Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vanili

Nordic Walker - warto kupić?

Polecane posty

Jakieś FATUM wisi nad moim odchudzaniem...... Nie chce mi się już pisać..... zacytuję tylko maila z firmy w której kupiłam sprzęt: \"Witam, Dzwoniłem w Pani sprawie do serwisu. Powiedziano mi, że moja przesyłka do nich nie dotarła. Jeszcze dziaisj postaram się zlokalizować liest polecony nadany prawie 2 tygodnie temu. Przepraszamy za niekompetencje Poczty Polskiej. Wiem, że prosząc o jeszcze odrobinę cierpliwości proszę o zbyt wiele. I tak doceniam Pani wyrozumiałość. Mam jednak za krótkie ręce by załatwić sprawę szybciej.\" Straciłam już całkowicie nadzieję.... MOTYWACJĘ jeszcze mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Lenka.. 🖐️ Typowe wykręty ..... naciągaczy.. Ależ długo sie to ciągnie! A kasę umieli wydrzeć! Mój rower też coś szwankuje, przerzutki przeskakują i wolno jeżdżę, oczywiście bardziej się umęczę. Najlepszy złoty środek - to bieganie, bo nic nie kosztuje..no może jeszcze skakanka za 2 PL. Powodzenia... i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Dawno Cię tu nie było... pewnie walczyłaś z rowerem.... a ja walczę z ANGINĄ i ROTAWIRUSEM. Mój synek przyniusł te GRATISY z przychodni. U mnie bieganie odpada. Skakanka i owszem. Po 2 miesiącach czekania na nową część stwierdzili, że mam im odesłać sprzęt i oddadzą mi kasę (pewnie tylko cenę towaru - koszty transportu w obie strony 100zl. pewnie nie) Zamowiłam używany sprzęt lepszej firmy - wczoraj przyszedł. Muszę go jeszcze dokręcić i wyregulować. Zobaczymy.... to też ryzyko, bo mam tylko 7 dni gwarancji rozruchowej. Znająć moje szczęście ----- nie kraczę już. Myślałam nawet o wzięciu kredytu i kupnie ORBITREKA YORK. Nie chodzi tu nawet o pieniądze. Gdzie ja pomieszczę sprzęt ważący ok. 45-50 kg, do tego się nie składa. Dam znać jak to moje nowe cudeńko. POWODZENIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Lenka... Ależ Ci się poukładało!! A jaki konkretnie sprzęt kupiłas? Mam przerwę...pielęgnuję skalniak...i bardzo mojego pomysłu żałuję, za dużo pracy...a trawsko rosnie non stop! Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Używanego chodziarza MARS. Nie wiem czy dobrze zrobiłam.... już coś jest nie tak! Mam na szczęście tydzień na zwrot (koszty przesyłki przepadają) Dziś mam dzwonić do Pana po poradę, bo na GG jakoś nam nie idzie. Coś trze w mechaniźmie, robi się po paru sekundach gorący, strasznie skrzypi. Szlag mnie tarafia, chyba znajdę OPIEKUNKĘ DO DZIECKA i wybiorę się do SIŁOWNI! Na aerobik nie mogę chodzić, bo jakis czas temu skręciłam kostkę i do tej pory ją czuję (zbyt długie skakanie odpada) Jestem skazana na grube uda... buuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Lenka... :P No, masz pecha...a z dzieckiem nie mogłabyś iść do siłowni? może mają jakiś kącik dla maluchów? to teraz modne.. Reklamuj, koniecznie... Pozdrawiam.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasmarowałam go DOKLADNIE i D Z I A Ł A ! ! ! ! ! ! Ćwiczę sobie... hi hi hi Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HI! Właśnie wrociłam z urlopu w Zakopcu... przybyło mi 3 kg! Jadłam i piłam wszystko co regionalne ;-) Przedtem ćwiczylam 45-60 min. dziennie z rana na czczo. Jeśli chodzi o kg. to tempo chudnięcia się zmiejszyło i to drastycznie. Na samej diecie odnotowywałam spadek ok. 1 kg. tygodniowo. Gdy zaczęłam ćwiczyć apetyt bardzo wzrósł. Za to cialko zaczęło lepiej wyglądać. Zeszlo trochę w centymetrach. Za tydzień zaczynam od nowa. Jutro znów w trasę - tym razem Mazury.... Sprzęcik jest fajny (można sie na nim spocić, można ćwiczyć na nim ja na LEG MAGIC - po prostu stanąć bokiem i rozwodzić nogi), ale gdybym miała większe mieszkanie i więcej \"wolnej kasy\" to ZDECYDOWANIE wybralabym ORBITRECA!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witaj! o...wypoczywasz!!! :O:O:O Mam dokładnie to samo...jak przestaję ćwiczyć, momentalnie przybywa mi kilogramów i nawet sama dieta nie pomaga! A poza tym są owoce, świeże ...i jak tu ich nie jeść? a potrafią iść w bioderka! Czyli sprzęt Ci działa? Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Bimbam się, bimbam.... ale to pikuś w porównaniu do PROFESJONAJNEGO ORBITREKA z siłowni ;-) W domu bujam sie godzinę i nic.... na siłowni 15min. i nogi wysiadają. Mój mały wreszcie poszedł do przedszkola ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, witaj Lenka! czyli nie ma sensu dziadostwa kupować... co to Ty teraz porabiasz? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Więc jak warto czy nie
Warto czy nie? pomógł na tkankę tłuszczową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upssss
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gr wzaj wsp
ludziom to się powodzi!!! :P:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karaklos
Witam, nordic walking to faktycznie sport dla każdego. Dzięki niemu spalamy 2 razy więcej kalorii niż podczas normalnego chodzenia, a od kiedy jestem szcześl- iwą posiadaczką kijów Kije Nordic Walking ONE WAY Authentic CP Palace-Blue nw to czysta Frajda zapraszam na http://aktivpro.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafciu
Dusigrosz 2016 dostępny online >http://24filmyonline.pl?u=Dusigrosz_2016 François Gautier to skąpy człowiek, który nie ma przyjaciół, ani kobiety. Pewnego dnia życie mężczyzny zmienia się za sprawą dwóch dam: szesnastoletniej Laury, która twierdzi, że jest jego córką oraz pięknej wiolonczelistki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×