Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

strasna stsyga

mam pytanko

Polecane posty

Nie nie nie i jeszcze raz nie, takie buty do Twojego wzrostu nie pasują :O jestes dla nich za niska, pozatym noga wyglada naprawde cięzko przy balerinkach czy innych płaskich butach, wybierz cos chocby na malym obcasiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o właśnie co można dopasowac do takich butów żeby się wydłużyc ;) ja wiem, że powinnam choc mały obcasik...:) ale tak mi się podobają że nie mogę no;) dzięki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podpisuje sie recami i nogami pod tym co napisala/ł *a ja jestem do niczego* krotka mini:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapięcia i ogólnie paseczki wokół kostki skracają nogi. może przed zakupem wybierz się do jakiegoś pobliskiego obuwniczego i przymierz kilka par podobnych butów właśnie tak zapinanych, by przekonać się jak będziesz wyglądała ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no włąśnie wiem, że już sam fakt chodzenia na płaskieej podeszwie przy moim wzroście wygląda nieciekawie, dlatego chciałam się dowiedziec, czy takie paski na kostce skrócą, je jeszcze bardziej ;) czyli co lepiej kupic bez pasków? bo jak mam chodzic w takich i wyglądac jak karzełek (nie obrażając ich :P )to chyba kupię sobie znowu zwykłe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie lepiej na obcasie
takie same słodkie pantofelki tylko na obcasie? widziałam, że podobne są w sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×