Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostania niedziela

mąż na kontrakcie za granicą a ja sama, kto się przyłączy?

Polecane posty

cześć 👄 widzę że wiosna w pełni, i nie tylko ja wpadam do domu tylko spać!!! i to taka padnięta, że ledwo stoję. dzieci wiosnę poczuły i ganiają mnie gdzie się da!!! zaraz park w planie! do potem! pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mam do opowiedzenia jedna rzecz wczoraj kumpel wpadl wieczorkiem zrobilismy grila oczywiscie laskie przywiezlismy he potem dwie dojechaly a potem popilismy pozniej skonczylismy na dysce hehe pozniej odwiezlismy jedna skonczylismy nad jeziorkiem umnie w mej miejscowosci i di domu dotarlem o 7 rano he poozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie panie !!!no wiadomo nad jeziorkiem fanusio bylo wiesz mam male autko wiec scisk delikatny byl hehe a w czworkie bylismy takze scisk byl jak diabli ale co tam dalo sie rade hehe pozdrawiam wiecorkiem tu do was sie odezwe na randkie jade za chwile pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka!!! Nadal pustki! Ja dziś padam ze zmęczenia byliśmy w tym ranczo fajnie tam ,koleżanka porobiła nam fotki mam już na kompie , prubowałam wrzucić na NK ale pisze mi że rozmiar zdjęcia jest za duży niewiem jak mam to zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
udało się ! tylko koleżanka miała ustawioną date na 2006rok takrze niezrażać się datą . do jutra 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny!!! Zajrzyjcie tu czasami!!! Co ta wiosna z ludżmi porobiła?, na kafe już nikogo nie ma.... do jutra 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam cos tu pustkami swieci wiem ze ja ostatnio takze malo czasu mialem ale zagladam jak tylko mogie wiec chcialbym by reszta tez cos pisala bo walnie sie nam ten topik niestety niedziaelka fajne foteczki ma nowe na nk pozdrawiam i mam nadzieje ze bedziecie pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :) mi te wiosenne spacerki wyszly bokiem. mala mi kaszle brzydko, oby nie byla chora pewnie jutro lekarza odwiedzimy :( A gdze sie reszta podziewa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim👄 Pogoda umnie śliczna , ale niekożystam z jej urokuw , mam dziś strasznego lenia...na nic niemam ochoty.. a tu jest chociaż ktoś...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia 26
wy to przynajmniej żonami jesteście. a mój facet pojechał do Anglii ... i nie wiem co będzie dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia 26
i zostałam tu sama z mnóstwem wątpliwości :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Hej... Izka ale masz sliczna niunie :)) buziaczek dla Niej Miski a co wy sie opalacie ze was nie ma??? A ja pokoik dla niuni szykuje,ale mam przy tym zabawe:) Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam...ruszyło się jakby.... a nasz Mariusz znow laskę puścił, czy co...opanuj się chłopie, spokojnie, czy ja coś żle zroZumiałam? przecież wczoraj na randce byłeś...?:p :p :p a nam też spacerki bokiem wychodzą Mały wirusa jakiegoś złapał, chyba ten rotawirus czy jak to się tam zwie, męczy go od soboty wieczorem, a dziś dopadło i corcię! oszaleję!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochani:)u mnie wiosna na całego,mała ciąga mnie wszędzie już.Na szczęście nie złapała jeszcze nic.Ja już odliczam czas do powrotu męża(już nie całe dwa tyg).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo...zaczyna się pomału ruch tu :) biedne dzieciaczki, tyle tych wirusuw w tym powietrzu co róz to jakieś choroby...mój młody też narazie nic niezłapał . Naszego Mariusza to ja już całkiem niemogie zrozumieć raz tak raz inaczej :) Ja też odliczam do przyjazdu M (2 dni zostało)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Ania, sprobuje jutro tego zioła, może coś pomorze. No dziewczyny czekające...niedługo wam zostało, szczegolnie niedzielce! A reszta jakie plany na majowy weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo....to przez dwa tyg. zdązysz sie nim chyba nacieszyć :) zapisałam sobie przy okazji nazwe tego zioła, dobrze wiedzieć na przyszłość przyda sie , bo zawsze tylko smekta szła w ruch . dreszczowiec...do potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daję smectę, zresztą mały już prawie wrocił do normy. Gorzej z większą, bo chwilowo nie przyswaja nic w żadnej postaci, ale do jutra powinno być troszkę lepiej to zastosuję terapię. A gdzie nasza Kasia?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×