Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AWE

CZY W DRUGIEJ CIĄŻY PRĘDZEJ BRZUSZEK?

Polecane posty

Gość AWE

Czy to możliwe, że brzuszek w drugiej i kolejnej ciąży pojawia sie prędzej, bo jak dziś słyszałam "macica jest bardziej rozciągnięta i prędzej się brzuszek uwidacznia"? Jakie macie doświadczenia mamy dwójki lub więcej dzieci? Ja jestem w 2 ciąży w 2 miesiącu i jakoś mi tak dziwnie brzuszek wypycha, bo przecież w 8 tyg. nie było go u mnie w 1 ciązy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja bratowa jest w trzeciej ciąży i z każdą brzuszek pojawiał sie coraz wcześniej. może to dlatego, że mięśnie już coraz bardziej rozciągnięte i nie trzymają tak mocno, pewnie też z powodów o jakich piszesz. Może to żadna reguła, ale u niej tak było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AWE
Podnosze bo mi zależy! JAK BYŁO U WAS? NAPISZCIE PROSZĘ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AWE
Dzięki baderka:) Czekamy na resztę opinii, doświadczeń, spostrzeżeń:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też myślałam, że w 2 ciąży brzuch wyskoczy mi szybciej i będzie większy. Wyskoczył moze ze 2 tyg. wcześniej niż w 1 ciąży, ale całą drugą ciążę jest mniejszy niż na tym etapie w pierwszej ciąży. Może jest to związane z położeniem łozyska: w 12 ciąży na przedniej ścianie, w 2 ciąży na tylnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AWE
Dzięki:) Ja mam dziś znów wrażenie, że można juz po mnie poznać, że jestem w ciąży, a to dopiero 8 tydzień. Mam odczucie, że obojetnie jak wielki (lub mały) posiłek zjem, brzuch robi się większy i taki zostaje. Niesamowite to, bo przecież dzieciątko jest jeszcze maleńkie-najwyżej 2 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×