Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość spoznia mi sie

doradzcie doswiadczone dziewczyny...

Polecane posty

Gość spoznia mi sie

okres juz 3 dni a test niczego nie wykzuje...Wczoraj kochajac sie z moim facetem zauwazylismy po stosunku troszke krwi, ale malo...tak jakby krew byla gdzies bardzo gleboko i dopiero penetracja ja ukazala, bo normalnie na bieliznie nie ma nic...co robic???Czy to moze byc ciaza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doradzcie cos prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie znasz adresu do ginekologa
że pytasz się na forum?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoznia mi sie
znam i jestem zapisana, ale musze czekac 2 tygodnie!! Boze, myslalam, ze ktos mi cos podpowie, ale jak zwykle tylko zlosliwe i wredne komentarze :-?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoznia mi sie - ale na co ty liczysz????ze przez monitor podamy ci test ciazowy???ze rtg w oczach mamy???masz 12 lat ze nie wiesz co sie robi w takiej sytuacji???:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 dni to jeszcze nie tragedia i nie ma powodów do paniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi sie czasem 3 tygodnie
spoznia ;) Co to jest 3 dni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez paniki
3 dni to jeszcze nie powód żeby się denerwować. Zaznaczam że nie jestem lekarzem, ale mi się to też zdarza opóźnić nawet ostatnio do dziewięciu dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoznia mi sie
Moze zle sie wyrazilam. Chodzi mi o to czy mozliwa jest ciaza skoro zauwazylismy wczoraj krew, ktorej normalnie na bieliznie nie widac. O to mi chodzi. Czy ktoras z was tak miala? Po co te komentarze "masz 12 lat"? Jak nie podoba ci sie ten topik i uwazasz go za glupi to po prostu tu nie wchodzi, a nie wyladowujesz tu swoje frustracje. Pytam, bo nie mam pojecia jak to wyglada!! Czy to takie trudne do zrozumienia????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwsze czy kochałaś się bez zabezpieczenia? jesli nie, to nie ma co panikowac ;) sama krew nie jeste objawem ciąży, spokojnei :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoznia mi sie
Zamiast sie wymadrzac naucz sie lepiej czytac ze zrozumieniem. CHyba wyraznie napisalam, ze test robilam, a do ginekologa ide za 2 tygodnie. Pytanie kieruje do doswiadczonych dziewczyn, ktore mialy ewentualne jakby miesiaczne krwawienia w poczatkach ciazy, a nie normalny "okres". Rozumiesz teraz czy dalej mam ci wyjasniac????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoznia mi sie
Po pierwsze tak, kochalam sie bez zabezpieczenia, ale wedlug kalendarzyka (taak...kalendarzyka...haha :) :) podczs dni nieplodnych. Po drugie, nie panikuje, a zastanawiam sie, bo wcale bym sie nie zmartwila gdybym byla w ciazy :) i wlasnie dlatego tak mnie to ciekawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślałam, że raczej boisz się ciąży no ale ok :) proponuję zrobić betę, tego samego dnia albo następnego będziesz znała wynik, a jak zrobisz po kolejnym tygodniu będziesz juz miała praktycznie 100% pewność ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoznia mi sie
Dzieki Moonisia, tak zrobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niektóre testy w tak wczesnym okresie nic nie wykazują. Najlepiej zrobić betę tak jak już ktoś radził, albo ewentualnie powtórzyć test za kilka dni gdy miesiączka nie nadejdzie. A na razie nie ma powodów do paniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za każdym razem jak się pisze o ginekologu to wizyta jest na za dwa tygodnie albo i więcej. brakło tabletek a ginekolog wyjechał na urlop. matko a co to afryka ze ginekogodzy co 300km są rozmieszczeni?? ja sie umawiam na wizyty najdalej za dwa dni...a czasem nawet następnego dnia mogę liczyć na wizyt ę:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kosia1 a prywatnie czy państwowo?? Bo widzisz z tym jest ogromna różnica...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak się jest w nagłej potrzebie to się nie załuje na lekarzy państwowych tylko się idzie prywatnie. nie przelewa mi się nie mam kokosów, ale na zdrowiu nie oszczędzam... z resztą jak chodziłam państwowo też długo nie czekałam... wystarczy potrafić rozmawiać z ludźmi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoznia mi sie
Kosia, ja pisalam o ginekologu panstwowym, wiec nie krzycz tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoznia mi sie
Tak Kosia, a y na pewni potrafisz z ludzmi rozmawiac...:) Nie jestem w tak naglej potrzebie zeby od razu leciec musiec leciec do lekarza! CHyba sama to rozumiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sie dzwoni i się mówi ze wyniknęła nagla sytuacja, i nie wiesz co zrobić...albo na potrzebę chwili szuka sie innego lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, a pójdzie do lekarza i powie, że ta nagła sytuacja to spóźniający się o 3 dni okres...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta krew wewnatrz to oznaka ze niedlugo bedziesz miala okres, dziewczyna sie spoznia czasem po tydzien i to jest normalne PS. zeby nie miec wiecej takich problemow bierz tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt tu nie oczekuje cudu, dziewczyna się tylko pyta bo nie wie...poza tym chyba sama przyznasz, że 3 dni to jeszcze nie tragedia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 dni to jeszcze nie tragedia i nie ma powodów do paniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×