Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tewu

zabiegi thalgo

Polecane posty

Gość tewu

czy ktoś słyszał o zabiegach thalgo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadbana 40stka
bardzo dobre zabiegi kosmetyczne : na twarz albo na cialo; ze wzgledu na duza zawartosc alg odradza sie osobom z problemami tarczycowymi bez porozumienia sie z lekarzem. Codow nie ma i na pewno nie podzialaja jak chirurgia ale jako zabiegi pielegnacyjne czemu nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tewu
chodzi mi o zabiegi odchudzające thlaugo slim et sculpt po których (prawdopodobnie) po pierwszym już widać efekty, tak reklamuje salon kosmetyczny Alicja w olsztynie (czytałam na ich stronie) może ktoś ma jakieś doświadczenie w tym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pewno są drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cytuję z innego forum: W zeszłym roku miałam odłożone trochę kasy i zamarzyłam sobie zabiegi thalgo na cellulit z którym walcze od dawna i dietką i ćwiczeniami. Poszłam do salonu, zapytałam ile kosztuje seria zabiegów, wyszło około 1 000 zł i efekt mur beton. Oczywiście juz w trakcie zabiegów okazało się, ze muszę sie oczyszczac jakimiś gównianymi herbatkami z alg potem jesczse pic inne na cellulit. Wydałam na to łącznie 2 000 zł.Efektów zero. W tym roku w innym salonie kosemtycznym zobaczyłam, że sa zabiegi na Vipie. Poczytałam o nim w internecie i sie przekonałam. 45 min na tym urządzeniu daje efekt 7 godzin na siłowni. Chodze na siłkę 3 razy w tygoniu, efekty mam znikome ale jakieś mam. Skusiałam sie głupia. Zapłaciłam 800 zł za ten szajs i nico. Przyznaję sie jestem idiotką. Za swoją głupotę i lenistwo zapłaciłam 2 900 zł!!!!!!!!!! Nie dajcie sie tak złapac jak ja bo to nie działa! w przeciwnym wypadku Hollywood nie robiłoby sobie odsysania tłuszczu ani nie zatrudnialiby prywatnych trenerów fitness za kilka tysięcy dolców za godzine gimanstyki!!!!!!! głupia głupia głupia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje drugie ja
:-{

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niteczka74
zabieg oczyszczający twoją twarz z toksyn, ale to zabieg z alg. ponoć dobry, ale nie próbowałam.słyszłałam tylko o nim. znajoma co była w denique opowiadała. no i z tego, co wiem to każda cera wymaga trochę innego zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety bez względu na to jak cudowna będzie marka kosmetyczna takie zabiegi mogą poprawić jakość skóry, ale nie wyszczuplić. Mogą zredukować cellulit i lekko wysmuklić, ale jakoś szczególnie nie usuną one tkanki tłuszczowej z organizmu, a jedynie zredukują poziom wody w tkankach. Nie dajcie się naciągać i wierzyć w cuda. Nawet zabiegi takie jak endermologia was nie odchudzą. Trzeba skojarzyć kilka metod jak dieta (głównie chodzi o regularne posiłki w małych porcjach), regularne ćwiczenia (głównie aerobowe na spalanie tkanki tłuszczowej) i właśnie zabiegi modelujące ciało. Oczywiście są również bardziej inwazyjne metody jak lipoliza iniekcyjna, lipoliza ultradźwiękowa, lipoliza laserowa z liposukcją, liposukcja infradźwiękowa, tradycyjna liposukcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_Madzia
A próbowałaś tych zabiegów na wyszczuplenie? Ja słyszałam naprawdę dobre opinie na temat zabiegów wyszczuplających thalgo, a szczególnie tego - THALGOMINCE BODY WRAP TREATMENT – Intensywny zabieg wyszczuplająco-antycellulitowy - http://beautyandbio.pl/zabiegi-na-cialo/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RootGirl 23
Nie mam nadwagi, dokładnie wybieram to, co znajdzie się na moim talerzu, biegam i jeżdżę na rowerze, ale na moich nogach i tak jest cellulit. Sporo wydałam na kremy wyszczuplające, rolki masujące- i nic. Jakiś czas temu zdecydowałam się na zabieg endermologii. Byłam w szoku, skóra jest jędrniejsza i ładniejsza.Tutaj widać, jak wygląda zabieg: https://www.youtube.com/watch?v=ca88er0pdio . Sprawdziłam, to działa. Jeżeli też macie taki problem to nie wahajcie się ani chwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mother 23
Jestem normalnej postury, nie jem śmieciowego jedzenia, trochę ćwiczę, ale i tak mam cellulit. Stosowałam różne kremy wyszczuplające, domowe masażery- i nic. Postanowiłam zapisać się na zabieg endermologii. Jestem zaskoczona, skóra jest jędrniejsza i ładniejsza.Tutaj widać, jak wygląda zabieg: https://www.youtube.com/watch?v=ca88er0pdio Super efekty. Polecam wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirka 29
Jest takiportal http://depilacja24.pl/ i porównują tam wszystkie rodzaje depilacji. warto porównać co wychodzi taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×