Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostania niedziela

mąż na kontrakcie za granicą a ja sama, kto się przyłączy?

Polecane posty

🖐️ wszystkim ;) i ja się melduję ,muszę troszkę się wygadać co wieczór padałam na pysk , normalnie z łóżka wstać nie mogłam jak by jakieś lumbago mnie pokręciło , narobiłam się jak wół , jakieś kurwa wyścigi kto pierwszy skończy rządek , no pojebało ich ,w dupie z tym ,a te baby gorsze pojebane niż ustawa przewiduje , no chłopa masz zagranicą i ty w polu robisz ?itp. itd. no to odpowiedziałam co myślałam i się zamknęły , ale to to nic ,bratowa mnie tak wkurwiała na polu że nawet nie pytajcie , a dziś to już przegięła pałę na maxa co za pojebana baba wrrrrrrr , no trudno ja nie dam sobie w kaszę dmuchać ..kurwa dość !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! spóźnione życzonka dla małej laseczki 🌻 i dla każdej z was buziaczki ,takie gorące słodziutkie 👄 jutro nadrobię co żeście klekotały tu ;) paaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :) tak mąż jeszcze w domku:) udało się i przedłużył sobie urlop jeszcze o tydzień,zostaje di 1 listopada. Jesteśmy cały czas u jego rodziców nie jest źle mamy trochę więcej czasu dla siebie..bo w tygodniu do godziny 15:00 chata jest tylko dla nas :) serdecznie Was pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego:) na pewno odezwę się jeszcze do Was a jak mąż poleci to nadrobię i wszystko Wam opowiem;) dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Jak tam niedziela mija hyyy Ja przez tą zmianę czasu jestem dziś do dopy , a może i przez pogodę ,szaro ,buro tak ni jako ...... Kto oglądał wczoraj boks ? my z młodym oglądaliśmy :) Andzia i Kasia po odliczam z wami do świąt ,M też dopiero na święta będzie :( ooooooo zgrozo gdzie tu do świąt 😭 Aśka czekam na zaproszenie na parapetówkę :p a ten facio niech się już wynosi z waszego nowego mieszkanka :D Jolcia no to teraz autem pomykać będziesz :D fajnie ,pozwiedzacie sobie ,a kto będzie mył autko jak się pobrudzi ty czy M ? :D :p ej a o jakiej koleżance mowa że małego dzidziusia ma ? nie mam u młodego chyba wszystkich dziewczyn to nie wiem o kim mowa ???? gadaj mnie tu !!!!! Kaśka jak tata ? mam nadzieję że już choć troszkę lepiej ;) zdrówka życzę tacie . nastka jak tam po wizycie teściowej ? mam nadzieję że ten weekend jest lepszy od poprzedniego ;) mama26 powodzenia życzę na obczyźnie ,będzie dobrze zobaczysz , a tak swoją drogą to kurcze nie pamiętam cię za bardzo chyba bardzooooo długggoooo tu nie zaglądałaś a młody znowu przeziębiony :( jutro jadę do szkoły zrobić rewoltę ,nosz kuźwa mać żeby w taką pogodę dzieci ćwiczyły na spodenkach na dworze ? ona jest jakaś nie normalna chyba no to pogadałam troszkę , a może ktoś ma ochotę na kawę hyyy czy obiadek jeszcze kończycie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) u nas wszystko po staremu tzn fajnie:) razem jest weselej szkoda tylko,że mężuś już w niedzielę leci:( pocieszam się tylko faktem,że za półtora miesiąca my lecimy do niego na święta i znowu będziemy razem:) ogólnie pogoda się troszkę poprawiła wiec, możemy sobie spacerować jest fajnie:) za tydzień wracam do Was także będzie znów o czym poplotkować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sratata
hej dziewczyny jestem tu nowa, mój mąż jutro wyjeżdża do Szwecji :( na trzy miesiące na kontrakt, już mi jest smutno. Proszę o przyjęcie mnie do swojego grona :) a może którejś z Was mężowie są w Szwecji na kontraktach i coś możecie na ten temat więcej powiedziec. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ No co jest grane babki :o ,pasa się nie boją , groźby ,prośby nie pomagają, ja już nie wiem czym was postraszyć :p Witam nową koleżankę 🖐️ z tego co mi wiadomo to chyba niema tu żadna tęskniąca M w Szwecji ;) ale odczucia te same mamy więc śmiało wal jak w dym ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, jesem, tylko u nas te ferie teraz, dzieciaki w domu, zajrzeć nie ma kiedy wcale......ale podczytuję regularnie..... nową koleżankę witamy, co za różnica czy w anglii, szwecji czy hiiszpanii, tęsknota ta sama......tyle że formalnych i sprawdzonych info podać nie możemy, ale duchowo wspomóc potrafimy.... spadam bo stonka wojnę jakąś rozpoczyna właśnie.......ech....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sratata
dzięki dziewczyny :) za przyjęcie mnie do grona ;) faktycznie co to za różnica gdzie panowie są, tęskni się tak samo :( . Mój mąż jutro jedzie, więc nie odczuwam jeszcze tęsknoty, ale jakiś taki niepokój już jest. W każdym razie fajnie, że jest to forum bo można pogadac z Wami laseczki w razie dołka psychicznego ;) buziaaaakkkkkiiiii i będę zaglądac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babiszonki moje, ja jak zywkle nie mam czasu druknac :) ale nie mam dzis M na netku wiec postanowilam do Was zagladnac :D U mnie nic ciekawego, domek sie nadal buduje i modle sie tylko o pogode...a tak to dzis nawiedzilam juz cmentarz pomyc nagrobki bo sliczna pogoda no i moja Niusia dzis pozegnala lozeczko szczebelkowe bo ostatnio to na duzym spi jak dorosla, hihi... :D no i wielka gonitwa z nocnikiem jest po domku, dzis to az braklo mi majtusiek dla niej :D ale sie nie poddaje tylko walcze a ta ma radoche ze mama taka wariotka z nocnikiem ja goni :D :D :D Do przylotu M juz odliczam jeszcze mam 45 dni :D i mezus mi przyleci kurcze prawie na ponad miesiac takze juz sie ciesze cala gębusią :D :D :D no i doczekac sie nie moge, ech... Buziam Was wszystkie Kochane, piszcze co tam jak tam :) Jolus milutkich ferii dla Stonki :D hihi... Justys a Ty co porabiasz co??? Angela pozegnalas juz M? Widze ze beda sie swieta milo zapowiadac no i super :D Nastko jak tam dziodziorek? Buziaczki od cioteczki :* Kasiulko a Ty jak tam sobie radzisz? Jak tatus, co? Duzo zdroweczka dla niego, 3maj sie moja kochana, cycki do gory :D Witam nowa Kolezaneczke, zawsze to razniej z kims pogadac takze dobrze trafilas :D Duzo sił życze bo tesknotka to dopiero sie zacznie ale damy rade :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) mąż leci w niedzielę już do Anglii i znów zostajemy sami ale tylko na 1,5 miesiąca;) potem my lecimy z kolei do niego na miesiąc na Święta.Ogólnie było kilka spięć bo niestety nie zawsze wszystko co się chce między sobą wyjaśnić zawsze idzie tak gładko i lekko,ale nie jest źle zobaczymy jak będzie później?? Ogólnie w sobotę już idę z maluszkiem do siebie także wreszcie do swojego gniazdka wracamy:) wszędzie dobrze ale w domku najlepiej:) pozdrawiam i do usłyszenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie!!🖐️ dzieciaki bajkę ogladają, to mam chwilkę.... dziś będzie u nas nocował syn koleżanki, to pewnie bedzie wesoło wieczorem!!! pogoda niezła, ciepło, ładna jesień. A wy co porabiacie babeczki? Pisać co tam słychać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki kochane! Poczytałam co tam u ws;) koleżanko nowa:-D,nie ucieknij nam za chwilę;) U mnie młyn na maksa.Tata po operacji,usunęli mu tętniaka jakiegoś i przetkali żyłę,na razie jest o tyle dobrzeże już go tak strasznie nie boli .Mam nadzieję że będzie dobrze,że powoli sie to jakoś poukłada. Maluchy zdrowe nawet,do szkoły maszerują i dzięki Bogu choć z tym jest OK:-D Poza tym lece na pyszczek ...ale cycki w górę...idą święta idą święta:-P Ja nawet na cmentarzu jeszcze nie byłam,jutro jakoś chwilę wygospodaruję i podlecę ogarnąć z deka co by ludzie mnie palcami nie wytykali:-O A co tam u Was kochane? Justa co to za tęsknotki 🌻 ? Jolcia jak to dobrze że u nas nie ma takich ferii bo chyba bym już padła normalnie:-P...dasz radę;) Ania ,młodzinko nasza werwy w Tobie tyle że aż mnie kręci...bo też bym tak chciała:-P Matusia słonko miesiąc to zleci jak jeden dzień i znów będziesz z mężem----a tak swoją drogą to nie za dobrze Ci????Hyyyyy????? Asiorek cosik zamilkł nam...mieszkanko szykuje pewnie...sie parapetówą dziewczę przejęło:-D Gadaj babo co u ciebie? Sratata:-D:-DTy powiedz jak masz na imię lepiej nam bo śmiechawę mam z twojego nicku:-D.Co tam u ciebie ?Opowiedz nam cosik o sobie;) Uciekam bo serce moje ma dzwonić i może wreszcie wyciągnę stare kości na wyrko co by odpocząć trochę:-O Spokojnej nocki i kolorowych snów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ To dobrze Kasiu że tata już nie cierpi ,cieszę sie że wszytko ok ;) co to grobów ja też lecę dziś sprzątać ,bo kto ma to zrobić jak nie ja ,tyle wnuków ale żadno się nie zainteresuje...tak jest od lat . pogoda zajefajna ,czysta złota jesień :D:D aż mi się humor poprawił :D Wstawać !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kawa czeka !!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ To dobrze Kasiu że tata już nie cierpi ,cieszę sie że wszytko ok ;) co to grobów ja też lecę dziś sprzątać ,bo kto ma to zrobić jak nie ja ,tyle wnuków ale żadno się nie zainteresuje...tak jest od lat . pogoda zajefajna ,czysta złota jesień :D:D aż mi się humor poprawił :D Wstawać !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kawa czeka !!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️laski nie mam jakos ostatnio czasu i sil pisac,nogi w dupe wlaza a i wiesci z PL mnie dobijaja,nic w sumie zlego sie nie dzieje ale jak slysze tesciowa i to co pierdoli to mi sie wszystkiego odechciewa,naj naj i the best sa coreczki a synowie to tam przy okazji.............. dobrze ze jutro piatek choc 7h naginania mnie czeka ufffff 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo już widzę :D Aśka teściowa ..temat rzeka !powiem tylko tyle ...trzeba jakoś żyć i się nie przejmować, bo świat jest piękny! i teściowa nie będzie tego psuła! powiedzieć sobie: " A mi to zwisa" :D tak jest zdecydowanie lepiej:D co tam u was ? wyspani ? humorki dopisują hyyyyy wiecie wczoraj miałam zebranie w kościele 3 godziny dosłownie trwało ,i nic sensownego nie gadał ten nasz ksiądz tylko o gejach i in vitro i takie tam bzdury że do kościoła nie chodzą ,że tylko kasa najważniejsza ,a sprawy organizacyjne zero . wiecie co chciała bym żeby już były święta :D albo chociaż te przed świąteczne szaleństwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Laseczki!!! cisza tu jakaś ostatnio, zapracowane wszystkie ! U nas juz kończą sie te ferie na szczęscie, bo z jednej strony fajnie posiedzieć i" nicnierobić" w domku, z drugiej dzieciaki razem w domku, to masakra jakaś---niby wyjdzie się na spacer, na zakupy, ale i tak dużo tego czasu w domu, to dzieciaki nudzą się czasami i wiadomo..... a jutro halloween, dynia już czeka na wycięcie, stroje dla maluchów zakupione....będziemy jutro czekać, może wpadnie po cukierki jakiś duch albo dziabeł!!!!! 😘😘😘 dla wszystkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ a u nas ferie sie zaczynaja caly tydzien,mala nawlokla zeszyty i ksiazki ze szkoly bo po feriach beda egzaminy i trzeba powtorzyc material-jeny juz to widze.....te powtorki..ale gnac bede a co, w grudniu znow egzaminy cholera i potem co 2 m-ce a dzieciaki w 3 kl no niby wedlug polskiego szkolnictwa to 2 kl ale tu rok do przodu idziemy dzis na imprezke odstresowac sie ;-),musze dzis sie rozliczyc z m-ca wiec gnam do biura,ciekawa jestem jak mi to wyjdzie :p jak dobrze to stawiam ,a co :D:D milej soboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasieńko kochana no jakoś tak wyszło i mamy teraz trochę więcej czasu dla siebie możemy nadrobić to co ogólnie gdzieś już przeminęło. Do jutra jestem u teściów,mąż leci już do siebie także na nowo wszystko wraca do codzienności. Ogólnie fajnie było mogliśmy się sobą nacieszyć,ale wracam do swojego domku a wiadomo wszędzie dobrze,ale w domku najlepiej:) Teście to już patrzeć na nich nie mogę zwłaszcza na mamę męża. Stale chodzi i nadaje jak jest w domu,ale jakoś to wszystko przemilczałam bo nie chcę już dodatkowej nerwówki....sobie pomyślałam pogada sobie i przestanie zresztą,nie długo i tak idziemy do siebie:) Jakoś szybko zleciało:( Tak dobrze się zasypiało przy misiu,że teraz znów zostanie mi tylko poduszka.Całe szczęście,że jest synuś przynajmniej do niego będę się mogła poprzytulać:) Pogoda u nas ogólnie OK ale brakowało słońca no i za dużo padało a liczyłam,że więcej pospacerujemy sobie. Na dodatek mały od środy się rozłożył-miał wirusowe zapalenie gardła a dokładnie krtani ale już jest znacznie lepiej:) Także dziewczynki,droga Kasiu zawsze są jakieś plusy i minusy. Lecę bo synuś mnie woła a tym czasem 3majcie się dziewczynki i wszystkiego dobrego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ co tam u was hyyy , kurde ja już nie łapie tego wszystkiego ,radzę sobie sama we wszystkim jak tylko mogę ...... a tu masz! jeszcze źle :o ach idę, nie będę wam marudzić , paaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, jak minął wczorajszy dzień??? pomarzłyście na cmentarzach? dziś córcia poszła do szkoły wreszcie, życie wraca do normy....hi hi jednak taka przerwa dobrze robi, bo do szkoły leciała jak na skrzydłach, a ze swoją najlepszą koleżanką to się wyściskały jeszcze przed drzwiami!!!! tak się stęskniły!!! no i u mnie koniec laby, jutro ja też maszeruję do szkoły.... Justa, a u ciebie co się tam porobiło złego znów????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A widzisz Aśka, wg polskiego szkolnictwa to moja mała by dopiero w pięciolatkach w przedszkolu była, i zabawę głównie uprawiała, a tu jest już w pierwszej klasie, czytanie, pisanie, liczenie, dodawanie, co tydzień sprawdzian z pisania, książki do czytania przynosi co kilka dni.....no niestety, a jak człowiek jeszcze chce żeby dziecko po polsku umiało, to dochodzi to samo tylko po polsku w domu jeszcze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ a czapłam się z M ,ale już ok :) nie zawsze musi być cacy no nie:) a na cmentarzu nie zmarzłam ,bynajmniej nie ja :p bo byłam tylko rano zapalić znicze ,nie byłam na tej całej rewi mody :D Jolcia powiadasz że szkoła się zaczęła i luzik masz z rana :D no to gadaj tu ze mną :p dźwigniemy troszkę ten top, bo nam zdechnie ! A reszta to gdzie .....? 😭 kawa jest, a was nie ma :p 😭 Asica miała stawiać :p i co !!!!??????,widziałam na nk :D nam nie dała zołza jedna :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×