Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

xyzed

Ha! A gdzie te kobiety ,

Polecane posty

tak... a mnie mówi zebym czekala ...:O jak Penelopa :O:O:O pewnie się zdążę zestarzeć i wyschnę jak sucharek jakiś :o ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz rozumiem , że to topik stałej paczki i nie toleruje sie tu nowych wpisów. xyzed- ja właśnie byłam tylko ciekawa po czym poznajesz wirtualnie , że kobieta jest kobieca... ale nie musisz już mi odpowiadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mogę dać wcześniej wolne ale cóż skoro Ona w ogóle wolnego nie chce;) :D:D:D .kala -> proszę oto powtórka :) 04.2008] 13:10 xyzed Joletka-> każdy facet będzie miał własną subiektywną definicję kobiecości bo każdemu inny typ kobiety może odpowiadać.Ja także dokonuję takiej subiektywnej oceny i napewno nie uwierzę w to ,że jesteś kobieca tylko na podstawie Twojego stwierdzenia Nie na darmo się mówi ,że : " Każda potwora znajdzie swego amatora"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joletka czy ktoś Cię tu obraził???? Nie przypominam sobie ale nic na siłę zawsze możesz założyć swój temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietka z Mazur :D:D:D:D:D:D czyli oczywiście uważasz się za super kobiecą??? :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Iksiku nie chce bo jej nie przedkładasz należycie plusów ;) No ..proszeeeeeeeeeeeee.....niech odwiedzi ten jeden topik ... no jeden tylko 😭 Joletka..zawsze słyszałam że ja "stara dupa" jestem ale nic juz sie przyzwycziłam:classic_cool: . Nie marudaj a wracaj do nas ;) 🌻 poszukiwana nowa krew ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blodni musimy sie tego dowiedzieć i potem sami tego użyjemy ;) W Twoim przypadku też na S;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×