Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kuku

hmmm, a może jednak???

Polecane posty

Cześć Wam wszystkim! :) W 99% mam cykle 28 dniowe. Ostatnio działaliśmy z mężem bez zabezpieczenia w 16 dniu cyklu. Teraz bola mnie piersi, jestem senna (ostatnie 2-3 dni spię popoludniami po 1-1,5 godz) i pobolewa mnie brzuch jak przed okresem,a okres mam dostać dopiero w poniedziałek 11 lutego. Jak myslicie? Czy te objawy mogą ściadczyć o czymś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ile moze byc jeszcze takich topikow?? tak te objawy moga swiadczyc o ciazy ale nie koniecznie zrob test, idz do ginekologa i nie zakladaj wiecej takich topikow - nikt tu Ci nie jest w stanie stwierdzic czy na pewno jestes w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio dzialalismy 9dc ale nic z tego nie wynikło. może teraz 16 dc bedzie bardziej trafny ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m a d z, ale chyba po to jest takie forum żeby pogadac o takich sprawach, czy nie? Myslalam ze ta tym forum dyskusja bedzie bardziej przyjemna, no coz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn specjalnie z mezem sie nie staramy :) co bedzie to bedzie , nie robie zadnych testów owulacyjnych ani nie mierze temp. Nawet bym na to teraz nie wpadła ale rozmawialam z kolezanka i to ona podsunęła mi ta mysl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ze zrobieniem testu lepiej czekac np 1 dzien po oczekiwanym terminem okresu (wtorek) czy mogłabym go juz zrobic np w niedziele? (wtedy nie musialabym sie spieszyc rano)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×