Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostania niedziela

mąż na kontrakcie za granicą a ja sama, kto się przyłączy?

Polecane posty

Gość przynajmniej co druga z was
a ja wam mowie, lepiej suchy chleb jesc , ale razem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam bardzo a ty jakas nie wyrzyta czy co czy maz ci zginol za granica i nei m orzesz sobie poradzic bo cie nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przynajmniej co druga z was
gorzko zaplacze... za pozno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki,widze pomaranczkom na filozofie sie zebralo:PMarnie ci to idzie pomaranczowa łoj marniutko:):):):):).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomaranzczowa jezeli masz okres to idz zmien tampon czy podpaskei bo naprawde nei potrzeba nam ttakiego diabla jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga byłaś w Malborku to już niedalego odemnie może kiedyś sie wybierzesz to zajedziesz do mnie na kawkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pmarańczowej facet spierdzielił pewnie hahahaha,ale nic dziwnego jak tak mu w domu srała żurem jak tutaj to porażka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to gdzie, rancza szukać! Ale tak mi coś dziś komp muli, że nie mam cierpliwości tyle czekać aż otworzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przynajmniej co druga z was
ale was jadu, nic dziwnego, ze mezowie uciekli na koniec swiata... PRAWDA W OCZY KOLE CO??? R-O-G-A-C-Z-K-I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość livet
Czytam Wasz topik od pewnego czasu. Pomarańczko,niwe wiem jakie Ty miałaś doświadczenia ale zapewniem Cię że jeżeli złe w związku z wyjazdem męża za garnice to jesteś w mniejszości.Mniejszość czyli Ci którym związek się sypał już w Polsce,on wyjechał,poczuli się świetnie osobno,on się zakochał układa sobie nddowe życie,ona nadal zgorzkniała tylko czarne myśli ma. Mój mąż cztery lata wyjeżdżał.Niebyło wcześniej możliwości żeby dołączyła do niego z dzieckiem.Wkońcu,moment,decyzja w odpowiednim czasie i miejscu.Jesteśmy razem,mamy odłożone spopro kasy(co Ci kością penie w gardle stanie pomoarańczko),kupiliśmy dom,zaczeliśmy nowe życie.Nowe bo w obcym kraju.Wszystko się układa i teraz wiem że było warto poczekać te parę lat żeby teraz żyć dobrze i cieszyć się życiem razem.Spotykam teraz tu na bczyźnie mężczyz którzy tak jak my kiedyś mają żony,dziewczyny ,roziny w Polsce i uwierzcie mi dziewczyny że to czy "tańczą"czy nie można stwierdzić po kwotach pieniędzy które wpływają na Wasze konto.My odłożyliśmy bardzo dużo.Z obserwacji mogę napisać też że zawzwyczaj mężczyźni za granicą pracują,pracują i jeszcze raz pracują.Zdradzaczy jest naprawdę nie wielu.Zazwyczaj jak są daleko od swoich żonek i dziewczyn to tęsknota ich zżera i w weekendy chodzą tylko ryby łowić. Pozdrawiam wszystkie słomiane wdowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przynajmniej co druga z was
SMIEJ SIE SMIEJ BO JUZ NIEDLUGO NIE BEDZIE CI DO SMIECHU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super LIVIET!!Fajnie że Wam sie tak ulozylo.Jednak takim pokrzywdzonym jak pomaranczka to nie wystarczy.Cieszymy sie z toba🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przynajmniej co druga z was
Z TOBA NIE GADAM BO MI ROGAMI OCZY WYDLUBIESZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZesc wszystkim!!! Patrze że ktos tu nam sielanke prubuje zburzyc. NIE UDA SIE szkoda wysilku!!! Jak tam dzien wam minal?? ja dopiero do domu z mala wrocilam. Zrobilam dzis rundke po ciotkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli będę zajmował się tym, co myślą głupcy, nie będę miał czasu na to, o czym myślą ludzie inteligentni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przynajmniej co druga z was
A TOJ MAZ PO PUBACH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myłam młodego fajnie livet że czytasz nasz topik i ciesze sie z tobą że ci sie ułożyło wszytskiego dobrego ci życzę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×