK to będzie przy Tobie w chorobie i zdrowiu. Osobiście miałem podobną sytuację, dziewczyna zachorowała, rzadko uprawialiśmy wtedy seks, prawie wcale. ale byłem z Nią do końca :). Poza tym istnieje też oral i anal. Facetów to kręci więc na pewno będzie ok z Wami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirelleczka211
dzieki :) jestes super Ony ze byles taki kochany dla swej dziewczyny ;) oczywiscie ze nie zamierzam rezygnowac z calego seksu ;) tylko z klasyka jak na razie bede musiala :) oby bylo dobrze ;) jutro u mnie on bedzie wiec pogadamy :) a Ty Ogórku też masz rację, ważniejsze zdrowie, w związkiu trzeba iść na kompromis. może moja choroba to taki sprawdzian dla nas..pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ony
Przede wszystkim zdrowie :)... bo jak ono będzie to potem można szaleć w łóżeczku ;). Trzymaj się ciepło i myśl pozytywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×