Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostania niedziela

mąż na kontrakcie za granicą a ja sama, kto się przyłączy?

Polecane posty

No jo każą mnie grać na kurniku a tu same plotkują :D no,no,no ja też zarejestrowałam młodego ma nick mileeek ,ale na razie to ja grałam w te kulki najwięcej to aż 75 punktów miałam :D mało czy dużo jak na pierwszy raz hyyy a gdzie te chłopy Kaśka są ,zaprowadź mnie do nich :D wredna jesteś Andzia wiesz:p ,ja ci nie dałam kawy to ty teraz nie dasz mi kakałka 😭 nie bądź taka jak ja niedobra :p kurde wciągnęło mnie do kurnika ale jaja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyyyyyy tak sobie myślę ,przecie ja na nicku mileeek nie pójdę w bajere z chłopami :p o taki mam nick stresorka :D a gdzie te chłopy co Kasia :D Tylko ciiiiiiiii żeby się nie wydało :D ja tam nikogo nie widzę :o teraz idę powoli hajusiać 💤ale jutro mnie oprowadź tam ;) DOBRANOC 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej🖐️ no proszę, proszę...jakie to się farmerki zrobiły...tylko do kurnika by latały!!!! ja juz coraz lepiej, nos oczywiście jeszcze zapchany, ale mam nadzieję że w weekend się wygrzeje i wyzdrowieję.... dzis małą zostawiłam w domu, bo też kaszle ...moze się wyleczy do poniedziałku. a terazwam sie pochwalę troszkę---pisaliśmy wczoraj taki próbny test z jednej części egzaminu z kursu i zdobyłam 100%. taka ze mnie zdolna bestia hi hi tylko że to akarat ta najłatwiejsza dla mnie część-reading. ciekawe jak pójda mi następne...? ale i tak jestem z siebie dumna, a co??? a teraz spadam brygadę czymś zająć, bo rysowanie już się im nudzi widzę...🖐️😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobitki ja juz od Was uciekam ;) ale bede w chwilach wytchnienia od mezusia do Was zagladac i podczytywac a czasem to i skrobne :D 3majcie sie zdrowo i cieplusio no i drukujcie ile sil w palcach zebym miala co pozniej nadrabiac :D A Ty Justysiu siedz w kurniku ukladaj kuleczko jajeczka i sie szkol, to sie kiedys zmierzymy...hihi... :D buziam 👄 Jolus w weekend mezusia do lozia zagon i niech ci wygrzewa kinolek :D 3maj sie Slonce :) A reszta kobitek PAPA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) Sorki,że tak długo się nie odzywałam a to dlatego,że 2 razy musiałam przywracać obraz dysku na laptopie bo nic mi nie działało nawet kamerka na skype pokazywała obraz w kolorze czarno-białym :/ ale teraz na szczęście jest już dobrze i wszystko działa także wracam z powrotem do Was:) Justynka napisała mi swój nr GG także już się do niej odezwałam poda mi wasze namiary no i wkrótce odezwe się na NK;) a tym czasem dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemaneczko !!! Wiecie już z jaką lachą mamy do czynienia hyyy :D Andzia pomyśl czasem w chwilach uniesień o nas dobra !!! :D :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️laski z Nebraski no ja wlasnie widzialam ta nasza laske uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu powiem tylko,niezla dupa no no ;-),Twoj mezus Angelika to powinien jak najszybciej Ciebie zabrac do siebie,ja pierdziele taka laske sama zostawic,ladna babka z Ciebie a synus jaki fajny,ale chyba do taty podobny co ale wiesz co,tak sobie pomyslalam,nie obraz sie,widzialam komentarze do fotek i wszedzie tesciowa Twoja byla, to ciut jak nie moja wszedzie pelno ale u mojej to nie jestem pewna czy to szczere heheh, to tak tylko podobienstwo jak tam damy, sie dzieje co, jedna juz pewnie zwarta albo roz...bo maz w chalupie :p, Jolka wyzdrowialas czorcie :p,Kaska zaganiana az wiater we lbie gula, a Justa pewnie katy po malowaniu poprawia ;-) u mnie robota,robota i robota,pogoda dupiasta wiatr i deszcz beznadzieja,swieta ida choroba a ja dla malej pomysla ni mom :p tzn ona chce gsm Hello Kitty ale nie wiem sama bo w sumie dostala komorke na komunie ale taki ten tel ze ani aparatu ani za duzo dzwonkow goly i wesoly no.....do mnie to Mikolaj pewnie nie przyjdzie...no chyba ze jakiego worka podrzuci ;-):D:D z gruba hmmm rozga hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooo Asiczka 🖐️ a ja już wiem co młody chce od mikołaja :D Hot Wheels tor wyścigowy :D trzeba będzie poszukać , też myślałam nad komórka, bo ma taką najprostszą aby tylko do kontaktu z nami , no ale przyjęcie za pasem to może dostanie komórę :D Tata nic nie dostanie bo nie zasłużył :p mama też nic nie dostanie bo była nie grzeczna:p A Kasia ty co!!!! na Nk pierwsza była :D:D:D a tu do załogi nie zajrzy nawet:p Na chłopaki mielimy iść :D paaaaaa miłych senków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Asiu za takie miłe słowa nie spodziewałam się...a co do synia to wiesz co tak naprawdę to jest mieszany,oczy ma moje włosy za mężem a przerwę między ząbkami za teściem także wszystkiego ma po trochu z każdego i jak ja to mówię,podobny jest sam do siebie;) a co do teściowej to masz rację wszędzie jej pełno,ale akurat na NK nie przeszkadza mi to;) Ogólnie dziś była u mnie znajoma i farbowała mi włoski także odcień i długość jest troszkę inna od tych na galerii, ale aż tak bardzo się nie różni. Wiecie za 2,5 tygodnia lecę do mężusia to muszę wyglądać jak człowiek;) Tak w ogóle dziewczyny macie świetne galerie na NK i super dzieciaki !!! Wyglądacie rewelacyjnie !!!Super,że w końcu się mogłyśmy zobaczyć teraz będzie się nam jeszcze lepiej pisało:) życzę miłego wieczoru i dobrej nocy:)pa pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no, Angela, faktycznie jest na co popatrzeć...a ten synus taki fajny twój---normalnie mojego mi przypomina, tez taki pączuś był, i tez takie diabliki w oczach ma!!! ja juz prawie zdrowa, tylko ten katar nadal mnie męczy, no ale na to lekarstwa nie ,ma przeciez... teraz wzięło sie za padanie znów, a my mieliśmy w planie na wycieczkę dziś pojechać pokazać dzieciom morze....tylko godz drogi od nas, ale jak nie przestanie, to będzie trzeba odłozyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Joluś:) u nas pogoda na razie jakoś się utrzymuje..najważniejsze,że nie pada zjemy obiadek i pójdziemy z małym na spacer:) Mówisz,że Twój synuś też był taki pączuszek?? A już się martwiłam,że jest troszkę za grubiutki bo teście mi tak stale gadają,że muszę na niego uważać chociaż ja zawsze się trzymałam tego,że po prostu mały z tego wyrośnie z wiekiem. Fajnie,że jesteście na NK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam szanowne panie z rana ;) Kawusie stawiam :) może mnie odmuli :D bom przymulona dziś ,a nie wiem sama od czego :D:p Jak tam weekend wam minął ? spokojnie było :D byłam dziś w szkole zapłacić na paczki ,i pani chce żebym zrobiła jeszcze jakąś ozdóbkę , więc walnę miej więcej coś takiego i niech spada :p http://www.allegro.pl/item833532016_stajenka_szopka_bozonarodzeniowa_z_makaronu.html może być hyyy :D dopiję kawę i jadę po makarony . aaaaaa wiecie co ,powiecie że mnie porąbało do reszty ,ale przywlekłam już choinkę :D:D:D i będę z młodym dziś stroić ,ale tak inaczej ,zamiast łańcuchów to tiul czy tam organza ,jak zwał tak zwał.Widziałam tak w jakimś sklepie i bardzo ładnie to wyglądało . I co jestem porąbana :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolcia jak to morze którego nie ma :o a gdzie jest ???wyschło ? wiesz wyglądasz w tej kurteczce i tym kapturze na głowie jak nastolatka:D ,no podobasz mi się normalnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej🖐️ morza nie ma bo odpłynęło....poprostu trafilismy akurat na odpływ, więc dzieci prawdziwego morza z woda nie zobaczyły....za to w tym odsłoniętym dnie nazbierały po wiaderku przepięknych muszelek, to i tak szczęsliwe że hej!!!! jak będziesz potem na gg to puszczę ci fotke, zobaczysz sobie jak to wygląda.... fajne to coś z makaronu, Ty zdolna bestia jesteś że sama chcesz to zrobić! i na choinkę masz fajny pomysł też. U nas choinka w piatek, przed Mikołajkami, zeby mikołaj wiedział że w tym domu dzieci ze skarpetami czekają---bo my tak łączymy dwie tradycje i w polskie mikołajki Mikołaj w angielskie skarpety ładuje zamiast pod poduchę, a na BN normalnie pod choinkę, i tak dzieci maja tradycje i polskie i obyczaje ang, żeby w szkole jak dzieci o świętach opowiadaja na odmieńców jakichś nie wychodziły....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski:-D Jolcia ty mnie z tymi zdjęciami normalnie w jaki stan zdziwnienia doprowadzisz....jak to morze którego niema?To kuźwa jest czy go nie ma bom już zgłupiała:-P Justa wyspana????Zapodaj tą choinkę jak gdzie masz co bym pooglądała o co kaman z tymi tiulami;)Aaaaa i na kurniczek wieczorkiem zajrzyj pogramy se i ....dupsko ci opucuję:-P Angela ty lachonie jakisik,super masz synusia.A z jedzeniem to teściowa ma rację niestety:-O.Moją najstarszą córcię utuczyłam dzięki babciom i do teraz marudzi że za gruba jest ...a tak swoją drogą to najzdrowiej wygląda z całej czwórki,ale wiesz jak żołądek rozepchany to i tendencja zostaje.Ale się nie stresuj,śliczne dziewuszysko z ciebie ,synio jak marzenie i chłop też niczego sobie:-P;) Asica gadzie co tam u ciebie? telefon powiadasz ...też nic innego nie słyszę tylko jakieś koty z telefonami:-O,ale mam czas do świąt ,bo u nas mikołaj prawdziwe prezęty na święta przynosi a 6 to tylko upominki takie jakieś:-DNa szczęście zresztą....bo ileż można:-D Dobra buziam was dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha lae zagadka!!! jest czy go nie ma? ja tez widziałam cos takiego pierwszy raz w zyciu, poprostu tam jest odpływ i woda odpływa jakoś, tak daleko że na horyzoncie nie widac jej wcale, a potem napływa-ponoć bardzo szybko, w mgnieniu oka, ale nie widzielismy bo za zimno było żeby czekać. A jak nie ma tej wody to mozna sobie tam daleko pochodzić, żaglówki poogladać bo w błocie stoją sobie spokojnie...muszelki pozbierać....fajne to jest! dam wam zaraz jeszcze fote na nk jak moi chodza po morzu.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A cośty Kaśka ani ja ani młody nie wyspany ,toć takie przymulone dziś wstaliśmy że szok ! Wpadnę wieczorem na literaki , ktoś musi mnie wyszkolić no nie ;) Jak ustroimy choinkę ,to zrobię fotkę i ci pokaże ;) ale to jutro ,bo dziś zaczynam tworzyć szopkę :D dla nie wtajemniczonych :p przez Kasię nie wyspane jesteśmy :D:p słówka kazała nam układać do późnej nocy :p Jolka a co by było jak byś polazła na środek morza i by napłynęło tak szybko :D co byś zrobiła uciekała byś?, chody masz dobre to może byś zdążyła :D ja też pierwszy raz w życiu takie coś widzę i słyszę , wrażenia piękne mieliście!!!! aż wam zazdroszczę ;) bo ja morze uwielbiam i ciekawią mnie jego tajemnice .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:)! Ja tylko na chwilkę bo jestem dziś zmęczona i nic mi się już nie chce.Mały mi się rozchorował,dobrze,że teraz a nie na sam wyjazd bo bym się chyba załamał a tak zdąży do tego czasu wyzdrowieć,mam taką nadzieję.Ogólnie u mnie wszystko dobrze tzn. po staremu..teraz to tylko żebyśmy byli zdrowi i mogli odliczać dni i będzie dobrze. Trzymajcie się ciepło i do usłyszenia:)dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caaaaały w obłokach
pokłony i siemanko dla wszystkich kochających i oczekujących,jesteście wspaniałe i wooow babki jestem tu z wami prawie co dzień tyyyyyysiąc razy miałem coś napisać i walnąć komenta ale ja to jestem ciężki przypadek i pewnie Kasik to potwierdzi:( Chciało by się dać wam odrobine otuchy i jakiejś wesołości ale czasem i jej nam brakuje tym facetom którzy tu czekają aby tylko dzień spier..lił i co by było bliżej do domciu.Ale mamy was i możemy sie wyżalić i pogadać a nawet ugotować coś wspólnie tak jak ja z Kasiulą;)TRZYMAJMY SIE LUDZISKA BO RAZEM SIŁA.oj ja stara maruda a wogóle to nie w tym celu do was,ja to po prostu chcę wam wytłumaczyć wam gdzie jest Joli morze;) noooormalnie to ziemia się obróciła jak co dzień z resztą i ci co pod nami to wtedy napełniają czajniki i wanny bo wiedzą że znów mogą być w naszej sytuacji :(.Prawdopodobnie coś pomieszałem ale miałem dobre chęci:)pewnie którąś lekcje musiałem opuścić.to na pewno jest wytłumaczalne ale trudne do wytłumaczenia jest to że narzekamy i marudzimy, czy zwiemy to jak chcemy że faceci na kontraktach to jak psy ze smyczy zerwani itd.itp.a za chwile się namawiacie na flirty z facetami na grzędzie hihihihihihihihihihi ;)zajefajne jesteście kobiety i uśmiech na waszych buziach to jest to coś za co my oddalibyśmy wszystko by to zobaczyć i myślę że mówię w imieniu wielu nawet tych co grają głupa albo twardzieli "maczo"Wybaczcie mi dziewczyny że tak marudzę ale jestem za długo bez moich ukochanych i coś mi pali kory;)aby do świąt.siemanko i dużo zdrówka dla wszystkich.http://www.youtube.com/watch?v=7mRFkwM1A_0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ludziki :-D Co tu taka cisza wielka? Justa choinkę tworzy pewnie;)co tam u ciebie? Angela buziolki dla maluszka od ciotki topikowej i zdrówka życzę😘 Jolcia a ty co ?Weź już przestań się uczyć i popisz tu z nami deczko;) Asia ...ty to nie wiem nie boisz się czy jak??Nie odzywasz sie nic i nawet kawy nie postawisz z rana spragnionym:-P A się nam chłop rozszalał z pisaniem:-PSię nie stresuj robaczku te chłopy z kurnika to tylko śmiechy chichy i tak Was kochamy fest ....ale powygłupiać sie i pożartować można i tam;)A jeszcze jak da się kogo nabrać.....to dopiero jest wesoło:-DTak że spoko luzik ,najważniejsze żeby czas uciekał jak najszybciej a ten kurnik to dobry sposób na długie samotne wieczory:-D No u mnie to ciągle to samo,mała ma grypę,reszta załogi chodzi do szkoły.Ojciec już w domu narazie....zobaczymy jak długo. Odliczam do przyjazdu chłopa mego jedynego i powiem że już nie długo zostało,20 będę go mieć i to może na dłużej nawet niż zwykle;)Se odpoczne trochę bo lecę na twarz cosik:-O Kawa na stole ,wstawać śpiochy!Kawa z rana jak śmietana:-D Spokojnego dnia bez większych wrażeń życzę i odzywać mi się tutaj szybko co i jak u was robaczki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJKA🖐️ Bogdan🖐️---pojawił sie wreszcie rodzynek nasz! No własnie ja wczoraj w szkole byłam wieczorem, tyle zadała ćwiczeń że pewnie cały dzień będę robić dziś....żeby zdązyć do jutra! mój M przeziębiony więc został w domu wczoraj i dzis zeby się kurować, to komp zajęty i dostępu nie ma. pa pa zajrzę jak zwolni się miejsce przy kompie😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej skończone jedno i drugie :) ufffffff do nocy siedziałam żeby skończyć szopkę Podpisuję sie rękoma i nogami pod słowami Kasi z tym kurnikiem i chłopami :D a mój misior przyjedzie prędzej niż miał :D...... już 18-go :D:D:D:D odliczam dni i nie mogę się już doczekać !!!!! Szopka http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/64bf1ff08fec7487.html choinka http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f11f77b32a729671.html szału nie ma, no ale takie są moje zdolności :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze ci powie że szału nie ma:-P Bestia zdolna jakasik:-D Prześliczne to to kochana na prawdę cudo:-D Jolus robaczku to ty chłopa wygrzej solidnie i wymasuj i raz dwa mu przejdzie;),NIC TAK NIE POMAGA NA PRZEZIĘBIENIE JAK OKŁADY Z MŁODEJ PIERSI:-P .A do kompa niech cie puszcza ...bo no....my se z nim pogadamy :-P Ok,posprzątane,za obiad sie wezmę jaki i co...kurnik mi zostaje:-PJak mojego szczęścia brak:-O Aaaaa pytanie jedno zasadnicze i najważniejsze dziś...takie za sto punktów-------KIEDY KUŹWA SPADNIE ŚNIEG???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach dziękuję słonce :D ale znając moje możliwosci mogłam lepiej się postarać :p ale mi się nie chciało :D Ojjjjj lepiej niech nie ma śniegu do 18 albo może być ale żeby 18 stopniał :p bo jadę po micha a ja śniegu na drodze boję się jak ognia :o He Jolcia opiekuje się mężem pełną parą :D bo nawet na gg jej nie ma:p ej tak sobie myślę ,czemu my Bogusia nie mamy na NK :D przecież chłopina należy do naszej brygady ;)no nie ! sam mówił że czyta nas prawie codziennie :p Czy u was też już są roraty hyy, bo ja już wczoraj byłam i tak 3 razy w tygodniu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×