Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

xyzed

Ha! A gdzie te kobiety ,

Polecane posty

:) no właśnie gdzie??? Bo to ,że są to ja wiem:D:D:D i nawet na kafe taką poznałem:) Osobiście :) Pesteczka obrażalska:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha i chyba domyślam się kto :D:D:D:D:D O nie,nic z tego,niech sobie szlocha:D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ja też mam uczucia i dlatego uciekam:) To miłe,że ktoś mnie pamięta i do tego wspomina:) 👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha :) ale w narcyzm i tak nie wpadnę:D:D:D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłość internetowa
Iksie !!!!!!! :):):):):):) 👄👄👄👄👄👄👄 jestem,jestem,jestem cała Twoja i proszę daj mi szansę.PROSZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło kurna :o chyba przyjdzie mi jednak udać się na krucjatę :( Miejta się ludziska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a_dusia
prawdziwe kobiety są ale....tylko dla prawdziwych mężczyzn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha...widzę XY,, że Miłość Internetowa Cię szukała gdzie tylko mogła.... i znalazła.... nono.... co Ty jej zrobiłes że tak się Biedulka zakochała ? :P:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D nic nie zrobiłem i bardzo dobrze,bo gdybym zrobił,to była by chyba jeszcze bardziej stuknieta na moim punkcie niż jest:D:D:D:D:D A tak,to meil zmieniony,nr gg także i jest prawie święty spokój:D:D:D:D:D:D :classic_cool: Pozdro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiecość jest zawsze poszukiwana i bardzo mile widziana :classic_cool: Hmmm???? Ale dzięki za pozdrowionka i także pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak Ci kobieta napisze tu , że jest kobieca to uwierzysz??? Ja jestem bardzo kobieca i co? Wierzysz? Czy potrafisz to jakoś ocenić wirtualnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc 🖐️ X pochwal sie koledze przy dobrym trunku ile kobiecych kobiet znalazłes;) Kotek kici kici ,Pesteczka 🖐️ Joletka jeśli kobiecość kojarzy sie Tobie tylko z wygladem to sadze ze sie mylisz.. Słowa też wiele mówią o osobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×