Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziewczyna123

6.02 WIELKI POST - Wielkie wyrzeczenie się słodyczy!! Kto ze mną??

Polecane posty

Gość Sarenka25
Witajcie Dziewczynki :) Bardzo miło Was widzieć :) U mnie dietetycznie ok, udało mi się zobaczyć 49 na wadze. Nawet widziałam raz 48 ale potem trochę pizzy wieczorową porą i lipa. Jeszcze zobaczę to 48, bo mam motywację. Mam nowego faceta, nową pracę i przeprowadziłam się do Warszawy. Bardo podoba mi się to miasto i jak dobrze się wszystko ułoży to może tam zostanę :) Wielki buziak dla Was :* Miłego weekendu i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejciu Sarenciu (ale rym :D) gratuluje sukcesów kochana :* Też znalazłam nową miłość. Jestem szczęśliwa. Po raz pierwszy od 10 miesięcy. Wiesz, że w marcu zorientowałam się, że bym wtedy rodziła moje nienarodzone dziecko?? I znów miałam depresje. Ale Mój bardzo mi wtedy pomógł. Dziękuje za buziaczki. Dla Ciebie też :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarenka25
Kajolek, cieszę się, że wszystko wraca na właściwy tor. Mam nadzieję, ze uda Ci się zostawić przeszłość za sobą i patrzeć już tylko na to co przed Tobą, bo zasługujesz na wszystko, co najlepsze Kochana :) Trochę miłości zawsze w tym pomaga :) Informuj nas na bieżąco, jak się rozwija Twój nowy romansik :) Ostatnio mało mam czasu i mało dostępu na netu, więc będę zaglądać w miarę możliwości, ale jestem z Wami i trzymam kciuki :) :* :* :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak miło zobaczyć że ktoś pamieta! :) Sarenka, widzę duże zmiany i dobrze! :):) Kajolek u Ciebie też, fajnie ze się pomału układa, bedzie dobrze :) u mnie też nie najgorzej :) studia no i w koncu jakaś praca, a właściwie staz :) no i za granicę niestety a może stety nie jadę w tym roku :) całuję i czekam az coś naskrobiecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×