Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moniśśś

Pomóżcie dobrać ciuchy do trochę dziwnej figury!

Polecane posty

Gość moniśśś

Na żadnych stronach internetowych które do tej pory przeglądałam nie znalazłam porad do takiej figury jak moja.. Jestem niziutka, mam zaledwie 154cm wzrostu.. Wydawałoby się że powinnam nosić np krótkie spódnice, żeby mnie wydłużyło.. Ale niestety to odpada, bo mam masywne uda i grube łydki.. Jednocześnie prowadzę taki tryb życia, że nie mogę 24h latać w szpilkach(co przy moim wzroście byłoby wskazane).. Tyłek mam w miarę mały.. Jeśli chodzi o górną część ciała, to mam mały biust i krótką szyję.. Z brzuchem nie jest źle, jest w miarę płaski.. Pomóżcie mi dobrać odpowiedni fason ubrań do mojej figury, chodzi mi głownie o fason spódnic, spodni.. Z góry dziękuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość empehetpe
po pierwsz to zaakcpetuj siebie i pomysz e nie ma co sie tak bardzo przejmowac niedoskonałosciami ciała... Bo wazniejsza jest dusza.. ja mam 175 cm i niby mogło by byc mi łatwiej ale mam masywne nogi i duza pupe...i małe cycki..hehe takz etez nie ejstesm ' zrównowazona' jelsi chcesz chodzic w spodnicach to to rób...trudno mi powiedziec cos o ich fasonie bo jednka najlpeiej by było zobaczyc twoja figure...wtedy to lepiej sobie wyobrazic..mas zniby mała pupe ale ciezki doł robia nogi.... Mysle jednak ze taki spodniczki do kolan lekko rozkloszowane ..w ksztalcie ltery A..(ale nie bardzo rozłozyte, i nie plisowane od samego apsa..tylko z takim pasem spłaszaczjacym brzuch porpostu by nie nadac ci jesczze wiekszej ciezkosci) do tego w stosnowanych kolorach mozesz nosic... do tego buciki na lekkim obcasie ( wcale nie musza byc szpilki! ) lub nawet balerinki ( a co tam- to twoje stopy i nogi i masz prawo do wygody a jak innym sie cos nie podoba to niech nie patrza!) tez by pasowały... a do tego jakas bardzij krzykliwa, wzorzytsa gora z marszeniami przy pusice lub dekoldem w serek by powiekszyc biust... wzorzyste bluzeczki ale w kolorach nawiazujacych do spodnicy odwrociłyby uwage od dolnych partii ciała... do tego fajna krótka fryzurka, jakies przyciagajace uwage kolczyki..i juz..:) a co do spodni to proste i jak najdluzsze..oczyiwscie nie tak by ci suzrały po ziemi...ale tuz nad nia... nie poiwnny byc za obcisłe po wyeksponuja uda..ani za lejące bo moga się w nich zatracic kształty...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość empehetpe
i pamietaj o cikeawych dodtakach...by wyduzyc szyje musisz stosowac dekoldy V , noisci długie naszyjniki...koszule , ktore sa rozpiete a nie przy samej szyji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlaOlo
Do Twojej figury najlepsze będa spódnice ołówkowe zachodzace na kolana oraz opięte na pupie i udach i rozchodzące się przy kolanach "babanówy". Jeśli chodzi o górę, to push-up, dekolt V i długie wisiory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mini84
witam a moze i mi coś poradzicie... równiez jestem bardzo niska ( 151 cm...) po ciązy ciężko wrócić poprzedniego rozmiaru a nie mam pojęcia jak dobrać ciuchy biust- 96 cm talia 78 biodra około 100 mam bardzo masywne uda i łydki, tylek też do najmneijszych nie należy... pomocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocotyniepowiesz
Witam ja mam dosłownie ogromny problem. Mam 167cm wzrostu w biuście 102!!! talia 78 biodra 98 Kompletnie niewiem co powinnam nocić żeby zmiejszyć górę. Do tego mam mało apetyczne boczki i chciałabym to jakos zatuszować ubraniami. Pomocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pluu
empehetpe- mam taka sama figureę ;] ( tylko nie mam "dużej dupy " a fajna ;p ) noszę : spodnie,nie koniecznie rurki bo nie mam zarabiscie chudych ud by je nosic < duzo dziewczyn je nosi z udami ... no>) proste, jeansowe, nie poszerzane na dole, do tego t-shirt ( albo sweterek dopasowany z lekkim deloldem albo dekolt w ksztalcie V) na t-shirt sweterek rozpięty przewaznie ;p lub bluza ( raczej dopasowana) i adidaski takie do kostki no i torba :) + jakieś dodatki. Wygodnie i ładnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×