Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

xyzed

Ha! A gdzie te kobiety ,

Polecane posty

Pajoonk ale i tak wychodzi na brak :D Ja biorę się za ratowanie pesteczki i liczę ,że pomożesz mi w ratowaniu pozostałych pań:D Którą wybierasz na początek?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z literówkami też :O:D Pajączku - w tym zaawansownym wieku to już o tak przyziemnych sprawach jak seks się nie myśli ;) Teraz to tylko maści , żele , tabletki na topie :P:P:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwyczajna kobieta -> no to już super KIT :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
X Pesteczka tylko chce sie ratować:D reszta jak widzisz w pełni zadowolona :classic_cool: wiec co ja bede na siłe brał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iksik :D:D:D:D:D ale mnie ubawiles hahahaha.... dzieki że mnie uratujesz Ty mój rycerzu :D:D:D:D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajoonczku - ja do końca nie mogę się jeszcze zdecydować :P ... Co prawda panowie dali mi ostatnio nieżle popalic , ale jeszcze mimo wszystko w nich wierzę :P :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pesteczko dla Ciebie prawie wszystko 👄🌻 Zwyczajna zadowolonych się nie ratuje:P Zadowolonych najpierw trzeba zdołować i ściągnąć brutalnie i z hukiem na ziemię :P :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaa Kicia no tak my dwie ciągle takie jesteśmy oblegane :D :D :D Mówie że się nie da 😭- nawet mój wątpliwy urok osobisty nie pomoże ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanko jak takich milutkich facetów jak Ja i X to jeszcze na kafe nie spotkałaś:D a juz generalizujesz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajonczku - dlatego postanowiłam zaznajomić sie z Wami rodzynkami :D Za mną są tutaj niezłe jazdy - mam wilebiciela który wszystko zrobi żebym tutaj za dobrze się nie czuła :D Kiciuś - kurcze nietakt za nietaktem z mojej strony ;) Wybacz proszę ,że ja taka nieuświadomiona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomorzanka_34 -> każdy tu z kimś miał niezłe jazdy więc możesz swobodnie wrzucić na luzik i delektować się Pajoonka i moim dla kobiet uwielbieniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia - postaram się na przyszlość ;) Iksiku - no niestety za mną moja ciągnie się cały czas i od czasu do czasu odzywa się . Ale wiem ,że każdy stały bywalec - ma juz jakaś przygodę tutaj na koncie ;) A Ty już jesteś stracony - Pesteczka Tobie w głowie zawróciła i teraz wszystkie i tak skupia sie na Pająku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×