Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość namorar

co mi jest ?

Polecane posty

Gość namorar

mianowicie chodzi o to ze mi sie piersi powiekszyły raczej wykluczam ciaze biore tabletki, ponad rok steridin30 a od okolo 22 grudnia Microgynon z tym ze brałam okres dostałam normalnie, pierwszy i drugi z tym ze ten drugi bolesny, a nigdy nie miewałam takich, w dodatku zawsze dostaje tego samego dnia miesiaca a teraz dotałam o dzien pozniej, dzis zaczynam nowe opakowanie tabletek i wciaz mam okres, a zwsze konczy mi sie a na nastepny dzien po @ bbrałam tabletki czy w czyms tego tkwi przyczyna wiekszych piersi od okolo miesiaca sa inne, nabrzmiale, nie az tak mocno ale jak dotykam czuje ze sa "twardziejsze" niz zwykle czy wiecie co mogło to spowodowac, jesli tak, prosze o odpowiedz z gory dziekuje za odpowiedz 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi sie ze to jest reakcja na branie tabletek anty, czesto sie zdarza ze wystepuja takie objawy jak bole piersi, powiekszenie piersi, wzdecia bole brzucha, ja biore np novynete i po jakims czasie brania zaczely mnie bolec piersi i nawet mi urosly:) wiec moim zdaniem to jest reakcja na tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość namorar
generalnie, jest napisane ze moze cos takiego wystapic ale w maju beda 2 lata jak biore tabletki i dopiero teraz cokolwiek zauwazyłam, pierw sie bałam ze to ciaza, ale 1@ dostałam, 2@ dostałam wiec ciaze wykluczam, moze dlatego ze w stresie zyje, matrwiłam sie ze jestem w ciazy ze az mi sie wszsytko powiekszyło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mie wiem
nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×