Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

xyzed

Ha! A gdzie te kobiety ,

Polecane posty

pesteczko Ty nie musisz mi się poddawać ja postaram się uruchomić mój urok osobisty (o ile go mam :D ) Czyli mniemam,że perspektywa nawydmowa Ci się spodobała?? A co powiesz na wieczór przy ognisku na opustoszałej wyspie na pięknym jeziorze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość założył
czy założyła stronę, nie wiadomo,bo nie ma maila ani o sobie nie pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iksiku ...oczywiście ze masz urok w sobie ;) ogromny ;););) ale ta plaża koniecznie musi być pusta... żeby nam nikt nie przeszkadzał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajoonk yno sie załopatrz ta wiysz co ;) ???:D:D:D:D:D choć z Cioebie młody chop to mono i poradzisz :D:D:D:D:D pesteczko pewnie,że będzie pusta,cicha i przesiąknięta erotyczną atmosferą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PomoŻe ;) Ty sie nie bój jam młody i pełen sił witalnych, Kobietka wie coś o tym :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajoonk uświadom panie,że z Ciebie niezły Ptasznik więc radę sobie dasz:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanko :D Ty masz blisko:) zazdroszczę :DD Czy czasaminie masz w swoim zasięgu pewnej wersalki? Wspaniałego antyku,na którym marzy wylegiwać siękoteczek? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajoonk no właśnie o takim uświadomeniu myślałem :D ale mam jeden postulat :D a mianowicie jak będziesz wybierał się z paniami nad to morze to powiadom mnie o terminie bom obiecał pesteczce,że sami na plaży będziemy :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he kurwy szukam kochanek płace 1000 za 1 godzine czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietko - do tego znam wspaniałe plaże - gdzie Pajączek będzie mógł zaszaleć sobie z nami ;) Wiem Kobietko o jakiej wersaleczce mówisz ;) Ale to pozostanie chyba tylko tajemnicą Kotka ;) i tego antyku na pewno nam nie odda ;) :P Iksik - podam Ci miejsce - gdzie na pewno nikt Was nie znajdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×