Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostania niedziela

mąż na kontrakcie za granicą a ja sama, kto się przyłączy?

Polecane posty

nie wiem co się dzieje... strasznie boli mnie ucho.. obudziłam kolege o 2 w nocy żeby zawiózł mnie do apteki całodobowej... teraz dalej nie śpie i czekam az to przejdzie ale krople nic nie dały... rano musze przedstawic projekt... jak ja to zrobie z takkkim bólem:/ umieram....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki:)Witam też nasza nowa kolezanke.Ja wczoraj miałam brata z bratowa,pozniej zajelam sie nowym programem do obrobki zdjec ,pogadalam z mezusiem,troche z nim popisalam na GG i tak mi dzien zlecial ,ze ani sie obejrzalam jak bylo po polnocy:P.Dzis lekko nie dospana,ale nic to -kawke popijam to zaraz sie obudze:).Pogode mam nie najpiekniejsza,ale przynajmniej juz nie leje :).Jakis maly wypadzik pewnie zaplanuje z dzieciakami-spacerek po kaluzach fajna rzecz.Bede po poludniu,narazie dopije kawusie i pedze ogarnac chatke.Pozdrawiam wszystkich i😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie panie ja ma mdzis od ranka piekna pogode sloneczko bez chmurnie normalniei ciepelko trzeba bedzie gdzies na lowy ruszyc hah milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam wspracia
Hej, Hej....:) mysle ze te moje zaliczenia to chyba musimy opic???:) To co jakas kaffa na przebudzenie??? :) Nie uwierzycie moja malizna obudzila sie o 2 w nocy i bawila sie caly czas do 8 nad ranem...ale dala mi w kosci...za to dzis to sobie odplacam i jade na podboj swiata czyli na zakupy bo po tej diecie poszlo mi 3 kg i wszystko sobie tak ladnie na mnie wisi :D Witam,ach Witam nowa kolezanke...Moj droga ja mam 21 lat i tez studiuje i mam mala corunie a mezusia zobacze dopiero w lipcu badz w sierpniu....takze nie lam sie....dasz rade :D Milego dnia dla wszytskich i wielkie buziokusie takie cieplusie bo u mnie zimno jak.... to pa :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZien dobry wszystkim :) U mnie mała tez sie budziła ze 4 razy w nocy. Kawy z wami nie wypije , bo mnie telepie hehe. MOJ sie wczoraj caly dzien nie odzywal, troszke sie martwilam, ale rano zostawil wiadomosc na gg takze gitarra :) Zono swojego meza- witam :) Gratuluje zaliczen :) ja mam w Maju wiec prosze o kciuki :) A pogoda u mnie narazie w miare ale znajac zycie zdazy sie zepsuc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akloj-----------------------JOLA gapiszon76---------------KASIA poprostu zona-----------AGNIESZKA kariaaa--------------------ANIA szukam wsparcia--------ANKA takiii jeden---------------MARIUSZ akacyjka-----------------Iza suunshine77-------------ASIA niedzielka----------------JUSTYNA W ramach przypomnienia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry🌻 Umnie ciepło już drugi dzień ,pewnie niedługo te chmury z deszczem przyjdą od was do mnie,a może mnie ominą.... Iza 👄za tabeleczkie trzeba nową zrobić jak żona swojego męża powie nam swoje imię. Musze jechać do miasta pare spraw pozałatwiać choć nieukrywam że niebardzo mam ochote. do potem 🖐️ i dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja posprzatalam,jest pachnąco i błyszcząco:P,teraz druga kawa i cos by ugotoac a koncepcji brak,ale cosik wymysle bo co innego mi pozostaje:)Nie wiem z kąd macie to słoneczko???????Może byscie przesłały mi ciutke:):):)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co o tym myśleć
mój mąż też pracuje za granicą , zawsze nosił obrączkę , a dzisiaj zauważyłam ,że jej nie ma na żadnym przysłanym zdjęciu w ciągu 3-ch miesięcy . Co o tym myśleć ? Zaznaczam ,że obrączka nie przeszkadza mu w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich.przybywa nam pań:)MIŁO.u mnie też dzis ładna pogoda,aż w domku nie chce się siedziec.dziewczyny co wy dzisiaj miałyście za noc?ja poszłam spac normalnie,ale rano ciężko było wstac a trzeba małą odstawic do szkoły;(.buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dajcie i do mnie trochę tego słoneczka!!!!! kaśka, jaki to program??? bo efekt fajny, widziałam na nk. wieczorem zajrzę bio zaraz sąsiadka przyjdzie na ploteczki... pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze😘!Program to photoshop,mam narazie testowy na 30 dni,jak opanuje o co tam biega to se pewnie kupie na stale ale jeszcze nie wiem narazie.Dzieki za przeslanie sloneczka,normalnie tak daje jak latem:):):):):).Bede wieczorkiem,narazie ide sie zmagac dalej z tymi zdjeciami:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przesyłam słoneczko...tylko wy mi chmurek nieprzesyłajcie:p odnowiłam kontakt z moją kiedyś dobrą koleżanką ,tylko co z tego jak mieszka dalekooo....dzięki NK, dobry ten człowieczek co wymyślił nk :) ide mój horror obejrzeć i do łóżeczka.... do jutra 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o justa już stracona... horror ogląda...to ja też może zerknę troszkę. A reszta gdzie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łooooooo matko to czas horrorów i wielkich braci nadszedł:P:P.Ja sie na pewno nie załapie na ogladanie;).Wszyscy zapatrzeni??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki no normalnie mnie rozpieszczacie tymi komplementami na NK:)DZIEKI WIELKIE😘!!!!Z Was to dopiero są laseczki nononono🌻:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) dla wszystkich....po zakupach jestem padnieta...ale nie wiem czy ja jestem taka wybredna czy taka teraz moda...nic mi sie nie podobalo...chyba jestem staroswiecka :D ❤️🌻❤️🌻....idem juz sobie...milych senkusiow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ta moda teraz taka dziwna, dla nastolatek chyba bardziej. wściekłe kolory, kroj jakiś nietegos...ja też mam problemy często na zakupach, taka bardziej tradycyjna jestem jeżeli o modę chodzi... a ty Kasia nie bądż taka skromna!! taka figura u mamy takiej gromadki to jest coś!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam taki sam problem,teraz albo zielone albo żółte wszędzie szmatki.Kaśka Jola ma rację,naprawdę jak na taką gromadkę super masz figurkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepsze sa zolte plaszczyki:):):)jak raz zalozylam zeby przymierzyc-caly dzien mialam smiechawe na wspomnienie o tym:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak masz rację, żołte płaszczyki są the best!!! ;) a do tego fioletowe gacie i apaszka zielona...cudo! hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde dałam plamę-mogłam se zrobić foto w tej żółci,w razie jakby która miała gorszy dzien---to ja bym tylko podesłała fotke.Ubaw gwarantowany do wieczora po zobaczeniu tego:):):);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja musiałam fotki usunac z Nk :( i nawet na profil wejsc nie moge hasla nie pamietam. Bylam w aptece moglam bilobil kupic hehe. Pouciekały dziewczyny spac?? A co do photoshopa to Corel sie nazywa? jak tak to polecam sama mam ;) fajna sprawa jak sie nudzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×