Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostania niedziela

mąż na kontrakcie za granicą a ja sama, kto się przyłączy?

Polecane posty

cze :) dziewczynki pochwalcie się co dostałyście od swoich Skarbów... aniu prezencik jaki Ty otrzymałaś był jedyny w swoim rodzaju :) ja od Malutkiego dostałam przepięknego motylka :) a co Wy inne moje mamy dostałyście? ja nie byłam u teściówki bo mieszka z 40 km ode mnie, zatem było to jakby niemożliwe... ale byłam u swojej mamusi z prezencikiem i na ciachu... mniam :) miłego wieczorku 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc moje drogie mamuśki:):):)Ja jak zwykle nocą tu zagladam,ale teraz dopiero jest czas............Ja dostałam przepiekne laurki wierszyki i niespodzianke,tzn.musiałam isc z mała do dentysty ,bolal ja zabek juz od soboty,wiec dzis mowie malenka idziemy(balam sie jak cholera,serce walilo,cisnienie na 500)ale usmiech,luzik i przygotowana na wszystko tniemy do pani od zebow.A tam.........moje dziecko zaszokowało nie tylko mnie ale tez sama pania stomatolog.Powaga,skupienie totalne i odwaga jakich malo.Taka byłam z niej dumna:):)To najcudowniejszy prezent na dzien mamy :):):)Pozdrawiam i 😘dla wszystkich mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendoberek :) ja dostalam zyczenia od mojego K bo mala jeszcze nie bardzo czai o co chodzi z dniem mamy. I wiecie co zapomnielam o tescowej :o ale dzis sie wybiore z malutka. czasem zdarza mi sie dac plame no ale coz... powiem ze czasu nie mialam. na dworzu cieplo ale slonka brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Akacyjko no to pojechalas po bandzie ze zapomnialas o tescowce,hehe... Ja tez dostalam zyczonka od mojego mezusia,a na dzien ojca ja mu robie maly prezencik czyli koszulke z fotka malej i do tego jakis wypasiony napis np. SUPERAŚNY TATUŚ:) I co podoba sie pomysl???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka 🖐️ Kaśka no to możesz chodzić dumna naprawde super dzielne dziecko masz , mój młody też dzielny u dentysty teraz chodzimy już na kontrole tylko bo ma już poleczone ząbki całe szczęście ja nawet się zmobilizowałam iśc do tej pani stomatolog zabląbować zębale jestem juz umuwiona ale czy usiade na fotel to niewiem :( A ja zrezygnowałam z pracy bedę do końca tygodnia aż znajdą sobie kogoś innego , niewymiękłam tylko że młody niechce z mamą siedzieć i ja niemam dla niego zaduzo czasu przez to , i M też niejest zadowolony że pracuje więc wszystko poskładałam do jednego i mi wyszło że rezygnuje może zle robie ale niedość że M niema w domu to jeszcze mnie prawie całymi dniami . dobranoc wszystkim 🖐️ [ usta]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczor dziewczynki,ja dzisiaj mialam sliczotna pogode to ja postanowiłam perfidnie wykorzystac i.......opalałam sie troszke;),niewiele widac chyba ale witaminka D dostarczona hihihi.U was tez pewnie sloneczko swieciło bo pustki tu dzis widze za dnia były,no bo o tej porze to juz tylko nocne marki-koszmarki siedza takie jak ja:).Więc spokojnej nocki życzę 😘.A ja dalej lece oglądać mecz--uwielbiam toooo!!!!!Paoatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczynki...ja od swojej córci dostałam piękne serduszko z gipsu ktore sama pięknie pomalowała i do tego stos laurek i piękny wierszyk .buziaczki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cze a ja chora jestem... na antybiotyku :( mam 3 dni na wyleczenie bo w sobote muszę iśc do pracyki... a tu taka piekna pogoda, a ja w domku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wszystkim Ja już w domku ,kawa wypita i biore się za robote mam troszkie w ogrodzie do nadrobienia zaległości ,widze że pogoda sprzyja bo mału to zaglądane jest umnie też słoneczko normalnie LATO dziś :) MIŁEGO DNIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka 🌼 jak mija wieczorek? ja właśnie wróciłam do domku... jestem padnięta...niby teraz mam wolne, ale tyle rzeczy jest do załatwienia, że nawet człowiek nie ma chwili dla siebie... pogoda super... szkoda tylko, że u nas tak wiało... ale robi sie fajnie... wreszcie lato :) buziaki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemandero!! Co tam dziewczeta? egzaminy patrze :/ tez nie lubie sie uczyc kiedy za oknem piekna pogoda, naszczescie i nieszczescie zarazem, moja szkola to troszke z przymrużeniem oka bo place to wiadomo ze zdam, ehh a prawdziwe studia... moze kiedys. No, takze ryba sie smazy i zaraz ruszamy z mala na podbuj piaskownicy :D Miłego dzionka 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 👄 🌻 ❤️ Ale tu pustki .......czy to ta pogoda ? umnie jest tak gorąco ze 30ci stopni nieidzie na dworzu usiedzieć dobrze że mam chłodny pokuj to aż miło:) Anka biedaczko no jak mus to mus z zakuwaniem ale niedługo wakacje to odpoczniesz daj nam znać kiedy mamy kciuki trzymać ! Jolka, Kaśka , Aga.....a co z wami że tak mało tu zaglądacie pewnie całe dnie na dworzu hasacie z dzieciaczkami papasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) no jakoś długo mnie nie było, ale spraw rożnych miałam tyle że ani chwili wolnego..... a teraz to wiecie- ładna pogoda to dzieciarnia moja na dworku chce chasać, a w bloku to wiecie, cały czas z dziećmi w piaskownicy;) my na dworze, a w domu nic nie zrobione;) ale dobrze jest:D grunt że lato wreszcie mamy!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cze ja na chwilke wpadłam, żeby Wam życzyc milutkiego, fajniutkiego wieczorku :) no to buziaczki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się dorwałam do kompa i pogadałam na skype sobie z kuzynką :) a tu ktoś wogle jest????? No tak w miescie trzeba z dzieckiem wychodzić na piaskownice a na wsi to puscisz na podwurko i samo się bawi z tym to jest plus wsi ale chciała bym mieszkać w miescie planujemy z M kupić mieszkanie w miescie bo tu to wszędzie daleko......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jeszcze ja:D ja tam nie wyobrażam sobie mieszkać inaczej niż w bloku, tak jestem przyzwyczajona...chociaż wieś czy swoje podworko mają zalety....niestety ja mieszczuch jestem:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niemogie się wyrobic z pisaniem na gg zadużo na raz mi klika osub bo to człowiek się przyzwyczai do mieszkania mi też cięzko by było się przestawić na miasto tu wyjde i mam podwurko ogród itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim......załapałam doła zmarł mój dobry sąsiad dostał zawał w momencie, jeszcze przed śmiercią widziałam jak podlewał pomidory i nagle go wzielo co to za życie niesprawiedliwe chodzi człowiek i niewie kiedy koniec nadejdzie.....umnie dziś gorąco i parno pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry 🌻 Jolka🌻 dziękuje 👄 Mamy dziś dzień dziecka co laski zapalnowałyscie swoim pociechą ? domnie przyjedzie koleżanka z córeczką i najpierw zrobi mi pasemka a potem jedziemy z dzieciakami do hoplandu i na lody jakoś trzeba umilić ten dzień młodemu.......a tu to już nikt niezagląda może i zaglądacie ale niepiszecie co to za przyczyna? gdzie ten ruch co kiedyś tu był na tym topiku ?!!!!! MIŁEGO I SŁONECZNEGO DNIA WAM ŻYCZE i DUŻO ATRAKCJI DLA DZIECIACZKÓW🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam🖐️ ja nie mam ostatnio jakoś czasu, cały dzień na dworze z maluchami...obiad w locie...potem znow piaskownica wieczorem padam💤 a dziś były lody, wata cukrowa...full wypas- bo normalnie to słodyczy dużo nie dostają! i spacer w parku! i prezenciki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki 🌼 wyjeżdżam na wczasy... :) wreszcie.... oby tylko pogoda była.... odezwe sie zaraz po powrocie... trzymajcie się cieplutko, pozdrawiam 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny!!! znow tylko latam po dworze całymi dniami. ja też uwielbiam taką pogodę- nie ma takiegi upału ktory byłby dla mnie za duży!!! szczęściary na wczasach, oraz te ktore plaże mają w pobliżu- miłego moczenia!!!:D chociaż pomyślcie o takim mieszczuchu jak ja...........u mnie woda tylko w wannie....!!!!!!! hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam tu Mariusz jestem szczęśliwym facetem jak juz mówiłem zapewne kiedys poznałem super fajną kobiete mego życia na przyjątku troche to trwało ale jesteśmy razem najważniejsze a niestety jutro do Włoch i wracam pod koniec lipca żegnam was wszystkie i do usłyszonka papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrzcie go -\"niestety do włoch\".......największa kara go spotkała- do włoch musi jechać...............eeeeeeeeeehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh oj mariusz, mariusz........... ale wszystkiego dobrego życzę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×