Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sloneczko-20

co robic ? pomozcie!!

Polecane posty

Gość sloneczko-20

jestem z chlopakiem w zwiasku na odleglosc juz prawie 2 lata. Ostatnio nie odzywal sie do mnie przez dlugi czas ja tez do niego zbytnio nie pisalam. Teraz odezwal sie i twierdzi ze mnie bardzo kocha ze chce ze mna byc i takie tam. Wierzyc mu ? byc z nim czy zerwac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba powinniście się spotkać i po prostu pogadać dlaczego była taka przerwa w kontakcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczko-20
on mi mowil ze nie mial jak sie odezwac bo nie mial dostepu do neta. Takie troche naciagane tlumaczenie...i nie mam pojecia ci robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczko-20
to rozmawialam i mi to wytlumaczyl tak jak napisalkam wyzej. Nie wiem tylko czy byc z kims kto mnie tak traktuje. Co myslicie ? Kocham go i on twierdzi ze mnie tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj... moj tez wyjezdza teraz 5 dni temu znowu wylecial do usa..i rok temu tez mialam podobna sytuacje...i bylam wsciekla rwalam wlosy...ale nie mial dostepu do neta wiec odrazu mu powiedzialam ze musi to zmienic chocby nie iwem co ma znalesc cafejke i cokolwiek napisac...wydaje mi sie ze musisz z nim powazne pogadac ii niech przyszykuje dobre wytłumaczenie;) pozdrawiam:**:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczko-20
ja raz napisalam nie odpisal wiec powiedziala ze skoro on mnie olewa to ja go tez bede

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczko-20
mi sie poprostu wydaje ze on nie chce ze mna byc dlatego tak mnie olal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczko-20
zwiazek na odleglosc chyba nie moze byc tak bardzo powazny...a czy chce byc z nim to tez sie zastanawiam...ale go kocham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak szczerze powiedziawszy - dostepu do neta można nie mieć, ale zawsze są kafejki i jak sie bardzo chce to sie je znajdzie....Wiem coś o tym bo sama byłam w związku na odległość ?( teraz mieszkamy wkońcu razem) i czasem musiałam się nieźle natrudzić żeby znaleźć jakąś kafejke gdy byłam np w innym mieście...Ale dla chcącego nic trudnego:)***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczko-20
no dokladnie, zawsze jest spodob zeby sie odezwac...dlatego mysle ze on nie chce byc ze mna i cos sciemnia tylko po co mi pisze uze mnie kocha i chce ze mna byc? nie czaje tych facetow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfgdfd
daj sobie spokoj z nim... zwiazki na odleglosc sa do dupy, lepiej pozukac sobie chlopaka na miejscu. a jesli juz zwiazek na odleglosc to tylko wtedy jesli dwoje ludzi naprawde sie kocha i chca kiedys byc ze soba, a skoro on cie olal to sama masz odpowedź jak mu na tobie zalezy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co z tego
ze nie mial dostepu do neta przeciez sa tez inne formy kontaktu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz nie iwem tak naprawde w ktora strone Ci tu doradzic...ja tez mialam chwile zwatpienia...juz sie szykowalam nawet gdy przyjedzie aby to wszystko skonczyc...ale kiedy wrocil i powaznie porozmawialismy zrobilismy pewne postanowienia..jak to dalej ma wygladac...po czesci Cie rozumiem..serce nie sługa...ale cały czas sa watpliwosci czy on jest fair wobec Ciebie znam to;)ale czy tez jestes wobec niego lojalna..muisz poprostu na spokojnie to przemyslec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość T A K C Z Y N I E
Jaka dzieli was odległość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczko-20
ni i chyba tak zrobie ale boli mnie to ze tak mnie potraktowal. Tylko jak jestesmy razem , jak przyjedzie to jest wszystko ok , nawet ostatnio jak byl chcial sie ze mna zareczyc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczko-20
ja Dominisia- a do Ciebie tez sie nie odzywal ?? jak to miedzy wami wygladalo ja jestem lojalna wiobec niego. On jak jest ze mna tez sie tak zachowuje. ale jak jest tego nie wie nikt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleżanko
a może on ma w miejscu zamieszkania kogoś,zastanów się nad tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczko-20
no i najgorsza jest ta niepewnosc...ale wydaje mi sie ze nie ma, tak jakos czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleżanko
też tak myślałam,a okazało się że on prowadzi podwójne życie nigdy nie mozna być pewnym na 100% w związku na odległość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczko-20
oczywiscie ze nie mozna byc pewnym na 100 % ale wiesz zdradzac moze naqwet facet mieszkajacy z Toba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość up**
zwyklego zwiazku tez nigdy nie mozna byc 100 procent pewnym ;) ale skoro widzisz, ze facet zaczal cie olewac to najlepszy sygnal, zeby go sobie odpuscic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość up**
a napisz mi JAK DLUGI to byl czas kiedy w oogle sie do ciebie nie odzywal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczko-20
3 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość up**
hehehehe :D no to nieźle... sorry ale przez trzy tygodnie nie mogl znaleźć czasu, zeby isc do kafejki internetowej??? nie no naprawde odpuść go sobie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczko-20
czyli zostawic go tak ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość up**
ja bym tak zrobila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sądze
zwiazki na odleglosc nie maja szansy przetrwac bo na swiecie pelno jest kobiet ktore z checia pelnia role pocieszycielek,nie wierze,ze facet jest szczery z toba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×