Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostania niedziela

mąż na kontrakcie za granicą a ja sama, kto się przyłączy?

Polecane posty

dobry wieczór.. dziewczynki u mnie jest straszna duchota... deszczu spadły 2 krople, mam ndzieje, że nocka przyniesie jakies opady.. a ponadto co u Was? ja dzis nowa lekture zaczynam.. może cos fajnego mi polecicie? 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki,u mnie pada właśnie- wreszcie jest czym oddychać:).Poza tą dobrą wiadomością to reszta do kitu:(,tak jak się spodziewałam mały się też rozchorował ,zostało jeszcze dwoje nie zarażonych ale to pewnie kwestia czasu:-P,od niedzieli wieczór wywieszam białą flagę i sie poddaję-a dokładniej odpoczywam ile tylko sie da:).Sorki że tak mało piszę tu z Wami,ale na prawdę czasu mi na wszystko brakuje......Pozdrawiam Wszystkich i życzę spokojnej nocki😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogodalam sobie z M już tak bardzo tęsknimy za sobą i on i ja bo tak zwyczajnie jak by było co jezdził co 2tyg. to juz by jechał dziś domnie :( Ola ty lekture chcesz czytać jak masz M w domku nieładnie ,nieładnie:D(żatuje oczywiście ) i dla cibie 👄 Kasiu nieprzepraszaj że niemasz dla nas czasu my to wszystko rozumiemy wkońcu same jesteśmy też mamami i kochającymi żonkami buziaczek dla ciebie 👄 i dla reszty naszego składu po 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Misiolki:) No u mnie to deszczyk caly dzien no i wiaterek...az fajniusio...ale jakos kiepsko z humorkiem :( milej nocki i senkow i sobotki...i weekendu tez 👄 👄....3 tyg....👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie 🌼 ja już po południowej drzemce.. jestem tak rozbita.. Kasiu na pewno wszystko zaraz wróci do normy i dzieciaczki będą zdrowe.. zobaczysz.. a Ty wypoczywaj i wypoczywaj i wypoczywaj, brzuszkiem do góry :) Justynko dni leca jak zwariowane.. dobrze ze mozecie gadulac przez telefonik, ale czas szybko zleci i zaraz Twój przyjedzie..:) ..Justynko a bo ja książki lubię czytywać :) Aniu i Twój tez przyjedzie.. miłego nastroju.. buziaczki dla Was 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez sie zdrzemnelam...to chyba ta pogoda tak dziala...hmmm to co trzeba zaczac kolejny weekend...buzki i milego weekendu :* ~~~20~~~

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka robaczki , mi ten dzień tak szybko zleciał że mogly by te dni wszytskie tak lecieć , doczekalam sie wkońcu deszczu nawet burza była a teraz mykam do lózeczka DOBRANOC do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczynki:)Ja dopiero wstałam ,sie wybyczyłam dziś za wszystkie czasy:):)Ogarnę się troszkę i za obiadek się trzeba brać,a potem to niech leci czas ;)Moje słonko bedzie koło północy,to coś by zdziałać do tej pory co by się nie dłużyło:-P.Dzieciakom nawet przeszło ,mam nadzieję ze na tym koniec ;).Pogoda u mnie słoneczna,pewnie nawet spróbuję się poopalać.Pozdrawiam wszystkich i życzę miłego dnia😘.Do wieczorka dziewczyny🌻. A i dzięki ogromniaste za słowa otuchy :)Całus dla każdej z Was 😘.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🌻 Ja tez dzisiaj powylegiwałam sie w łózeczku teraz dokańczam obiadek a po obiedzie mam gości kuzyn z przyszłą żoną wpadną to sobie pogrilujemy ,umnie też gorąco . Miłego dnia 👄 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Taki dziś dzień ponury mam że niechce sie nic nawet sie przespałam po obiadku troszkie cisnienie mi spadło że nawet kawy niepomogły ,zato tesciowa pomogła:p podniosła mi tak cisnienie że już odżyłam A wam jak dzionek minoł ? taka cisza tu zapanowała ! 👄 ❤️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Taki dziś dzień ponury mam że niechce sie nic nawet sie przespałam po obiadku troszkie ciśnienie mi spadło że nawet kawy niepomogły ,zato teściowa pomogła podniosła mi tak ciśnienie że już odżyłam A wam jak dzionek Minoł ? taka cisza tu zapanowała ! 👄 ❤️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, a mi sie komp zepsiul ale tata mnie swoim laptopem poratowal :D takze wrocilam dziopeczki...a co to tu takie luzy??? Do Druczkowania i to juz .... :D Buziole strasne...ide sie kapciac :* *~*~ 18 ~*~*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania🌻 puchy tu bo jak sie niemyle to chyba wszytskie mają swoich mężów w domkach ale to nic niech sie kobietki nacieszą tyle czekały na te chwile MIŁO SPĘDZONEGO CZASU Z MĘZAMI LASKI🌻 nam już też duzo niezostało do tych wspaniałych CHWIL .........a ten czas mi sie tak wlecze jak flaki z olejem, padało umnie dziś prawie caly dzień i teraz znowu sie rozpadało, to nic innego niepozostało jak tylko przytulić sie do podusi i obejzec jakiś film moze FALA ZBRODNI lubie ten film oglądać ...........no to ja się zbieram i idę sie wykąpać ......... Do jutra MIŁYCH SNUW aaaaa gdzie nam sie zapodziała KOLEJNA SAMOTNA miała dołaczyć do stałych bywalczyń i nieodzywa sie nam tu ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Misiole :)) No tak kazda ma kazdego i kurcze pustki ;) ale kazdy musi miec chociaz 5 min swego szczescia... no i do naszego Justynko coraz blizej :D A ja znow wyszukuje sobie jakies robotki zeby ten czas jakos lecial...ale i tak mam juz fajniusio bo codziennie z moim misiem gadam sobie na necie, takze nie jest zle...a za 17 dni bede juz w Jego ramionach...ech... Pogode mialam dzis cudasna, lało,prazyło, wiało....i burzowalo...cale kalendarium,hehe.... Cieplusie buziole dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka... Justyna dobrze niech troszke popada przynajmniej u mnie... w centrum jest upał, duchota... porażka.. człowiek nie ma prawie czym oddychac.. sorki, że nie zagladałam, ale brak mi czasem czasu.. wczoraj od rana w pracy, póżniej lekarz, a przy tym kolejka kilometrowa.. w domku byłam po 20.. zmęczona jak nie wiem co.. dzis jest jako tako.. a co u Was dziewczynki :) a co do filmu to \"LEJDIS\" polecam.. :D buziaczki 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu i książeczke na nudki jakąś polecam... czas minie niewiadomo kiedy.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny🌻 Ja dziś zalatany dzień miałam ,mame odwiozłam do szpitala coś z sercem ma miejmy nadzieje że nic powaznego niebędzie ,i prawie cały dzień byłam u taty z bratową trzeba było troszkie pomuc ,jutro też jadę 🌻Aniu------- mój M przyjedzie w piątek za 16 DNI huuurraaa ,w sobote wesele a w środe już jedzie:( niestety nie na długo go będe miała ale to i tak na dłużej będzie niż zawsze pogoda umnie taka sama jak u ciebie tylko umnie jeszcze gradem sypneło ale potrzebny ten deszcz ,moje warzywka zacznąć wkońcu rosnąć jak na drożdzach 🌻Ola-------- nieprzepraszaj że mało zaglądasz to wszytsko zrozumiałe praca , dom , dziecko ,no i mąż ci doszedł:) i człowiek po całym dniu nieraz jest wypompowany , marzy tylko o łózeczku ,wspomniałaś coś o lekarzu mam nadzieje że nic poważnego ci niejest ?! a ten LEJDIS to gdzie go mogie zobaczyć w telewizji on leci czy jak bo wiesz ja sto lat za murzynami jestem w sparwie filmuw ja tylko seriale oglądam a teraz to już nic bo mi zabrali na okres wakacji 😭 no i fale zbrodni sobie oglądam :) Ja już po kąpieli i mykam sie położyć do jutra MIŁEGO WIECZORU 👄 ❤️ 👄 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka babki to ja-jola!!!!! nie mialam dotad okazji do was zajrzec, a zmiany jakies zaszly widze malutkie....justa, twoj m mial juz zostac i co????to chyba juz taka natura tych naszych wedrownych polowek.... w wolnej chwili poczytam co tam nadrukowalyscie przez ten miesiac a teraz pozdrawiam was bardzo mocno wszystkich i sciskam mocno!!!!! jak ja sie za wami stesknilam bardzo.... u mnie ok, wszystko jakos sie uklada, calkie niezle sie tu zyje, tylko trzeba przywyknac, bo troszke jednak inaczej.... ale najwazniejsze ze wreszcie razem! a gdzie to nie ma takiego wielkiego znaczenia!!!! dziewczynki, jesli tylko macie taka mozliwosc to probujcie, naprawde warto cos tam poswiecic, zeby zobaczyc szczescie dzieci jak tata wraca po pracy do domu.....!!!!! pozdrawiam buziaczki zajrze tu jeszcze do was potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ha i nie narzekajcie babki na upaly, bo niektorzy od miesiaca mieli tylko jeden upalny dzien.......niestety.......reszta ciepla poprostu...... a od niedzieli pada......czesto....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,HEJ 🌻 JOLLKAAAA normalnie mnie olśniło jak tu weszłam i zobaczyłam twój wpis ......kope lat:):):):):)................ no opowiadaj nam tu wszystko co tak skromnie, spodziewałam sie po twoim dorwaniu sie do kompa mega wielkiego posta :):):)........ciesze sie że ci sie udało no widzisz umnie małe zmiany muwiłam że ucieknie mi z domu no i uciekł :) całe szczęscie że już nie z tym poj***** kolegą skończyło sie koleżenstwo :):):) Jak tam dzieciaczki zaklimatyzowały sie ?, już sobie wyobrażam ich usmiechniete minki jak witają tate po pracy no i twoją minkie :) tak sobie mysle że już teraz będziesz na bierzącą z nami klikać tak jak dawniej :) ???!!!! A ja bylam dziś u mamy troszkie już lepiej , pogode mam ładną chociaż upału niebyło ...................lece coś zjeść zajrze potem ^^^^^^^^^^15^^^^^^^^^^^ Ania nasi panowie chyba tego samego dnia mają przyechać a czemu mi wychodzi 15 a tobie 16 ,pewnie dlatego że ja już tego dnia przyjzadu nielicze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej diopku, Jolus witam i ciesze sie Twoim i Twojej rodzinki szczesciem, z serca Wam bardzo kibicuje :D Justynko no tak moj mezus bedzie 25 lipca tak jak i Twoj tylko ze ja rano liczylam ze jeszcze dzisiejszy dzien to 16 dni...ale juz jest 15...i coraz mniej...a jutro 2 tygodnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki:)buziaki Jolcia😘.Wreszcie działa mi kafe ,bo do dzis to kicha nic mi nie chciało wysłac:-P.Zazdroszcze tych upałow sosenka,u mnie to pogoda taka nijaka --a pojechało by sie gdzies ze swoim słonkiem;)Jolcia to fajnie ze tak ci sie UK spodobała,a napewno usmiech dzieciaków po powrocie taty z pracy normalnie do domu wynagradza wszelkie tymczasowe niedogonosci.Bedzie coraz lepiej na pewno:):):)Pozdrawiam wszystkie dziewczynki i dla kazdej 😘wielki:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no i jeszcze równe 2 tyg...ale to sie ciagnie... dzis przychodzi niania do mojej malej bede musiala ja podszkolic bo od poniedzialku ide na tydzien na praktyki... buziorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry! komp nawala mi i nie moge zbytnio pisac, ale czytam was caly czas. jak sie naprawi to napisze duzo co u mnie buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ja dziś cały dzień spędzam w kuchni ,zaprawiam ogórki ,obiadek ,itp. chociaż kuchnia niejest moją mocną stroną :D ale mój M uwielbia ogóreczki ,napewno plusa załapie :) miłego i słonecznego dnia................. bo umnie słoneczko daje niesamowicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki... dzien dobru Jolu, bardzo się cieszę, że znów z nami jesteś.. i jak Ci się podoba na zachodzie? zaglądaj tak często jak tylko bedziesz mogła :) justyna - Lejdis niestety nie leci w tv.. mam go na dvd..ale naprawde polecam.. jest tam troche niecenzuralnych słów.. ale komedyjka fajna.. jejku niedzielko jak ja nie lubie kuchni!! ale niestety czasem trzeba sie przełamac i gotowac obiadki i takie tam... widzę,że Tobie to nieżle idzie :) kasiu - nie masz czego załować pogoda nie do wytrzymania, duchta, duchota i jeszcze raz duchota.. troszkę deszczyku było, ale o i tak mało.. a tak to co u Was słychać? buziaczki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×