Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

xyzed

Ha! A gdzie te kobiety ,

Polecane posty

Cześć wszystkim ...modliłam sie cała niedziele ;) Kobieto :)🖐️ Pomorzanko :)🖐️ Pesteczko :)🖐️ Iksik :)🖐️ to jakie sa kryteria ? jak trzeba bedzie zdać egzamin ze znajomości posługiwania sie wędka to ja podziękuje :D:D:D:D:P Szczupła :) Godzinki zakończ i chodz do nas;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D lubię poniedziałki w związku z poniższo-powyższym jako czuły na kobiece cierpienia serwuję masażyk DARMOWY przez cały tydzień i nawet Zwyczajnej nie odmówię :D:D:D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) ja tylko na chwilę ...zaraz wychodzę z domu ;) Iksik....co to znaczy DARMOWY :O czyli ja miałam zapłacić za masaż ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eee Koteczku :(Na to nie liczę 😭 Za stara jestem dla Iksusia. No,ale czasem zaserwuje mi masazyk na moje stare ciałko, a to już jakiś luksus :D Trzeba sięi tym cieszyć i docenićserce Iksusia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanko :D Cięzkomi powiedzieć:D Ja jestem przed sześdziesiątką i Iksuś mnie juz skreślił 😭 Mówi, że po co ma się wysilać skoro skleroza i tak nie pozwoli mi zapamiętać tego co on ze mna zrobi :D Więc ja nie mam szans 😭 Zależy ile Ty masz lat? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanko :D:Dnie spodziewam się :D jeszcze w błogosławionym stanie nie jestem uf...;) Napisałaby co i jak u Ciebie;) Niezwyczajna kobieto ;) nie płacz ;0 nie szlochaj widac jak na dłoni że wygrana masz w rece :D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietko , jestem "50" ( ale dobrze zakonserwowaną :P ) .Początki sklerozy już za mną ale upojne chwile z Iksikiem na pewno zapamiętam ;) - tak dawno już ich nie miałam 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×