Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cup of tea

Wasze Polskie damy, sa nice and sexy

Polecane posty

Gość cup of tea

Hello:) Im Marek, a born tutaj in polska, mieszkam now in UK. Sorry za moje pismo, jest hard. Bylem 2 weeks ego tutaj in warsawa bo zrrobilelm Trpi. Tu sa nice womens. Sa pozadne newysublimowana . Nice blondis and piekne brunetki. Smutno because one dziewcze taka nice sexi i chciec ja pogadac, a ona widzac ze jestem in UK, zaprowadzila na klozet na sex. Jak tak mozna, nie znajac partneła. Womens plis szanujcie sie ok... wicie co... polish mens is sucks, brudni, i look tylko na tits womens.. what? gdzie tu kulturia wasza? bey!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marna prowokacja myślisz ze ktoś się na to nabierze?? hahah do tego znający strone kafeteria.pl i tutejsze forum buahahah głupie dziecko pewnie siedzisz w domu i się nudzisz idz zrób coś pożytecznego lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cup of tea
prosic nie krzycec. ja naprawde polish boy, jednak live in UK. No to wlasnie sa polish women, bo juz wiedziec swoje and watch skad jestem ja poznac tutaj www, because my kolegaz (jarek84) tutaj pisac i say ze to very good forum. ja chciec szkolic polski. womens i love you! mens- jestescie zero, bo ? jakk nie lovs this nice womens???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mowisz ze znasz jarka??? a to dobre, bo ja tez go znam i nic o tobie nie wspominal:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kłamiesz gościu nie wierze ci za nić w świecie ale co, zawsze można się pobawić z nudów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mam do ciebie prośbe skoro tak dobrze znasz angielski przygotuj się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatafgo
A od kiedy to piszemy "womens" i "mens" - ktos tu nawet angileskiego nie zna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przetłumacz mi to : " It was a classic run on the bank. Until his recent resignation under fire, Coleman Stipanovich, a Bush loyalist, headed the Florida State Board of Administration, responsible for investing billions of dollars of state funds. Stipanovich's brother, "Mac", is a former chief of staff in the governor's office, Jeb Bush campaign manager, and now partner in the law firm, Fowler White, Boggs-the Tallahassee lobbying whip of the Growth Machine (he is also board member of US Sugar)." szukaląm czegos w miare prostego dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cup of tea
because w UK nie stosowac (regulka) miec swoj spsoob. Kiedys watch book english in school (jarka) i tan sa podstway. A nauczyc sie go tu UK ist very hard, zrestia mens to ze ist ich kilku, no plis this is takie podstawy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaroslawie /////
:P haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatafgo
Geniuszu jeden MAN - to jest 1 mézczyzna MEN to jes liczba mnoga, nie ma czegos takiego jak mens. Ta sama regula dotyczy woman. Tak sié sklada, ze mieszkam w UK i tu studiujé i jakos nie spotkalam sie, zeby ktos tak mówil - no ewentualni imbecyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatafgo
i od kiedy piszemu "plis", nie rób z siebie pajaca co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23aszia - może ja to przetłumaczę:To był klasyczny bieg do banku. Kurcząc się przed ogniem fucking rusek z buszu, z głowa obciętą przez florydzką deskę stanu administracyjnego skupienia o(d)powiadał sobie o bilionach swoich plemników sprzedanych za funty w angielskim banku spermy, jego brat makowy chłopak myślał w tym czasie o trawie zostawionej u gubernatora florydy i jego kompanii jedząc białą róże ze swoim wspólnikiem w Tallahassee i zastanawiając się czy lanie biczem amerykańskich cukierków pomoże mu urosnąć - sorki, szukałem czegoś odpowiednio głupiego do takiego born in Polska hard ago blondies closed please kulturia topic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki kurwa żal że aż dupe ściska, weź sie gnoju do nauki... widac ze chyba ferie masz bo ci sie w glowie pierdoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie :P do autora tematu :P reszty postow nawet nie czytałam bo autor mnie poraził swoja "inteligencją"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cup of tea
ee, frajerzy jestescie! zeby byc takim ograniczonym imbecylem i odpisywac na takie brednie! ja pierdole ludzie, a pozniej w polsce jest jak jest! moge tylko pogratulowac tym co tutaj pisali ze sa zawianymi debilami z problemami emocjonalnymi na poziomie narkomana, ktory jest tak zdesperowany i zabija dla swojej dzialki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cup of tea
debil to twoj stary, ze nie chcial twojej matki zrzucić ze schodow jak byla w ciazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×