Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka..jedna..

smutek z powodu ciazy

Polecane posty

Gość taka..jedna..

dziewczyny mam dola :( juz zbieram sie i zbieram, musze z kims o tym pogadac :( jestem w drugiej calkowicie nie planowanej ciazy to juz 4 miesiac a ja caly czas czuje sie jakby spotkala mnie jakas choroba a nie dar od Boga pierwsze dziecko bylo zaplanowane, wystarane pol roku, wszystko przygotowane tak samo mialo byc z drogim, planowalismy budowe w tym roku, staranka owszem ale dopiero po lecie, juz mielismy w planach wyjazd nad morze i w gory a teraz wszystko runelo, czuje sie taka...oszukana ciesze sie z tej ciazy-czasami, ale czesciej lapie sie na myslach ze planuje co zrobie jakby tej ciazy nie bylo... wiem ze krzywdze tym siebie i dziecko, ale nie mam na to wplywu... moje pierwsze dziecko zaraz skonczy 2 lata, a ja nie potrafie sie z niczego cieszyc coraz czesciej wybucham agresja i placzem nie mam z kim o tym pogadac wiec tu wylewam zale... przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka..jedna..
przepraszam za bledy to ze zdenerwowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karizma
Stało sie i tego nie odwrócisz. Był sex a kazdy sex to kolejne potencjalne dziecko.Przeciez wiedziłąs o tym.Pigułki zwiaodły czy jak? Musisz sie pogodizc i pokochac to dziecko, ono wszystko odczuwa. Masz juz dziecko ,męza czyli sie kochacie razem sobie poradzicie.Najwazniejsze zebys zaakceptowała to dziecko.Bo jest Twoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja to w ogóle
nie planowałam i zaszłam, stosowałam pigułki PO i teraz mam kochana dzidzię, a wtedy to był dla mnie koniec swiata... głowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja to w ogóle
tez miałam załatwiony wyjazd na narty, owszem pojechałam ale tylko patrzyłam na innych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw sie bedzie dobrze. bedziesz wspaniala matka, juz jestes!!! mi tez wpadka przyslonila wszystko, koniec zabaw, lazenia gdzies na balety, wracania o ktorej sie chce, koniec z praca (zagrozona ciaza), beztroskiego zycia itd.... nie popracowalam dlugo nawet, ledwo studia skonczylam, a teraz to nie moge sie doczekac i pewnie tez tak bedziesz miala juz niedlugo. wiem jedno ze na pewno po tej niuni sie lepiej zabezpiecze i na dluzej bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka..jedna..
tak samo jak poprzednim razem nie zabezpieczalismy sie i nie zaszlam wtedy kiedy nie chcialam teraz liczylam dni, obserowalam sluz jak zawsze, do tego w telefonie mam ustawione dni w ktorych nie moge sie kochac z mezem, jest tam dosyc duzo tych dni i zawsze tego przestrzegalam,zawsze owulacja pokrywala mi sie z tym co pokazywal telefn, czulam w tym samym dniu bol, mialam sluz itp na poczatku cyklu bylam troche przeziebiona i mimo ze kochalismy sie zaledwie 3x stosunek niepelny , w dniu w ktorym sluz byl nie plodny ,to jak widac zaszlam dla mnie to byl szok, kiedy zrobilam test niby planowalismy drugie dziecko, ale czuje sie taka oszukana, jestem niesprawiedliwa bo chcialam zeby bylo tylko tak jak ja chce , wiem ze to glupie myslenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka..jedna..
dziekuje za pocieszenie lepiej mi jak moglam sie komus wygadac z mezem nie moge teraz o tym szczerze porozmawiac, on bardzo chcial miec 2 dziecko, bardzo sie ucieszyl ale ja nie potrafie do dzis, do tego stopnia ze nie kochalismy sie od dnia w ktorym dowiedzialam sie o ciazy jestem okropna, chyba powinnam pojsc do specjalisty z tym :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz wielkie szczescie ze jestes w ciązy ze bedziesz miala drugie dzieciątko :) Ja strasznie boje sie byc w ciazy , dwa razy poronilam ateraz nie wiem jak bedzie ... mam nadzieje ze dobrze , ciesz sie tym stanem , dziekuj Bogu że mozesz byc matką, ze mozesz byc w ciazy cieszyc sie tym wszystkim, ja bede tylko czula strach czy wszystko ok jak bede w ciazy, gratuluje ci i zycze powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana to normalne obiawy ciąży-wachania nastrojów i głupie myśli. nie martw się bedzie ok. wiesz może tylko postaraj sięczęściej poświecić czas samej sobie!odpręż się ipomyśl ze dałaś początek dziecku i obawy miną...wakacje wyjazdy jeszcze bedą więc głowa do góry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×