Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

carmenn75

porada-wakacje

Polecane posty

Z tego o sie przyglądałam na forum, często, czy coraz częściej porusza sie tu tematu spędzania wolnego czasu, urlopów, wycieczek, biur podróży, a mnie od jakiegoś czasu zaczyna interesować opcja wycieczki-modelu spędzania urlopu pod nazwą fly&drive, czy miał ktoś już z tym do czynienia, był, słyszał, może sie wypowiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O fly&drive jest ostatnio bardzo głośno i dużo osób o to pyta. Osobiście nie miałam jeszcze okazji skorzystać z takiej oferty,więc jedynie co mogę do podzielić się tym co sama wyczytam na różnych forach itp. Nie wiem jak jest z dostępnością fly&drive,bo chyba nie do wszystkich krajów są takie opcje.Więc jeśli masz coś konkretnego na oku to podaj więcej szczegółów. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie jeszcze nie mam kraju wybranego, ani niczego innego, chcialam uslyszec opinie, wrazenia, ew. przestrogi, dopiero jesli mnie to wstepnie zainteresuje to wtedy zaczne szukac czego ciekawego dla siebie, przeciez nie musi byc to mój wymarzony kraj, bo tam moge sobie poleciec za rok, a w tym np przeżyc przygode w nieznanym, wiec zacznijmy od tego czym jest fly&drive, jak to wyglada i czy jest fajnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fly&drive polega w skrócie na tym,że kupujemy bilety na samolot gdzieś tam gdzie chcemy polecieć,wysiadamy z samolotu i na parkingu (najczęściej są one przy lotniskach) lub w wypożyczalni aut odbieramy samochód i jedziemy sobie zwiedzać obraną przez nas trasą.Oczywiście noclegi w hotelach są również opłacone (powinniśmy dostać od naszego biura ich adresy) i tak jeździsz od hotelu do hotelu zwiedzając co tylko chcesz i ja chcesz.Największa atrakcją tego jest oczywiście to,że możesz jeździć trasą którą sama wybierzesz i nikt Ci niczego nie narzuca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale z tego co mowisz to wlasnie mam narzucony nocleg, jego miejsce, a czy nie mozna tego typu wycieczki miec bez zaklepanych noclegów? dzis rynek turystyki jest tak rozwiniety ze nocleg znajde zawsze, chocby w agroturystyce, wiec taki pakiecik przeloty samolotem i wypozyczenie auta czy sa dostepne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Funfortas
Hmm mi się wydawało zawsze że taka opcja F 7 D jest dostępna zarówno po przylocie /odrębnie poza wycieczką/ jak i w jej cenie. To jak to jest do końca z tym??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Funfortas
fly&drive, jak to wyglada i czy jest fajnie? -- no masz przede wszystkim możliwość własnego zaplanowania danej wycieczki bo to w twoim interesie będzie leżało to czy zwiedzisz to co sie ci podoba czy np będziesz tam godzinę czy trzy etc. Także masz czas na fotografowanie, zwiedzanie do woli i nie patrzysz na turystów z zegarkiem w ręku, że czegoś nie zdążysz bo trzyma cię okr. czas wycieczki . Tak to mniej więcej wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
funfortas Hmm mi się wydawało zawsze że taka opcja F 7 D jest dostępna zarówno po przylocie /odrębnie poza wycieczką/ jak i w jej cenie. To jak to jest do końca z tym?? nie rozumiem, wybacz ale nie kumam tego sposobu rozumowania, co znacz ze to fly/driva jest dostepne po przylocie jak i w jej cenie??? wyjasnij , prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a fly&drive - wycieczki tego typu są mozliwe w jakich krajach europejskich, co jest dostepne dla polaków? skandynawia, rosja, balkany, grecja francja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz F.
funfortas Hmm mi się wydawało zawsze że taka opcja F 7 D jest dostępna zarówno po przylocie /odrębnie poza wycieczką/ jak i w jej cenie. To jak to jest do końca z tym?? nie rozumiem, wybacz ale nie kumam tego sposobu rozumowania, co znacz ze to fly/driva jest dostepne po przylocie jak i w jej cenie??? -==-=-=-=- Pewnie chodziło mu o sytuację kiedy to przylatujemy na miejsce (wykupilismy wczesniej wycieczke) i jest sytuacja A : mozemy skorzystać z opcji fly & drive (poza wycieczką) oraz syt. B kiedy to nie lecimy na wycieczkę tylko do konkretnego kraju, tam wykupujemy sobie nocleg i korzystamy z fly & drive i syt C. kiedy to fly & drive jest wliczone już w cenę wycieczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz F.
carmenn75 (carmenn75@wp.pl) a fly&drive - wycieczki tego typu są mozliwe w jakich krajach europejskich, co jest dostepne dla polaków? skandynawia, rosja, balkany, grecja francja? -=-=-=-= W sumie jakby była dostępna Skandynawia czy Bałkany to czemu nie spróbować!:) Aczkolwiek nie widziałem nic póki co z dostępnych w ofertach- a szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz F.
no masz przede wszystkim możliwość własnego zaplanowania danej wycieczki bo to w twoim interesie będzie leżało to czy zwiedzisz to co sie ci podoba czy np będziesz tam godzinę czy trzy etc. Także masz czas na fotografowanie, zwiedzanie do woli i nie patrzysz na turystów z zegarkiem w ręku, że czegoś nie zdążysz bo trzyma cię okr. czas wycieczki . Tak to mniej więcej wygląda. -=-=-= Fajna opcja generalnie nie liczy nikt Ci czasu z zegarkiem w ręku jak piszesz. Sam stanowisz dla siebie wyznacznik czasu- dobre dla kogoś kto potem lubi przeglądać 1000 zdjęć z miejsc, w których był a jest tak jak piszesz- ma się OGROM czasu na robienie takowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz F.
no masz przede wszystkim możliwość własnego zaplanowania danej wycieczki bo to w twoim interesie będzie leżało to czy zwiedzisz to co sie ci podoba czy np będziesz tam godzinę czy trzy etc. Także masz czas na fotografowanie, zwiedzanie do woli i nie patrzysz na turystów z zegarkiem w ręku, że czegoś nie zdążysz bo trzyma cię okr. czas wycieczki . Tak to mniej więcej wygląda. -=-=-= Fajna opcja generalnie nie liczy nikt Ci czasu z zegarkiem w ręku jak piszesz. Sam stanowisz dla siebie wyznacznik czasu- dobre dla kogoś kto potem lubi przeglądać 1000 zdjęć z miejsc, w których był a jest tak jak piszesz- ma się OGROM czasu na robienie takowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie jakby była dostępna Skandynawia czy Bałkany to czemu nie spróbować! Aczkolwiek nie widziałem nic póki co z dostępnych w ofertach- a szkoda. ---------------------------------------- no ok, a jakie oferty widziales, jakie kraje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jest ktos tu na forum kto byl na tego typie imprezie (mowie o fly&drive) i moze sie podzielic ze mna wrazeniami?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xynthir
A cóż tu powiedzieć można w skrócie: - lecisz do kraju jakiegoś (po uprzednim wykupieniu wycieczki, o którą pytasz) - dostajesz auto- na jakiś czas własne - podróżujesz po kraju autkiem przez okres 1 tygodnia, ubezpieczony itp - otrzymujesz kwaterunek oraz bezpłatny parking - zwiedzasz, zwiedzasz i jeszcze raz zwiedzasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle to rozumiem, chodzilo mi raczej o sprawdzone wrazenia, osob ktore byly na takiej imprezie, przezyly to i mogą sie podzielić czyms, przezyciami, a nie iloscia zrobionych zdjec, wiesz, taki wewnetrzne odczucia, przemeczenie, stres....sama nie wiem, wiec pytam?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość godbaymylove
czyli znajomi juz kilka dobrych lat lataja z ta samą firma-a gdzie jesli mozna spytac już byli? chcialabym poznac zakres mozliwosci itp - póki co brałem tylko i wyłącznie ofertę wycieczkową- a właściwie przeglądałem z dziewczyną szereg ofert zawartych tam dot. głównie noclegów poza Polską. Całokształt - dość dobra ocena w moich oczach i co najważniejsze "robią update strony dość częśto= także nie spotka nas przykra sytuacja, że czegoś będziemy poszukiwać przez następny wolny czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość godbaymylove
co do porad na wakacje wg. mnie lepiej przyoszczędzić a wybrać się chodźby nawet na: Mauritius bądź do Maroko;) Ew. jechać do któregoś z państw takich jak Egipt czy też Grecja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefanekkk
godbaymylove ale o jakiej firmie mówisz bo albo sie troche zgubiłem albo to wyrwane z kontekstu jest?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość godbaymylove
Nie o konkretnej firmie, raczej o ofercie jakiejś ciekawej, taniej i z dużą ilością profitów dla klienta. Ale takich ofert niestety nie jest aż tak dużo. Jednak od czego ma się te dwie ręce? Szukać, szukać moi mili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość godbaymylove
albo to wyrwane z kontekstu jest?! ~ generalnie nie chce niczego reklamować w tym miejscu. Chodzi bardziej w tym miejscu o sam fakt, że mają tanio a pieniądze ci nie przepadną. Jak ktoś wie o czym piszę to niedługo mu zajmie znalezienie tej firmy- póki co jak mówię, kwestia kluczowa to : dobra oferta, skierowana na różne grupy wiekowe decyduje w ostateczności na wyboru;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
carmenn75 - nie znam się na fly&drive, ale co byś powiedziała na tramping? mała ilość osób, bałkany i skandynawia są (oraz wiele innych), zwiedzanie ciekawych miejsc (niekoniecznie tych super popularnych oraz możliwość modyfikowania tras? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarek 5
Rób prawko bo ceny idą w góre www.obozmotoryzacyjny.boo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hellishbloodystorm a czy my sie rożniły od siebie te dwie opcje - fly&drive i tramping? bo chyba trudno przemierzyc calą skandynawie w tydzien-dwa na piechote?-o to Ci chodziło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Synthia
Co forum to w temacie o tym pośredniku. Czy naprawdę jest on tak uznawany w otoczeniu osób, które podróżują sobie po świecie służbowo oraz w celach rekreacyjnych??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyyy
chyba ilosc wypowiedzi zadowolonych ludzi swiadczy pozytywnie o nich, co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuziaaaaa
duza ilosc wypowiedzi, niekoniecznie pozytywnych swiadczy o 'uzywaniu' tego rodzaju firm, mysle ze w dobie zabiegania jest to poprostu wygodne usiasc wieczorem przed monitorem i przegladac zamiast biegac w porze lunchu po miescie do biura podrozy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×