Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dorota32

Jakie mleko zastosować noworodkowi

Polecane posty

Gość Dorota32

Dzień Dobry mam pytanie do Pani Doktor moja córka ma 4tygodnie i jest karmiona mlekiem sztucznym o nazwie Nutramugen1 ale nie bardzo go toleruje i nie ma alergii a Pani Doktor jej to przepisala wypija mi z 90 tylko 30 i wiecej nie chce ciagle placze co mam robic prosze o porade dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego jej nie karmisz? skoro nie ma alergii to dlaczego pije nutramigen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
również nie rozumiem dlaczego takie meko skoro nie ma alergii lub nietolerancji.Tak na wszelki wypadek?:o Wcalę się nie dziwię,ze go nie chce.Próbowałaś go?Jeśli naprawdę nie ma nietolerancji to zmień to mleko na nan,humanę,bebilon,enfamil cokolwiek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota 32
dziekuje za odpowiedzi nie karmie bo nie mam pokarmu.Pani doktor kazala mi podawac nutramigen poniewaz ma kolki i ze to lagodzi ale ja nie mam przekonania do tego mleka jest ohydne juz sama nie wiem jakie jej podawac to mleko ciagle jest glodna po tym mleku jadla by co godzine prosze jeszcze o kilka rad dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota 32
dziekuje za odpowiedzi nie karmie bo nie mam pokarmu.Pani doktor kazala mi podawac nutramigen poniewaz ma kolki i ze to lagodzi ale ja nie mam przekonania do tego mleka jest ohydne juz sama nie wiem jakie jej podawac to mleko ciagle jest glodna po tym mleku jadla by co godzine prosze jeszcze o kilka rad dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wymiekam
Elzwira moze nie karmi bo nie chce. ma prawo nie? wscibska babo. jak nie umiesz poradzic na temat to sie nie odzywaj i pohamuj. wszedzie pelno nawiedzonych idiotek ktore musza innym wciskac swoje madrosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedz pani doktor że probowałas ale za nic mała tego mleka nie chce pić i tyle może przepisze coś innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mały ma 8 tygodniu, karmi piersia, ale dokarmiam go też Nutramigenem, bo prawdopodobnie ma skaze białkową. Mleko wypija niechetnie, nie smakuje mu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorota32 - moje dziecko karmilam mlekiem \"bebilon\"i nie mialo kolek.Nie wiem czy to dzieki akurat temu mleku ale moze sprobuj.Jesli chodzi o karmienie pirsia czy butelka to twoja sprawa i nie musisz sie z tego tlumaczyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie złosliwa tylko realistka
Kup np NAN1 mleko które podaja w szpitalu.moje dziecko jest na nim i naprawde nic złego sie nie dziele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wymiekam- nikogo na tym forum nie obraziłam i nie mam zamiaru tego robić, nie robią na mnie wrażenia takie wpisy, nie zauważyłam też żebym wciskała autorce topiku jakieś \"mądrości\", zadałam proste pytanie ,autorka nie musiała na nie odpowiadać. Jeżeli chodzi o mleko to trudno poradzić każde dziecko jest inne i każde inaczej reaguje, trzeba po prostu wypróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZANETA21
moim zdaniem jisli dzidzius jest zdrowy po co mleka od lekarza!!!! moj maly byl na bebiko 1 super mleko bardzo sycace i kolek nie mial a po nanie kolki dzieci maja i sa szybciej glodne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota 32
Dziękuję jeszcze raz za radę Wam wszystkim bylam u Pani doktor i mowilam jej ze mala nie chce pic tego mleka to mi odpowiedziala ze musi to mleko pic ja juz mam dosc tych lekarzy niedoswiadczonychbede musiala sama na wlasna reke probowac zmienic jej to mleko dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dziecko dostawało Bebilon Pepti, a po jakimś miesiącu (jak mała miała ok. 3 miesięcy) przeszliśmy na Bebilon 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie złosliwa tylko realistka
Nie rozumiem krytykowani innego mleka skoro nie uzywałaś,może bebilon jest syty ale i tuczacy(słyszałam).Ja uzywan nan,dziecko kolek niema i nie miało.Autorko poczytaj troche w necie jakie sa rodzaje mleka,co jest w ich składzie i wtedy zdecyduj na jakie zmienisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wymiekam
Elzwira- ale wscibstwo dalo sie wyczuc na odleglosc. nie zauwazylas prostej prawidlowosci ze wiele mam karmiacych piersia pietnuje te ktore nie karmia? i twoje pytanie do tego zmierzalo- dlaczego nie robisz jedynej slusznej oczywistej rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość novalac do roku podawalam
z apteki polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja też niestety musiałam synka karmic mlekiem sztucznym i wybralismy NAN1,a to dlatego, ze takim mleczkiem dzieci sa karmione w szpitalu:) Corke 7 lat temu karmilam Humana :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wymiękam, czyżbyś wiedziła lepiej ode mnie co mam na myśli? Nikogo nigdy nie piętnowałam za to że karmi mlekiem sztucznym, tym bardziej ,że dwójkę dzieci karmiłam w ten sposób. Jestem zwolennikiem zasady żyj i pozwól żyć innym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja malutka, gdy na początku nie miałam pokarmu, piła Bebiko 1 RTF. To mleko gotowe do spożycia, w buteleczce 100ml, wystarczy je podrzać lekko i podać maluszkowi. Kup w aptece 1-2 takie buteleczki (kosztuje 2zł) i zobacz jak mała będzie je tolerowała. Jak dobrze to kup normalne Bebiko 1 w proszku - taniej wychodzi. Nie głodź dziecka - nawet jakby miała mieć te kolki to chyba mniej zaszkodzi niż trzymanie dziecka głodem. A wcale ich nie musi mieć, może uda się dobrać pasujące Jej mleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×