Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostania niedziela

mąż na kontrakcie za granicą a ja sama, kto się przyłączy?

Polecane posty

Justa Toje też zobaczyłam :) śliczne :) i sporych masz juz synków:) no ja mam tylko jedną fotkę... mam nadzieję, że wam wystarczy....sukcesywnie będę wklejac nowe... ok:) a na razie uciekam, ide Malutkiego kąpać buziaczki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och cholerka będe miała bratową na noc coś jej się zamaniło i chce przyjechać ,a niech sobie przyjedzie bedzie mi razniej :) Ola pomyłka ja mam jednego ten drugi to mój bratanek właśnie z bratową przyjedzie do jutra Laski 🌻 i po buziaczku👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to bardzo przepraszam za pomyłkę... milutkiego wieczoru życze... ja zaraz do lektury biegnę bo musze ja w końcu skończyć... dobrej nocki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki i dziekuje Oli za zaproszenie:)No laski tu same ,faceci to powinni sie stresowac bardziej od nas majac takie zonki hehehe.Moj dzien znow zalatany w rozjazdach,ale minał i spoko .Miłej nocki zycze i kolorowych snow😘🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie Kasia masz rację jak nic- same laseczki, jedna po drugiej... aż miło popatrzeć.... papa 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Hej...a ja dzis u taty swego bylam i nawet na kielbaske z grilla sie skusilam,ach... :)) Olciu dziekuje za zaproszonko,no widze ze moja Julcia bedzie miala przystojnego kawalera,wiesz moze jakas mala swatka...tylko Twoj musial by troskzu poczekac bo moja niunia ma 7 miesiecy skonczone,hehe... Milej nocki ja dzis padam i ide spac...buzki dla wszystkich...kurcze chyba mnie dol lapie...jestem zla ze mezus wyjechal....ach te pierzone czasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam goraco nei mam co robic nie wiem co ze mna - pojechalem wczoraj na grila mial byc bal samcow oczywiscie popijawka pogaduchy i takei tam a tu sie okazalo ze kobiety wpadly takze i bylo do dupy z poczetku takei nei dotykalskie i awantury o yle co pozniej jakpoczuly alkocholu smak to zaczelo sie robic fajnie he , powrot do domu 6 rano i nie chce mi sie spac niestety pozdrawiam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry paniom i panom :) jak mija niedzielny poaranek? bo u mnie dośc kiepsko.. rozbiera mnie coś, a głowa mi pęka... niedzielka a jak Twój kolorek? jak tam balsamik zadzaiłał? kasiu a ja dziękuje,że mnie przyjęłaś do swoich znajomych :) aniu Tobie rónież :) mariusz miło Cie \"poznać\"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czołem !!!!!! Bratówka kończy robić obiadek to wpadłam do was na chwilkie:) Ola------ kolorek juz się robi pomalutku zaczynam się brązowa robić a co to przeziębienie cię bierze? Anka----- co to za doły cię łapią!!?? a reszta co porabia ?, Jolka na imprezce się bawi ! miłej zabawy !!! uciekam miłej niedzieli wam zycze , jak się uda to potem zajrze zależy o kturej bratówka wyemigruje do domu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aj Niedzielko...doly straszne...az przestraszne...normalnie nie wiem czy to pogoda czy to co...jakos tak wpadlam i nawet nie szukam drabiny...milej niedzielki Niedzielko:) i dla wszystkich tez :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję, ze Ci sie podobało? a co to inny adres... to który jest aktualny... tlen czy interia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka -------jak humorek poprawił się ?, niesmudz się już!!!!! jutro bedzie lepiej .......... Jolka------- jak po imprezce ? Kaśka -----czyżby dziś dzionek też masz zalatany chyba nie co? czas odpocząć w niedziele;) Aga------miałaś się odezwać i cisza!!! Mariusz------widze same imprezy i grile masz;) Iza-------gdzieś nam przepadła Ola-------narzekałaś rano mam nadzieje że samopoczucie leprze ;) no to ja spadam ,bratówkie odstawiłam teraz trza się pokompać i młodego i przyszykować się do pracy .....boshe... od jutra znowu cały tydzień wstawać ..... papasie miłego wieczoru👄🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ, JUŻ PO IMPREZIE... fajnie było, miło, tylko zimno...zmarzłam strasznie...brrrr no właśnie- dziewczyny nam coś poginęły...iza, aga, kasia...gdzie jesteście???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczeta i Mariuszu :) jestem jestem. Tylko nie mam czasu zabardzo pisac w ciagu dnia. Ciotka u mnie była przez kilka dni bo miala remont takze moglam sobie od czasu do czasu skoczyc do kolzanki na plotki ;p niby durne ale jaki relax po roku czasu wedrowania wszedzie z dzieckiem. No ale koniec tego dobrego, ciocia wróciła do siebie wiec bedziemy znow z mała samiuskie. Na szczescie jeszcze mam Was. Czekam na piekna pogode...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olus no jasne ze sie podobalo...taka sliczna kicia:D miau.... A humorek poprawila mi coreczka....tak dzis slodko rozrabiala ze musialam sie zaczac usmiechac a pozniej mezus zadzwonil i juz nie bylo rady tylko usmiech od ucha do ucha...przyjazd miska sie wydluzyl...hmmm...znow w miejscu rowne jeszcze 2 miesiace...oj zeby to jakos zlecialo....hmmm... buziaczki i milej nocki... jak ktos jest to jakie macie prezenty dla tesciowej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek...oj widze ze wszystkie mamusie dzis swietuja :))) moja niunia dzis z okazji mamusiowego swieta jak nigdy splula mnie zupka,cala bylam w marchewce:)) ale ile ubawu mialysmy z tego,hehe...Buziaczki \"marchewkowe\" dla wszystkich :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć WSZYSTKIM MAMĄ 🌻 Ja prosto po pracy pojechałam z kwiatkiem do teściowej i mojej mamy wszędzie po kawce i ciachu i wątroba mi nawala............ do jutra i dla wszystkich MAM......🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 ´´´´¶¶¶¶¶¶´´´´´´¶¶¶¶¶¶´´´ ´´¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶´´¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶´´´ ´¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶´´´´¶¶¶¶´´´ ¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶´´´´¶¶¶¶´´´ ¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶´´¶¶¶¶¶ ´´´ ¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶ ´¶¶¶¶¶´´´ ´¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶´´ ´´´¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶´´´ ´´´´´¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶´´´ ´´´´´´´¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶´´´ ´´´´´´´´´¶¶¶¶¶¶¶¶´´´ ´´´´´´´´´´´¶¶¶¶´´´ ´´´´´´´´´´´´¶¶ PAPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech....niewyszło serduszko a dlaczego to niewiem miałam w wordzie i skopiowałam i lipa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×