Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cierpiaca mamamamaa

bardzo prosze o pomoc

Polecane posty

Gość cierpiaca mamamamaa

drogie mamy moze ktoras mi doradzi. moja zorka 4,5 roku ciagle choruje na zapalenie tchawicy i gardla. tylko ze nie ma przy tym goraczki tylko sam katar i gesta wydzieline ktorej nie moze odkrztusic. w nocy wymiotuje ta flegma. od 3 miesiecy jest ciagle to samo 2 dni zdrowa i caly czas chora. zadne leki nie dzialaj. prosze o pomoc czy ktoras z was tez tak miala bo ja juz nie wiem jak jej pomoc i lekarz tez juz nie wie. moze zrobie jej wymaz z gardla?? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cierpiaca mamamamaa
nikt mi nie odpowie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cierpiaca mamamamaa - moja corka w zeszlym roku 2 razy wyladowala w szpitalu na zapalenie pluc.W ciagu paru godzin od przeziebienia rozwinelo sie zapalenie oskrzeli a doslownie w ciagu paru kolejnych godz.pluca:(Mieszkalismy wtedy w blikowca na parterze metr od parkingu.W kwietniu ub.sprzedalismy mieszkanie teraz mieszkamy blisko jeziora daleko od parkungow i ulic i wyobraz sobie ze corka od roku nie miala nawet katarku!w szoku jestem:)Porozgladaj sie wokol moze cos w jej naturalnym srodowisku jej szkodzi???na pewno powinnas zrobic jej wymaz i dobrzeby bylo wyjechac na min 2 tyg.nad morze zeby jodu sie nawdychala??choc wiem ze nie zawsze jest to mozliwe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do matki
Koniecznie zrób jej wymaz z gardła! To da diagnoze na prawidłowe leki, nie zwlekaj z tym. W miarę możliwosci zmiana klimatu jest wskazana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cierpiaca mamamamaa
dziekuje mantodea za odpowiedz. moja corka chodzi do przedszkola i to tam wszystko sie zaczelo. idzie na 2 dni , nie chodzi 2 tygodnie i tak w kolko jak tylko pojdzie to zaraz jet chora i zawsze to samo. nigdy nic nie ma ani na oskrzelach ani na plucach bylam nawet kiedys 2 razy na pogotowiu bo nie moglam zniesc jak sie dusi ta flegma i kaszel trwal bez przerwy . lekarz powiedzial ze to zapalenie tchawicy i tak jest w kolko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cierpiaca mamamamaa
a ten wymaz z gardla to jakis ogolny wystarczy czy na jakies konkretne bakterie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cierpiaca mamamamaa - moja corka tez zaczela chorowac jak poszla do cholernego przedszkola!!!a jak poszla do 1 klasy to juz w ogole TRAGEDIA!tydzien chodzenia-2 tygodnie lezenia:(Bidulka nawet w lato chorowala.Bylismy nad morzem ale to nie wiele pomoglo.Dopiero jak zmienilismy zamieszkanie to zero przeziebien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cierpiaca mamamamaa - mnie jak robili wymaz z gardla to na wszystko.Dostaniesz taka liste wynikow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do matki
Kochana, z takim poważnym problemem to naprawde do lekarza a nie do nas. Lekarz Ci powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cierpiaca mamamamaa
wlasnie problem w tym ze zaden lekarz nie wie jak jej pomoc ani pediatra ani lekarka na pogotowiu ani pulmunolog. sama wpadlam na pomysl ze jej zrobie wyaz z gardla bo widze ze nie moge trafic na zadnego kompetentnego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do matki - przeciez wyraznie napisala ze obchodzila juz lekarzy lacznie z pogotowiem.Czytaj uwaznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cierpiaca mamamamaa - moze warto poswiecic kase i isc gdzies prywatnie?do jakiegos na prawde dobrego pediatry????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cierpiaca mamamamaa
wlsnie musze poszukac. dziekuje za pomoc powiedz mi jeszcze ile kosztuje taki wymaz i gdzie go moge zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cierpiaca mamamamaa - oj tego to juz ci nie napisze bo po prostu nie pamietam:(Mialam skierowanie od lekarza ogolnego a placilam chyba grosze ale to na prawde dawno temu bylo i nie chce cie w blad wprowadzac.Szukaj jak najszybciej prywatnego lekarza bo ci sie dziecko wykonczy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cierpiaca mamamamaa
dzieki za pomoc a teraz zmykam bo ide z nia do przychodni. pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomogę wam
Mamo - a ja ci poradzę - zrób badania na pasożyty, lamblie i drożdżaki. Często objawy wygladające jak choroba górnych dróg oddechowych są wywolywane wlaśnie przez pasożyty. I te badania trzeba powtarzać - bo za pierwszym razem mogą nie wykazać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×