Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

milagros85

*******************Zakladam swoj topik************************

Polecane posty

A co do wagi elektrycznej to ja mialam dwie(jedna juz sprzedalam) i one naprawde czasem swiruja w zaleznosci gdzie sie ja postawi to roznica moze byc nawet 1,5kg:( masakra:P Ja staram sie wazyz zawsze w jednym miejscu no i pilnowac trzeba czy bateria sie nie wyczerpuje:P Bo ostatnio jak bateria ledwo co chodzila to pokazalo mi 42kg:P:Pa potem 65 hehe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shilpa
Nie umiem się powstrzymać od codziennego ważenia... chyba tyle dobrze, że ważę się tylko raz ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja co tydzien sie waze i nie przed okresem ani w pierwszych dniach. Wage czy elektryczna czy zwykla zawsze stawiam w tym samym miejscu, dokladnie w tym samym co do centymetra. I waze sie rano po porannym sikaniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shilpa a napisz cos wiecej o tej herbacie La Karnita:)jaki ma wplyw??naparwde hamuje apetyt?:) no i czy ma wlasciwosci przeczyszczajace bo jesli tak to u mnie odpada od razu:P wlasnie wczoraj sie zastanawialam nad jej zakupem:P Mi chodzi glownie o to czy ma ona posmak herbaty pu erh?? bo nie znosze jej:P i smakuje raczej zilowo czy raczej owocowo?:) widzialam smak ananasowo-brzoskwiniowy w sumie niewiem czy sa wogole inne dostepne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shilpa
Nie powiem, żeby La Karnita miała jakieś cudowno-magiczne działanie, ale mi trochę pomaga :). W ogóle nie smakuje jak pu-erh i zdecydowanie nie przeczyszcza. Nawet ciężko powiedzieć żeby smakowała jak herbata... taki napój brzoskwiniowo-ananasowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shilpa
Trochę zabija uczucie głodu :)... I cudownie rozgrzewa rano :D Zawsze piję ją przed pójściem na aerobik :D Mam wrażenie, że daje takiego temperaturowego "kopa", że łatwiej jest sie rozgrzać. Podobny efekt dawały mi tabletki Therm Line, ale po nich było mi niedobrze i bolał mnie brzuch, po herbatce jest spoko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jeszcze jedno pytanko odnosnie herbatki;) Mianowicie czy jest ona słodka??dosladzana jakims aspartamem?czy raczej jak taka zwykla owocowa pod wzgledem slodkosci:P ja strasnzie nie lubie slodzonych herbat;) Uff wlasnie wrocilam z aerobiku;) nogi mnie wyjatkowo bola:P dziwne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shilpa
Herbatka nie jest słodka, ale słodkawa... pewnie przez dodatek dzikiej róży i aromaty. MI smakuje, choć wolę gorzkie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) U mnie nawet jako tako:) Na snaidanie szklanka mleka i musli z otrebami Na drugie zjadlam jogurt a na obiadek bedzie rybka:) Dzis kupie La Karnita i zobaczymy czy mi zasmakuje;) najwyzej tata wypije:P:P on lubi kazdy rodzaj herbaty:P heheh moze schudnie przy okazji:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uwielbiam La karnite. Za czasow biagania pilam ja rano i wieczorem, przed bieganiem. w miedzyczasie pilam czerwona, co z reszta czynie do dzis bo mi smakuje bardzo czerwona herbata. ale nie taka np cytrynowa, tylko zwykla czerwona. neiwiem czy pomaga - pije ja z przyzwyczajenia. Co do Karnity to dawala mi kopa, jak to wczesniej ktoras ujela. Polecam, bo jest jak dla mnie przepyszna Co poza tym? Leci. Zwazylam sie wczoraj kolo południa. Brak mi niecalych 2 kg od ostatniego wazenia, ktore bylo jakis tydz temu. Narazie nie wiem czy sie weselic - zwaze sie za tydzien. Tym przyjemnym akcentem pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shilpa
Trochę nawalam z dietą... wczoraj były chipsy i piwo, dzisiaj puchar lodowy+drinki+frytki, czyli typowy zestaw jak się wychodzi ze znajomymi na miasto :(. Mam nadzieję, że nie odbije się to drastycznie na wadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez porazka:( a jutro wybieram sie na miasto ze znajomymi rowniez:( Teraz jestem u mojego Luby i niewiem jak przez ten tydzien bedzie wygladac moja dieta bo bede gotowac a przeciez On je normalne obiady:( Kupilam wczoraj La Karnite i nawet zasmakowala mi:) Jak ma jakies wlasciwosci odchudzajace to moge sie poswiecic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milagros, mozecie jesc \"noramalnie\" ;) ale zdrowo. Ja np jak gotuje to robie piers z kurczaka duszona do tego warzywa gotowane - brokuly i kalafior. Do tego gotuje ryz plus jakis sosik i mam obiad - dla mnie piers z warzywami a dla mego kochanego dodaje ryz z sosem. Jak wszystko ladnie przemyslisz to zobaczysz, ze i chlopa nakarmisz az peknie (choc moj to potrafi duuuuuzo zjesc) i sama bedziesz zadowolona ze dobrze zjadlas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×