Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

xyzed

Ha! A gdzie te kobiety ,

Polecane posty

Ależ wcale się nie złoszczę tylko napisałem swoje zdanie i tyle:P:P:P Oczywiście kłania się twoje mylne i niewłaściwe myślenie :P :D :classic_cool: pesteczko lubię zmarźlaczki ;) i lubię się o nie troszczyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pesteczko!!! :(On mnie teraz ignoruje 😭 😭 😭 Pajoonczku...Chodź mnie pocieszyć i pomasowac stare kości :( Matko wielokrotnie przełozona... Uproś łaski u Iksusia dla mnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iksik.... to takie cudowne mieć silnego faceta koło siebie .... zaopiekujesz się mmmmm 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwyczajna stare kości to dla pieska lub kotka do wygrzania :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pesteczko no jasne,że się zaopiekuję :D Krzyki ;) mile widziane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwyczajna stare kości już przerabiałem i wiem ,że z tą rozkoszą przesadziłaś i to bardzo :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pesteczko czuję ,że mnie podjarasz superancko ale i żałować nie będziesz 👄 a jeszcze jak odkryję Twoje czułe miejsca to dopiero będzie się działo :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwyczajna czy Ty nie widzisz,że Pajoonk to nie ja?? :D:D:D:D On lubi blondynki to ja też powinienem???? Ja zdecydowanie wolę rude :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No :D Ruda i do tego podjarana z rozkoszy to dopiero słodycz dla moich oczu :) Ha ,a gdy cwałuje ;) przez prerię :):):):) kurna aż się rozmarzyłem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matka wielokrotnie przelozona -> chyba za mało razy byłaś przekładana więc jeśli strip zrobi to jeszcze raz ,to Ci nie zaszkodzi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wszystkim:) X blondynki ach blondynki...ale....na..zielone oczy... miekną mi normalnie kolana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×