Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziewczyna123

6.02 WIELKI POST - Wielkie wyrzeczenie się słodyczy!! Kto ze mną??

Polecane posty

Zuczku ja sama sobie zazdroszczę tego wyjazdu hehe :P Myślałam, że w tym roku nie uda mi się nigdzie wyskoczyć w czasie wakacji, a tu taka niespodzianka :) Fajowo! Już nie mogę się doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze bedziemy musialy znowu pomyslec o dietce. Emenemsikowi babcia juz dogryza,to trzeba bedzie cos z tym zrobic. Ja juz w nic sie nie mieszcze,masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do morza tutaj to mam daleko,w Polsce jak mieszkalam to tylko jakies 100 km i tak za czesto nie jezdzilam a teraz kiedy ja morze zobacze,koszmar moze za 5 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuczku ja to samo :( wszystko ciasne... Nawet nie wiem, w co sie ubiorę na ten wyjazd. Mam fajną biała spódniczkę, którą dostałam od siostry, ale nie wiem, czy w nią się zmieszczę :O Porażka na całej linii!!! O rybaczkach, które mam, to już nawet nie wspomnę. Nawet nie ma szans, żeby się w nie wcisnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane u mnie o 20.40h bedzie lecial moj serial Twarza w twarz wiec duzo czasu nam nie zostalo.Bede musiala Was opuscic,bo uwielbiam Malaszynskiego.Dzisiaj mi sie nawet snil:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łooo matko, a jak przyjdzie mi się pokazać w stroju kąpielowym, to chyba wszyscy uciekną z plaży hehe... Będę cały czas pluskać się w wodzie... I już!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe Zuczku mi też się ostatnio śniło, że ukrywałam Ważkę w takim wielkim domu :) oglądam oczywiście ten serial. Pawełek jest booooski... Mmm... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie ten serial leci juz drugi raz. Nie moge sie doczekac drugiej czesci:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze co!!!!Osobisty odbior,o kurcze to bede musiala przyjechac do naszej ojczyzny hehe Szoda,ze Kajol nie ma.Nawet sie nie pozegnala:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margo a jutro bedziesz na kafe? Moze dziewczyny dzisiaj nas przeczytaja i jutro dolacza. Jakby co to tak jak dzisiaj czyli o 20h ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwiała, zwiała! Pewnie ukochany ją zabrał od kompa :P Zuczku ZAPRASZAM DO POLSKI! Ja już zmykam. Idę jeszcze zjeść kalafiorku. Papa... Ucałuj ode mnie Ważkę na ekranie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie że ja nigdy nie byłam nad bałtykiem?! Aż dziw bierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajol SMACZNEGO! oj Margo ale mi ochoty narobilas tym kalafiorkiem,dawno nie jadlam. Ja zaraz siadam przed TV. A Wazke ucaluje,nie ma sprawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem czy jutro będę bo pewnie wyjde na spacer z ukochanym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajolku to wstyd,ze nie bylas nad morzem. Sa wakacje,bierz chlopaka za fraki i na plaze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda! Fajnie sie pisze.Dawno juz tego nie robilysmy. Moze jutro bedzie padac deszcze to bedziesz prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×