Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lekarza szukam

DR IRYNA KOZICKA, GINEKOLOG - KTOS ZNA?

Polecane posty

Gość lekarza szukam

zastanawiam sie nad wyborem lekarza prowadzacego moja ciaze; znacie ta pania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upppppppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znam w znaczeniu ze bylam u niej na wizycie ze dwa razy w Centrum Medycznym Medicover na Ochocie w Wawie, nie prowadzi mojej ciaży, to bylo jeszcze przed- na rutynowych wizytach. Mialam bardzo dobre wrażenie po nich, mila i wydawała mi sie dobrą specjalistką..to takie moje odczucie, wiecej niestety nie moge powiedziec bo niewielkie to moje z nia doswiadczenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w 16 tc, skierowała mnie na wszystkie ważne badania, bardzo miła, wyjaśnia wątpliwości, jedyny mankament to to, że ma strasznie dużo pacjentek chyba bo zawsze wizyty mam opóźnione, przez co nie zawsze bada podczas wizyty. Nie wiem jak ze zwolnieniami, bo jeszcze nie brałam, ale zamierzam poprosić o tydzień, bo jestem strasznie zmęczona i nie czuję się przez to zbyt dobrze - ciągle boli mnie głowa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dor
hej, mi dr kozicka prowadzi coaze od poczatku i jestem bardzo zadowolona - teraz jestem w 32 tygodniu, mam zero powiklan, a Pani doktor kompetentna, mila, odpowiada na kazde pyatnie. Ja polecam. pzdr, i zycze wszytskiego dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×