Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

xyzed

Ha! A gdzie te kobiety ,

Polecane posty

Pomorzanko dzięki ale też znam takie i w dodatku jestem pewien,że faktycznie nikt ;) mnie i pesteczki nie znajdzie i będzie można spokojnie oddać się masażowej rozpuście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardziej rozrywkowe - Łeba , Ustka ,Podddąbie Spokojne Dębki , Sasino Moje ulubione to Sasino - ale tam to zero rozrywek , las i głucha cisza ;) Łeba jest najbardziej rozrywkowa - tak raczej ciężko o spokój ....;) choć są domki , ośrodki położone bardziej na uboczu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pesteczko postaram się byś zadowoloną była i miło mnie wspominała w długie zimowe wieczory ,no chyba że i w zimowe wieczory też chętnie moim masażom się poddasz ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pierdziu ale cisza....czyżby tak X masuje Pesteczkę że nie może przestać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) No wiesz Pajoonku od takiego ciałka to trudno się oderwać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
X rozumiem że nie możesz sie oderwać, ale pewnie kobiety pekają z zazdrości że Pestka też nie może sie oderwac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kocie vel. Biedrona humor dopisuje czyżby dlatego ze post umieścił no wiesz kto:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kobietko :) - dzisiaj coś nie mogę nadążyc ;) Pajączku -myślisz że tylko Ty chetny jestesteś na te moje piękne , zielone oczy :P ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia witaj - no po pierwsze to oczywiście Psełdo mnie do siebie przekonuje ;) A po drugie w bardziej ustronyych miejscach jestem dzisiaj atakowana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PomoŻe chetnych na Ciebie i Twoje oczy może być wiele :P Lecz czy oni mają w sobie tyle uroku co ja??....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×